Jump to content

Weapon of choice


Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene roditelji nikad nisu tukli.. mogu na prste da izbrojim koliko sam puta dobio samar.

@ kruko - sta je tebe keva peglala aktovkom? :)

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

@ kruko - sta je tebe keva peglala aktovkom? :)

Pomeri se s mesta, keva bila instrumentarka u operacionoj sali :)))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dada opet krecemo sa "jadan ja", jebote kolko se drugim ljudima strasnih stvari izdeshavalo, ali, cutish i pushish.

ako imash neke probleme odesh i ispricash se sa nekim ljudima koji hoce da slushaju (najbolji ortak/ ortakinja, ili mozda poneki psiholog), ako ti nije do toga onda lepo kreni da bezish od realnosti, dok ne steknesh neku snagu da se suocish sa zivotom i krenesh dalje.

nije da mi nije smeshan tjira u njegovom pesimizmu

ali brate, koji si ti retard...

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

hm tjale shamare i voleo je da kad zajebavam da me uvati za uvo ili zuluf i da vuce bilo je i koji put pesnicama tj mislim da smo se ja i tjale tukli negde u 6estom razredu olesio me ko vola tada imao sam masnaje na oba oka i cvoruge po vugla i od tad nisam uzvratio vishe nikad a i presto je da me bije jel sam ga presrasto zesce konta da kad bi ga udario sahranio bi ga :)

Link to comment
Share on other sites

Keva varljacom, nekoliko puta samo. Bio je tu zez glupi jer stavis ruku preko dupeta i onda te udara po ruci a to vise boli nego dupe. Dobra je fora kada te keva uhvati za jednu ruku da te izvije jer se ti skupljas, a drugom zamahuje, shljis, shljis.

Cale me je samo jednom kaishem strateski, nisam hteo da kazem zasto me boli stomak jer sam jeo neke tresnje sa drveta u blizini i onda kada sam priznao, prebio me, stomak je odmah prosao.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Brate, chitam kako se neki tuku sa roditeljima... Ja nikad ne bi udario caleta... da sam neznam koliko jachi od njega... Mozete li da zamislite kako bi se on osecao kad bi znao da vishe ne moze nishta detetu... Imam ortaka kojem je kad je napunio 8 meseci umrla majka. Cale ga je tukao mnogo puta, ali je stvarno pravio probleme. Mozda je nekad preterivao u tom mlacenju, ali sigurno je to ovaj uvek zasluzio. Pre 2 godine su se neshto posvadjali ( moj ortak je tad imao 20 godina ) i cale je krenuo da ga udari, moj ortak ga je uhvatio za ruku, ovaj opet pokusao, a moj ortak ga je gurnuo i bacio na pod. Nije ga udario. Ustao je i izasao iz kuce i nije vishe hteo da pricha s njim. Zamislie kako se taj chovek u tom trenutku osecao. Podizao ga je potpuno sam 20 godina, sa jednom prosecnom platom... Nije to nimalo lako... Koliko god mi to mislili, ( duga je pricha da vam pishem moj sluchaj ) roditelji su uvek u pravu, mozda ne za poneku sitnicu, ali generalno gledano jesu. Danas mi je cale odrzao jos jedan govor... i video sam koja sam stoka... a ne drogiram se, ne tuchem se, ne dovodi me policija kuci, a opet sam stoka... Chovek je uradio sve u zivotu da meni bude bolje, a ja to neznam da cenim...

Link to comment
Share on other sites

Keva me je tukla varjacom (mene upari par puta pa je razbije o sto...cudna taktika) i peckalicom za muve.Samare je redje delila.Cale me je samo jednom istukao, i to antenskim kablom od tv-a.Tad sam zaista zasluzio.Od babe sam bio brzi.Vilali smo se oko velikog okruglog trpezarijaskog stola.Nikada me nije uhvatila.Prestali su da me tuku u 6. razredu.

Najjaca fora je bila pre godinu dana.Jurimo se ja i sestra po kuci.Ona vristi pritom.Keva je imala los dan.Trenutno se nalazila u kupatilu i praznila ves iz masine u lavor.Keva je izletela sva besna i opalila me plasticnim lavorom u rame.Lavor je pukao na pola.Gledam ja nju, gleda ona mene.Prasnuli smo u smeh.To je poslednji put da me je udarila.

Sa caletom se ne slazem bas najbolje i cesto dolazi do toga da se zamalo potucemo.Nikad se ne bih potukao sa njime.Bojim se da bih ga istukao.+ imam problem da obuzdam bes.Inace iamam konjske zivce, ali kad neko pretera...mrak.Posle toga bi mi se zivot sigurno promenio.

Never underestimate the predictability of stupidity!

'Ajde mala bubice, vreme je za pesmicuuu!

