Jump to content

Weapon of choice


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi u principu greh je dici ruku na roditelja ali da mi je stari neki alkos i da mi bije kevu svaki dan ostao bi bez glave kad ja napunim 15...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da gomila ljudi mrzi oceve kada je 90% posetilaca u pubertetu, ne mislim nista lose, samo hocu da kazem da je to relativno normalno. Stvar je u tome sto niko ne zeli da se stavi u poziciju ovog drugog, ali sto bi rekli nasi roditelji> jedva cekam da dobijes svoje dete!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

E da gotivna stvar .. tipa ishao sam ujutru u shkolu, neshto izblejao kod ortaka, vratio se u 22h kuci ... i keva onako besna stala kraj mene i dernja se neshto ..

Pritrcava cale da me zabode, ja se izmaknem i on zabode kevu ... Keva pala i ne mozhe da dodje sebi ... posle je uzela ona njega da pegla "Jesi li ti blesav pa tako dete da mi udarish da ga ubijesh" :) Ja proshao bez posledica :)

Link to comment
Share on other sites

E da gotivna stvar .. tipa ishao sam ujutru u shkolu, neshto izblejao kod ortaka, vratio se u 22h kuci ... i keva onako besna stala kraj mene i dernja se neshto ..

Pritrcava cale da me zabode, ja se izmaknem i on zabode kevu ... Keva pala i ne mozhe da dodje sebi ... posle je uzela ona njega da pegla "Jesi li ti blesav pa tako dete da mi udarish da ga ubijesh" :) Ja proshao bez posledica :)

brate, ili je tvoj tjale bio pod drunken hejzom ili ti imash mnogo dobar evasion

[:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

keva me bila jednom ili dva puta to do 4-og osnovne cale samo jednom u 3cem razredu nesecam se tacno sta je bilo ali se kaisa secam odlicno :D sto se tice kasnije sa celatom sa se kroz celu srednju redovno svadjao i to bas onako zestoko par puta se umalo nismo pobili i da bilo je jednom kad sam krenuo na fax kad smo se zestoko posvadjali dok sa kevom nisam imao problema dok ostala rodbina nije ni pokusavala posto je znala da cu da vratim :D

Link to comment
Share on other sites

heh zanimljivo mene cale nikad nije tukao jer nikad nije bio u tom fazonu... nije da ga boli dupe za dete ali vishe je onaj psiholoshki tip koji jebe u mozak od kad znam za sebe... ali ne kazem calac je supeishka mozesh sve da se dogovorish ovo ono, razume on mene razumem ja njega istrpi on istrpim ja (u poslednje vreme ja malo vise trpim jer je postao nesnosan a i mator je brate), dok je keva totalno drugacija... sa drughacijim pristupom.. .

najranije vaspitacko orudje je bio prut i koji se zvao "mirko" a stajao je na lusteru da ga ja ne dohvatim i polomim :) varjacha (ne mama mi nije domacica ali kao i svaka normalna zena mora da sprema hranu za svou porodicu) i ruke ofkors (a biceps skoro da ima debi od tatina butine - ne nije debela nego je zaista jaka :))... najvise pamtim batine oklagijom jer sam se zaigrao kod druga i doshao kasno kuci :( bezao sam po stanu kao mish... plus je batine dobio i komshija koji me je branio :))

relativno sam rano prestao da dobijam batine jer sam pocheo da uzvracam, koje cime po stanu... i dan danas keva smara opasno (ne samo mene vec sve u porodici) a moj bes sam iskalio na nekoliko stolica iz moje sobe..

anyway decu necu tuci sigurno , mozda koja cushka tamo ili vamo ali da ih tuchem shamarima varjachama papuchama gajtanima... nikad.. takvi roditelji imaju grdnih problema i ako se uhvatim u takvoj situaciji pravac psiholog, bracni savetnik il tako neshto....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

heh zanimljivo mene cale nikad nije tukao jer nikad nije bio u tom fazonu... nije da ga boli dupe za dete ali vishe je onaj psiholoshki tip koji jebe u mozak od kad znam za sebe... ali ne kazem calac je supeishka mozesh sve da se dogovorish ovo ono, razume on mene razumem ja njega istrpi on istrpim ja (u poslednje vreme ja malo vise trpim jer je postao nesnosan a i mator je brate), dok je keva totalno drugacija... sa drughacijim pristupom.. .

