Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juche sam uspeo nekako da zeznem palac, tacnije nokat na palcu u necemu sto se mozhe nazvati sala za basket (nema trojku, nema liniju za slobodna, linija za aut je ispred kosha a ne malo iza ... sjajno :) Tako da sada ono sipam hidrogen troprocentni i gledam kako shishti :)

Pored toga, pristigao mi je Sony PSP ou jea ... pa malo cekiram kako sve to izgleda. Nije losha spravica, veliki ekran, dobra podrska, fine igre, filmovi, muzika ... Da ima telefon u sebi bila bi stvarno dobra kupovina. Ovako kao jos jedna stvar koju treba nositi sa sobom, ne vidim bas puno poente u tome, osim ako nemas 10 godina, ili ides na neki put pa se naoruzas filmovima. No u svakom slucaju kvalitet ekrana i prikaz su sjajni, kvalitet izrade na nivou, gomila dodataka ide uz njega, jedino sto su medije one sonijeve cudne, pa nema puno mogucnosti za pirateriju.

Link to comment
Share on other sites

lavabo namešten, a ja bio da snimim vilice jer treba da povadim umnjake.. ispostavilo se da sve mora da se radi hirurški, što je smor jer košta pet puta više nego obično vađenje zuba :)

inače mi jedan umnjak raste horizontalno, umro sam od smeha kad sam video..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...