Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

Salu na stranu, je l' gledao neko odbojku?

Ja sam se odusevio, kapiram da je Duci pustio suzu!

Sve mladi momci (prosek mislim da je 21 godina), velika sportska borba u svih pet meceva, niko se nije lozio (sto rece lesko :D), na kraju je pobedila bolja i ne toliko iskusnija ekipa (ne mogu da kazem za golobrade momke da su iskusni), koliko uigranija. Najbitnija razlika je sto je Partizan ove godine bez Atanasijevica (koji ce, uz Starovica, biti glavni korektor repke, sad kada je otisao Miljkovic) i koji nam je i doneo titulu prosle godine posle mnogo godina...

Obecao sam sebi da cu sledece sezone vise pratiti odbojku, ako nadjem nekoga da mi pravi drustvo ima i da idem u Sumice! Pravi odmor za mozak od ciganisanja koje vidjamo u sportu (fudbalu najvise).

e da i na kraju, posle kratkog slavlja igraca zvezde, svi su se pozdravili na mrezi, onako odbojkaski, pa su tek onda otisli do navijaca i proslavili sa njima prolaz u finale

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, uvek je bilo da je normalno ponašanje obrnuto proporcionalno parama koje se dobijaju u tom sportu. gg, nisam očekivao da ćemo se povratiti posle 2:0.

inače, opet samo cigani bili u šumicama, priča se da su i grobari hteli da uđu ali im nisu dopustili da unesu ozvučenje jer bi kimijeva zamena izdominirala na šipci (rekao mi ortak koji je grobar tako da je sve jasno) coolface-1.png

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

niko se nije lozio (sto rece lesko :D),

haha, nisam mislio na igrace, nego na "navijace" sto su pisali po fejsaci. :D

Gledam sam ja malo, mada uvek reprize koje uhvatim u 1, 2 nocu. Sve mladi momci, bore se kao lavovi. I tacno to sto si rekao, veliki fer plej i neka sportska normalnost i zdrav razum. Cestitke i jednima i drugima.

JEBI GROBARE BRE

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е ПА СЕРЕМО ВАМ СЕ У ДВОРИШТЕЕЕЕЕЕААААХАХХЕАХЕХАХЕХАХЕХАААХАХААААА

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...