najranije vaspitacko orudje  je bio prut i koji se zvao "mirko" a stajao je na lusteru da ga ja ne dohvatim i polomim :) varjacha (ne mama mi nije domacica ali kao i svaka normalna zena mora da sprema hranu za svou porodicu) i ruke ofkors (a biceps  skoro da ima debi od tatina butine - ne nije debela nego je zaista jaka :))...  najvise pamtim batine oklagijom  jer sam se zaigrao kod druga i doshao kasno kuci :( bezao sam po stanu kao mish... plus je batine dobio i komshija koji me je branio  :)) 

relativno sam rano prestao da dobijam batine jer sam pocheo da uzvracam, koje cime po stanu...  i dan danas keva smara opasno (ne samo mene  vec sve u porodici)  a moj bes sam iskalio na nekoliko stolica iz moje sobe..

anyway decu necu tuci  sigurno , mozda koja cushka tamo ili vamo ali da ih tuchem shamarima varjachama papuchama gajtanima... nikad.. takvi roditelji imaju grdnih problema i ako se uhvatim u takvoj situaciji pravac psiholog, bracni savetnik il tako neshto....

Znaci 99% roditelja u Srbji ima problema? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Imam i ja ortaka koji se jedva seca caleta koji je ( nisam 100% siguran da je ovako bilo jer ga to nikad ne bih pitao, ali sam chuo da je tako bilo ) valjda vozio kola i moj ortak koji je tad imao 4 godine bio je s njim u kolima. Doziveli su tezak udes i valjda je njegov cale bio kriv i usmrtio nekog. Pobegao je sa lica mesta i ostavio njega u kolima. Neko ga je izvukao iz kola, pricha se da je imao preko 200 konaca po telu, uzas jedan. Caleta od tad nije vishe nikad video. Prichalo se da je negde u Vojvodini, ali to je davno bilo.

Uglavnom, jednom smo nesto prichali u drustvu o roditeljima i nashim odnosima prema njima ( inache lik je bio u nekoj valjda specijalnoj jedinici u vojsci, strasan je zivac i ima 25 godina ) i on je rekao kad bi nashao caleta da bi ga ubio ( chitaj : ubio, ne prebio ) u sekundi bez razmisljanja...

Najezio sam se jbote... [:(]

Keva: samo po glavi kombo shamar-drzanje-shamar! Kasnije sam i dobio exp pa pocheo uspeshno da se branim... [:D] Cesto kaze ja sam te rodila ja cu da te ubijem!

Sad samo kenja a ja kao slusham, ali pre 2 godine je bilo zajebano - skenjaza nevidjena, kad sam se svadjao sa sestrom i stalno joj terao inat (kevi) - keva pochela da plache... Malo je falilo da sam sebi presudim, ne znam sta mi je bilo.

Cale: ima ruku tesku kao macola od 10kg ali udario mozda 2-3 puta kad sam dosh`o kasno kuci(sto nisam smeo!) ali jbiga majmun - majmun.... ume da se kotrolishe inache bi me sahranio! Sad ga chitam kao knjigu i tachno znam shta ce sledece da uradi, kad ga pogledam znam shta misli...

Baba i deda: deda shljepio po dupetu kad sam imao 6 godina, plakali smo zajedno... od tad nisu ni glas podigli na mene...

Ostatak familije zna koliki sam fReaK pa me ne dira, drkaju ali do odredjene granice...

Link to comment
Share on other sites

Normalno je da gomila ljudi mrzi oceve kada je 90% posetilaca u pubertetu, ne mislim nista lose, samo hocu da kazem da je to relativno normalno. Stvar je u tome sto niko ne zeli da se stavi u poziciju ovog drugog, ali sto bi rekli nasi roditelji> jedva cekam da dobijes svoje dete!

u poziciju svog caleta ne zelim da se stavljam, toliki idiot nisam.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...