Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, posto ste vec otvorili ovaj "Aj pricajte" tj. "prichajte." onda cu onaj stari topic samo postati sa visible da bude kao neki vid arhive, a ovaj ce biti od sada pa nadalje aktivan. mozhda nije loshe da se odredi neki maksimalni broj strana za po jedan topic ovog tipa, cisto da obelezhi jedan period, i da onaj ko je otvorio topic (a to cemo odrediti kako) ima neki vid moderatorisanja topica, upravlja ljude, pita ih, sto da ne, razmislite o tome.

Procitacu kasnije sve strane a sto se tiche mog dana, ustao sam,video kako je loshe vreme, rekao da to nece uticati na mene ni na koji nacin, i proshpartao gradom zavrshavajuci neke poslitje. Sad seo da gledam odbojku i razmisljam gde da kupim jaknu - U skladu sa tim, evo i pitanja za razmisljanje - Gde kupiti jaknu? Ne znam sad kako najbolje da pojasnim ali - ne volim posebno perjane jakne, jer su ogromne, a ne volim ni kozhne niti "imitacije" ... Treba mi neka onako fina sada za jesen sa mogucnoscu zalaska u zimu, pa ako neko ima koji hint da baci neka se javi.

Link to comment
Share on other sites

Treba mi neka onako fina sada za jesen sa mogucnoscu zalaska u zimu, pa ako neko ima koji hint da baci neka se javi.

sad cu verovatno da dobiem napus od nekoga.

al.

probaj springfield.

inace.

za ovakvo vreme.

slusam haustore - bih mogo da mogu.

;>.

ekstra je filing.

gledas kroz prozor. napolju jesen.

;>.

eh. poezija ;p.

da. po ovakvom vremenu su ljudi najemotivniji. to sam citao. negde.

neki psiholozi su pricali o tome.

iz smora izadje razmisljanje. a iz razmisljanja dubokog izadju emocije.

or somethin' like that.

Edited by byp_

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Aj mi nekako dash tu pesmu :))

Bilo na koju da si mislio (Tainted Love, ili ovaj Live set (preporuka by me [;)])), skini Soulseek (www.slsknet.org), pa trazi (ima bukvalno shta ti god treba (bar od psy-a i minimal-a)).

[edit]Zaboravih da dodam...@topic: vratio se malopre iz shkole (i dalje skraceni chasovi, extra. Sad ce da mi dodje devojchica, verovatno cemo da gledamo neki film or sth...[/edit]

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

gj mate gj :)))

nego e pecash josh uvek?:)

btw. reci el zarazna pesma:)

( [;)] )...

peco bih kad bi isao neko samnom u vikendicu, mrzi me sam da idem ako oces reci..

pesma je zlo evo slusam je i danas

@lucky

znaci ako neces da pogresis (a nemas problem sa kesom) kupi vijetnamku neku. Moja preporuka je onaj army shop pored doma omladine ili cak u ultri na spratu mozda ima jos.... nesecam se ovo pricam napamet secajuci se od prosle jeseni gde sam snimio nenormalne jakne. tad su te jakne bilo oko 15-25 hiljada :(

Link to comment
Share on other sites

sad cu verovatno da dobiem napus od nekoga.

al.

probaj springfield.

Ma sutra idem od liona do skupstine, pa nasta naidjem a da valja i nije 100.000. Ako na putu do tog mesta naidjem na Springfild, overicu i to, vidim smejulje se oni momci sa bilborda po celom gradu, to mora da valja :)) Al' uvek prodjem i pored Escade, cisto da se nasmejem kada vidim da haljina kosta 150.000 dinara a jakna 202.000 :)

Link to comment
Share on other sites

kod one kockarnice kod hotela Metropol ima neka italijanska prodavnica koja se zove, ako se ne varam, ermenegildo zegna gde su odela oko 150 hiljada a kozna jakna (nista posebno btw) 98 hiljada dinara.

Ja stvarno ne znam ko to kod nas kupuje.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kod one kockarnice kod hotela Metropol ima neka italijanska prodavnica koja se zove, ako se ne varam, ermenegildo zegna gde su odela oko 150 hiljada a kozna jakna (nista posebno btw) 98 hiljada dinara.

Ja stvarno ne znam ko to kod nas kupuje.

kontraverzni biznismeni

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

pa ono.

springfield uopste nie skup. u odnosu na opste prihvacene trendove velikih izloga u centru grada. (citaj - 100000 za carape ;>.)

a i ima lepih stvari.

Nekad se stvarno zapitam kako nekome nije zao da da tolike pare za odecu. Ajde ne pitam se da li to ima ko da kupi, posto ocigledno ima, jer ne bi radili da nema, ali bi mi bilo zhao :) Hvala za tip oko SF-a, overavam sutra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...