Jump to content

pricajte.


byp_

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma bRe,svi ste vi muskarci skotovi...

Kladim se da imas ispod 19 godina :)

eo ustao, trezan, dobro je :) dan je uzasan, te cu samo da se valjam po krevetu i blejim :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nece biti nishta posebno skazi/psaras, po meni je mnogo bolje da se ode na BLEF gde je ulaz besplatan, nego da se pukne 1500 kinti.

Juche sam se prekinuo od vutre i pica, i nisam spavao skoro uopshte, pa se osecam ko da su me gazili... Ali nebitno, proveo sam se nikad bolje.

Malopre doshao sa Skazija i Psarasa [:D] (bio kod ortaka posle, bio blize, a bilo je UZASNO HLADNOOOO...) Psaras razbio, Skazi prilichno smorio (da se ne ponavljam ima na Muzika forumu). Sad cu da jedem neshto, pa da legnem da spavam josh malo. Vreme je pfuj, i kapiram da se necu pomeriti iz kuce, eventualno do devojchice, ali je ona blizu.

Link to comment
Share on other sites

konachno sam se otreznio posle 2 dana pijanchenja .. gledam sliku od juche i dobro je shto josh na njoj izgledam normalno sobzirom shta sam sve sabio posle .. i skapirao sam da necu moci sutra na ispit da izadjem :/ pfff

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

slušam dmx-a, pijem kafu i razmišljam da naručim ipod preko neta, e da ne bi plaćao ovim našim lopužama njihov procenat..

ja sam cuo taj vic pre recimo 5-10 godina...samo sa cigankom i sponzorusom

e taj rad, zaboravio sam da napišem, to je mator vic.. no, moguće da ga tm ne zna, al da ga zna ta baba iz autobusa..

ma bRe,svi ste vi muskarci skotovi...

sve žene su kurve.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...