Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

ja sam svoje umnjake izvadio u drugom gimnazije. Mesec dana sam zbog toga pricao kao Don Vito Korleone...

I'll make him an offer he can't refuse.

dodushe ja sam to , na srecu, uradio pre svih tih neuroloskih komplikacija (migrene...) jer sam jedno vreme u osnovnoj skoli bio magistarska disertacija jednoj doktorki na stomatologiji koja me je skroz izanalizirala.

btw

skuvao sam sebi rucak ( prvi put kuvam u zivotu ) - becarac i kromprici sa topljenim sirom. Nema mesa sto je najbolje. Sad, posto ne mogu organski da upalim tv posle onog basket debakla, mogu na miru da uchim i dam tu polovinu ispita kojia mi fali do uslova

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vade vishe odjednom - odjednom ti izvade oba na istoj strani ( da bi mogao nekako da spavash i da jedesh barem jednom stranom vilice). Tako je i bolje jer kada ti lupe lidokain u usta, totalno ti je svejedno da li ce ti izvaditi jedan ili dva zuba. Isto boli ali barem krace se ukupno cimash

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky: nema rezacha za UMD diskove, ali ako je 1.50 verzija sw-a, bez problema mozes da turash igre i programe na ms. Ako je 1.52 (iliti EU verzija), za nju josh nema crackovan fw

@ Green: moz da vezbash kolko ocesh :)

@ byp: Stevo, ako je torrent baci mi adresu na pm, da ne shirimo pirateriju, zavaljujem :))

@ topic: opet sam prespavao ceo dan, sad cu da gledam sket, pa mucke, i verovatno ostanem gajbi. Moracu nekako da se dovedem u red da ne ustajem u 19h.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ Lucky: nema rezacha za UMD diskove, ali ako je 1.50 verzija sw-a, bez problema mozes da turash igre i programe na ms. Ako je 1.52 (iliti EU verzija), za nju josh nema crackovan fw

Pa da, znao sam da nema rezacha, mislim, uopste ne deluje zgodno onaj sistem da bi mogao da se rezhe (u kucnoj radinosti), a za ovo drugo nisam znao, sa'cu overim i cekiram koji je firmware. BTW, imas neki zgodan link za resurse za PSP? I plus, kakvi programi za PSP se koriste uopste, tj. za sta?!

Inace, sad sam gledao snimak basketa, pobedi Grchka Rusiju, zanimljivo skroz. Sad jos Francuzi da dobiju Litvance ;>

Posle sam prebacio na RTS i vidim dnevnik, i smorio sam se u vezi onoga u Pirotu sto su oni tipovi svukli golog pa tukli koprivom momka koji boluje od cerebrale paralize, i tek pre par godina je uspeo da prohoda. Dvojica ga shibala a treci snimao mobilim telefonom. Imaju srece sto su ih panduri na'vatali pre nego sto ih je uvatio neko drugi i prebo im i ruke i noge. Inace momak nije smeo ni da kazhe nego panduri videli nekako snimak pa ih pohvatali :(

Link to comment
Share on other sites

Posle tri tone vremena ostadoh kutji i ne idem u ikakvu akciju...mogu se vratiti mojim no-life-cause-of-computer korenima bar na jedno veche :)

Skidam The Transporter 2 i Devil's Rejects (House of 1000 corpses 2)

Link to comment
Share on other sites

Pa da, znao sam da nema rezacha, mislim, uopste ne deluje zgodno onaj sistem da bi mogao da se rezhe (u kucnoj radinosti), a za ovo drugo nisam znao, sa'cu overim i cekiram koji je firmware. BTW, imas neki zgodan link za resurse za PSP? I plus, kakvi programi za PSP se koriste uopste, tj. za sta?!

Inace, sad sam gledao snimak basketa, pobedi Grchka Rusiju, zanimljivo skroz. Sad jos Francuzi da dobiju Litvance ;>

Posle sam prebacio na RTS i vidim dnevnik, i smorio sam se u vezi onoga u Pirotu sto su oni tipovi svukli golog pa tukli koprivom momka koji boluje od cerebrale paralize, i tek pre par godina je uspeo da prohoda. Dvojica ga shibala a treci snimao mobilim telefonom. Imaju srece sto su ih panduri na'vatali pre nego sto ih je uvatio neko drugi i prebo im i ruke i noge. Inace momak nije smeo ni da kazhe nego panduri videli nekako snimak pa ih pohvatali :(

navataj drivera na #benchmark, on zna kilo tih sajtova, jer i on uzima psp

za sad imam jedan link

http://www.pspupdates.com/

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@Highl1: Jujujuju, u slast cu da te operem. Aj za vreme tura u Deusu cemo da se igramo malo [;)][:D].

@Lucky: U Paracinu...strashno. Ja stvarno ne razumem te likove, a posebno one okolo shto kao navijaju.

@topic: Doshao iz shkole odavno, skraceni chasovi i dalje, opet sam se posvadjao sa devojchicom, opet mojom krivicom...prichali smo nekih sat vremena telefonom, vrteli jednu te istu prichu standardno. Bice sve u redu, cenim. Ide mi se na ekskurziju (T -7 dana).

Link to comment
Share on other sites

navataj drivera na #benchmark, on zna kilo tih sajtova, jer i on uzima psp za sad imam jedan link http://www.pspupdates.com/

Hvala za link, hvala za hint, jedino mi u citavoj prici nije jasno koj ce moj drajveru PSP? :)) A videh ga pre neki dan na ulici, jedva sam ga prepoznao :)

da li taj psp ima opciju povezivanja sa drugim psp-ovima? nesto kao wireless umrezavanje...

Naravno, ima wlan. Ocekujte moje utiske kada se jos malo poigram. Za sada sam samo impresioniran ekranom i kvalitetom prikaza filmova i muzickih spotova. Igre me jos uvek nisu kupile.

Link to comment
Share on other sites

ajde sad nemojte da me hejtujete,ali moram opet ono da kazem,bice mi lakse...

a sto ste bRe bas takvi skotovi...nikad vas necu razumeti,znaci svaki jebeni put se zajebem...kad cu ja da nadjem bar jednog koji zna sta hoce...bas nije fer...ali stvarno...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Pusta MP3 sigurno, mislim da radio nema ... provalio bih da ima, ali sam se zezao dodushe 10ak minuta samo danas, nemam nesto vremena, neki tekstovi me cekaju.

ma znao sam da nema,...ali ne bi me zacudilo da mu dodaju fm radio kao sto npr dodaju ipodu. Mislim da bi to bilo super, jer bi se time zaokruzila ponuda jedne zabavne konzole - igrice, filmovi, muzika

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...