Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm, neshto si se zajeb`o malo u postu, ali kapiramo sushtinu...ali, da li u Kaliku ima salata sa pechurkama (2 vrste)? Ili krem sir sa susamom?? Znam... [:D]

Ti si se zajebo ne ja

Meni je vazno da ima mesa .Ja i kad kupim u dafu nestalvajm kilo prilog vec nesto malo

Kad mi se budu jele pecuurke kupi cu njih

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

link plz, jel ima za cx65???

neam pojma...video sam da radi ljudima na m55

mini opera

na dnu stranice je download...

kad skines prebacis na mob instaliras....mini opera je na ruskom...evo kako se prebacuje na engleski....kad udjes u mini operu kliknes na ovo menja (jbmli ga nemogu da upisem nemam rusku tastaturu :) uglavnom meni...pa onda na opcii....pa nastroiki....i skroz dole je opcija jazik menu....tu izaberes engleski....to je to....

Link to comment
Share on other sites

bio na selu, pa u novom sadu, malopre se vratio, pojeo lepinju iz one pekare na vrhu skadarlije i gledao basket..

valjda će sada biti jeftinih karata za završnicu, gleda mi se košarka uživo..

Link to comment
Share on other sites

ma nek ide u picku bolesnu materinu i kosarka. Ovde izgleda vazi da sto si vishe placen losije igrash...

Sad mi se pritisak tako digao da mi se nesto lomi, baca, pali

necu basket gledati do kraja prvenstva. ma ne zelim da znam za loptu...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Igz

U pravu si bate, sto bi ti pricao samnom kad za razliku od mene ti poznajes trziste i ljude iz marketinskih agencija.

@Topik

Iznervirao sam se zbog utakmice, odavno se nisam toliko iznerviao. Jednom bas dosta, a onda kada smo konacno izgubili jos malo. Nije to dobro.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

laki (a i ostali), ako imate neki info oko nabavke karata, podelite.. moj kum je kupio pre našeg ispadanja dosta loše karte za 1/4 za po 1000 dinara, kapiram da bi sad trebalo da padnu na 500..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam posle tekme odgledao Will & Grace pa mi je to lepo doslo da se opustim i ismejem. Jos guest star bila Mira Sorvino, sjajno :) Inace imam tendenciju da brzo zaboravim takve stvari, pa vec ujutru mi nece padati napamet basket, okrecem se drugim stvarima kao sto je na primer - kako otici do grada po ovako loshem vremenu i "siputjoj kishi" sto bi rekli na b92. To je ona najgora.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...