Jump to content

Weapon of choice


Recommended Posts

Od keve i caleta nikad nisam dobio ozbiljnije batine...sa kevom uvek mogu da se dogovorim, a cale je vise u fazonu bacanje hejta...

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stvarno ne znam u koju si osnovnu ishao ako ste u 7. razredu uchili shta su cifre a shta brojevi. Mnogo stvari prochitanih ovde mi smrde na izmishljotinu, ili neki istinit deo, a neki mashtovit, da bi ispao kreativan poster.
ma do jaja bre izvalio si me...pravi si jebach izvaljivach,nas obichnih postera

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Znaci 99% roditelja u Srbji ima problema? [:D]

naravno... kod nas je blam ici kod bracnog savetnika, psihologa etc... jer smo neobrazovani sa te strane totalno... i posle deca ispashtaju.. nije chudo sto nam se (pored ostalih problema) porodica raspala...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Porodica je najbitnija institucija u svakoj zemlji, glavni sprovodnik svega sto drzava usmerava ka ljudima, obrazovanja, zakona, morala, i slicnih stvari. Kad se pokvari, kvari se drzava u globalu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ona sipka od usisivaca(keva),kais(cale),patikom(keva)...par puta nozem da me zaplasi(keva),knjigom ili bilo sta da joj je pri ruci (keva) toe kad sam bio maji sve .

toe to. ne secam se vise

a mog drugara tukao cale pumpom za biciklu lol.

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

Nikad me nisu udarali, ali me jesu polivali nekakvom kiselinom, ali samo kad

sam bio zlocest.  Doduse, nikad po licu.

[roflmao]

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

menije je ostala duboko urezana u pamcenje VARNJACA-uvek se najezim kad pomislim nato-

neponovilo se vise

ali zato me calac nikad nije pipnuo

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Sto bi rekao cali, osecaj krivice, to me razdire, ali bukvalno :))) a to keva i zna, tako da me u vecini slucajeva nikad nije tukla vec samo kaznjavala recima.

Poslednje batine od oba roditelja sam dobio u 2. razredu osnovne skole. I to bas od keve ... zbog toga sto sam opsovao uciteljicu, znaci blam nikad gori, pa ono kazna neka mora da padne :) Inace moja mama mnogo toga od mene trpi (i razume) ... tako da neke velike konflikte u zivotu sa njom nisam imao, zbog cega je najvise postujem i volim na ovom svetu.

Cale me ama bas nikad nije tukao, i to cak kad sam usrao motku nikad gore jednom u zivotu ... uvek je bio na mojoj strani, i na caleta do dan danas gledam kao na super druga sa kojim mogu o svemu da pricam i nikad mi nije dosadno, tipa da me smara. Moji su od moje 5-6 godine razvedeni tako da se nekog zajednickog odnosa keve i caleta ne secam. znaci uvek sam bio ili samo sa kevom, ili samo sa caletom, a kad bolje pogledam prosao sam u zivotu mnogo bolje nego ljudi koji imaji roditelje zajedno, al se pickaraju po ceo dan.

Elem, nikad u zivotu ne bih mogao da dignem ruku na oca a pogotovo ne na majku. Ma koliko mi srali ... jer kad bolje razmislim seru mi za moje dobro. kako znam da mi seru za moje dobro? Ne znam, al im verujem. Ako bi nedaj boze imao nekog caleta pijanduru ili kevu histeriju, gledao bi da zapalim sto pre, i da je otarasim svog prisustva, ali silom ne bi nista resavao. Mozda jedino ako bi cale bas kevu mlatio ispred mene, onda neznam kako bi se ponasao.

Da rezimiram, batine u zivotu nisam puno puta dobio, mada realno gledano i ja sam covek koji ne pravi sranja, smiren sam i nasmejan :) Tako da nije bilo ni nekog razloga. Naravno, svako od nas pravi neke gluposti u zivotu i za to pokupi neku kaznu, ali momente tipa "keva me peglala peglom po glavi a cale debelim kajsom po bulji" nisam osetio na svojoj kozi.

au al sam smorio ...

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ja vise volim kad me izbiju posteno i gotovo,nego kad mi kenjaju 10000000000 sati i posle toga opet nista nije reseno

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Brate, chitam kako se neki tuku sa roditeljima... Ja nikad ne bi udario caleta... da sam neznam koliko jachi od njega... Mozete li da zamislite kako bi se on osecao kad bi znao da vishe ne moze nishta detetu... Imam ortaka kojem je kad je napunio 8 meseci umrla majka. Cale ga je tukao mnogo puta, ali je stvarno pravio probleme. Mozda je nekad preterivao u tom mlacenju, ali sigurno je to ovaj uvek zasluzio. Pre 2 godine su se neshto posvadjali ( moj ortak je tad imao 20 godina ) i cale je krenuo da ga udari, moj ortak ga je uhvatio za ruku, ovaj opet pokusao, a moj ortak ga je gurnuo i bacio na pod. Nije ga udario. Ustao je i izasao iz kuce i nije vishe hteo da pricha s njim. Zamislie kako se taj chovek u tom trenutku osecao. Podizao ga je potpuno sam 20 godina, sa jednom prosecnom platom... Nije to nimalo lako... Koliko god mi to mislili, ( duga je pricha da vam pishem moj sluchaj ) roditelji su uvek u pravu, mozda ne za poneku sitnicu, ali generalno gledano jesu. Danas mi je cale odrzao jos jedan govor... i video sam koja sam stoka... a ne drogiram se, ne tuchem se, ne dovodi me policija kuci, a opet sam stoka... Chovek je uradio sve u zivotu da meni bude bolje, a ja to neznam da cenim...

ziveo sam za taj moment al sam shvatio da to nije potrebno pa nishta od toga

al ono uzvratio sam tjaletu nekoliko puta kad sam bimo manji i slabiji od njega i popio sam samo takve batine

al ipak uzmite par bokserskih rukavica i peglate se sin vs tjale mnogo dobar trip totalno se vidi da je iskustvo vaznije al ipak uspo sam da ga potkacim sa mojom rukom od 50 kila :)

Link to comment
Share on other sites

ali ti dani kad te baba cuva kuci su najaci hahaha

secam se jednom bila zima mene baba naterala da cistim sneg

i bilo ono kao lopata drvena za sneg...i babu cekao na vratima da ih otvori baba cim otvorila ja u facu hahha

i tad sam dobio batina ko konj.

I WILL EAT SHIT IF THEY MAKE ME BIG

= rumbl3 a.k.a vuduu =

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom je bio ručni rad a ponekad kaiš od strane ćaleta a kada smo išli u kevino selo prut i žara [:D]

inače moj ortak ima bolesnog ćaleta koji radi u muriji pa ga redovno mlati sa pendrekom.Donese 3 vrste i kaže biraj sa kojim ću da te šibam.ovo je sve sitnica naspram ovoga posebno što to još uvek radi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...