NOS.gif

TSsaradnik.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brate, chitam kako se neki tuku sa roditeljima... Ja nikad ne bi udario caleta... da sam neznam koliko jachi od njega... Mozete li da zamislite kako bi se on osecao kad bi znao da vishe ne moze nishta detetu... Imam ortaka kojem je kad je napunio 8 meseci umrla majka. Cale ga je tukao mnogo puta, ali je stvarno pravio probleme. Mozda je nekad preterivao u tom mlacenju, ali sigurno je to ovaj uvek zasluzio. Pre 2 godine su se neshto posvadjali ( moj ortak je tad imao 20 godina ) i cale je krenuo da ga udari, moj ortak ga je uhvatio za ruku, ovaj opet pokusao, a moj ortak ga je gurnuo i bacio na pod. Nije ga udario. Ustao je i izasao iz kuce i nije vishe hteo da pricha s njim. Zamislie kako se taj chovek u tom trenutku osecao. Podizao ga je potpuno sam 20 godina, sa jednom prosecnom platom... Nije to nimalo lako... Koliko god mi to mislili, ( duga je pricha da vam pishem moj sluchaj ) roditelji su uvek u pravu, mozda ne za poneku sitnicu, ali generalno gledano jesu. Danas mi je cale odrzao jos jedan govor... i video sam koja sam stoka... a ne drogiram se, ne tuchem se, ne dovodi me policija kuci, a opet sam stoka... Chovek je uradio sve u zivotu da meni bude bolje, a ja to neznam da cenim...

sve zavisi od situacije do situacije, npr ja mog caleta sad da mi neshto prosere, tukao bih ga (ili bih se tukao sa njim, nije mali uopste :). Takodje bi isto svakog sahranio ko bi mi digao ruku na kevu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Smarace te dok si ziv, skapiraces to negde izmedju 20. i 22. :)

da kapiram sada [:(]

Bacish joj pesak u ochi, i onda je ugushish sundjerom :))

koji kombo... ftw [:D]

Brate, chitam kako se neki tuku sa roditeljima... Ja nikad ne bi udario caleta... da sam neznam koliko jachi od njega... Mozete li da zamislite kako bi se on osecao kad bi znao da vishe ne moze nishta detetu... Imam ortaka kojem je kad je napunio 8 meseci umrla majka. Cale ga je tukao mnogo puta, ali je stvarno pravio probleme. Mozda je nekad preterivao u tom mlacenju, ali sigurno je to ovaj uvek zasluzio. Pre 2 godine su se neshto posvadjali ( moj ortak je tad imao 20 godina ) i cale je krenuo da ga udari, moj ortak ga je uhvatio za ruku, ovaj opet pokusao, a moj ortak ga je gurnuo i bacio na pod. Nije ga udario. Ustao je i izasao iz kuce i nije vishe hteo da pricha s njim. Zamislie kako se taj chovek u tom trenutku osecao. Podizao ga je potpuno sam 20 godina, sa jednom prosecnom platom... Nije to nimalo lako... Koliko god mi to mislili, ( duga je pricha da vam pishem moj sluchaj ) roditelji su uvek u pravu, mozda ne za poneku sitnicu, ali generalno gledano jesu. Danas mi je cale odrzao jos jedan govor... i video sam koja sam stoka... a ne drogiram se, ne tuchem se, ne dovodi me policija kuci, a opet sam stoka... Chovek je uradio sve u zivotu da meni bude bolje, a ja to neznam da cenim...

brate cenim razmisljanje ali ono.... znam xy drugacijih slucajeva, a i moj je drugaciji ako cemo tako. mozda nebi sevao caleta ovako zato sto sam nervozan, al ako nesto prisere ubio bi boga u njemu da me zapamti. e sad zbog cega to nije bitno, ispasce da cmizdrim i da se samosazaljevam... al cisto da znas da nije u redu da generalizujes to oko roditelja. [;)]

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi od situacije do situacije, npr ja mog caleta sad da mi neshto prosere, tukao bih ga (ili bih se tukao sa njim, nije mali uopste :). Takodje bi isto svakog sahranio ko bi mi digao ruku na kevu.

Dobro u redu, ali to je mali procenat, pricham o stvarima kad vas kazni, kad vam ne da kesh, kad vas smara da dodjete tad i tad kuci i ostalo...

Imam i ja ortaka koji se jedva seca caleta koji je ( nisam 100% siguran da je ovako bilo jer ga to nikad ne bih pitao, ali sam chuo da je tako bilo ) valjda vozio kola i moj ortak koji je tad imao 4 godine bio je s njim u kolima. Doziveli su tezak udes i valjda je njegov cale bio kriv i usmrtio nekog. Pobegao je sa lica mesta i ostavio njega u kolima. Neko ga je izvukao iz kola, pricha se da je imao preko 200 konaca po telu, uzas jedan. Caleta od tad nije vishe nikad video. Prichalo se da je negde u Vojvodini, ali to je davno bilo.

Uglavnom, jednom smo nesto prichali u drustvu o roditeljima i nashim odnosima prema njima ( inache lik je bio u nekoj valjda specijalnoj jedinici u vojsci, strasan je zivac i ima 25 godina ) i on je rekao kad bi nashao caleta da bi ga ubio ( chitaj : ubio, ne prebio ) u sekundi bez razmisljanja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...