Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

sada bi mi trebali da kazemo kako nije bitna titula vec broj pobeda isto kao sto se vi vadite za poslednji derbi da ste nas odvalili a mi pobedili, mislim to je isti rang.

naravno da ja tako ne mislim, dzaba nam pobede kada vi imate vise titula, doduse u slabijoj ligi u kojoj se mnogo vise namesta :)

Link to comment
Share on other sites

па сад сте нам прекинули серију. рекао Председник да је Звезда национална институција, што ваљда значи да морате да узмете неки дерби и неку титулу. јеси ли на то мислио кад си рекао да се много више намешта сад?

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

па сад сте нам прекинули серију. рекао Председник да је Звезда национална институција, што ваљда значи да морате да узмете неки дерби и неку титулу. јеси ли на то мислио кад си рекао да се много више намешта сад?

:)

sto se pravis lud?

mislim na period posle raspada sfrj

Link to comment
Share on other sites

argumentacija ovih grobara je na nivou,hm,hm,pa jebote,u stvari,ja nemam reci,stvarno smo vas iznervirali:))))

nije mi jasno odakle toliko frustracija i kompleksa kad ste poslednjih 10 godina uspesniji u svim sportovima:))))))))))

drale nam ovde govori kako je partizan osvojio UEFA kup,iste godine kada je zvezda igrala finale tog takmicenja,a onda napravi od mitrope kupa najvece takmicenje koje se ikad igralo u Evropi :)))))

Interkontinentalni kup,koji se igrao dok se nije izmislilo najgluplje moguce svetsko prvenstvo za klubove,odjednom postaje nebitno takmicenje,a poraz od borca iz banjaluke nedelju dana nakon evropske titule je razlog da se ta titula osporava :)))

DRALE,MI IMAMO BARI,A VI FLJAMURTARI!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

govorite o kompleksima, a na ovom topiku ste izgoreli posle jedne pobede nakon sto godina i to u kupu :))

sa druge strane ne prica se o dugu zvezde (koji su napravili najvece zvezdine zvezde dzaja i piksi), nego lukic govori kako ce napraviti nakakv kosmodrom od stadiona i ne znam sta vec, a tole je kriv za sve zvezdine neuspehe, posle toleta ce biti neki bole itd.

zvezdi je jedini finansijski spas (pored toga da ih kupe neki milijarderi) da igraju sa mladjim kategorijama, drze se sredine tabele dok ne prodje sve i onda ispocetka, ovako ce zavrsiti ko kk, ima da prodaju grb i ime.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

можда би требало да се уведе правило да цигићи ућуте кад се појави неко од елите.

:tf:

сад ће да почне класна борба, како им и име говори. 'ајде одморите, ваља се накупити картона за зиму.

Pros-4.jpg

види га ставио кравату. добро се није задавио.

ма је ли оно Маринко Роквић иза?

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

sto se pravis lud?

mislim na period posle raspada sfrj

мислиш на период кад је нама председник био републички премијер Мирко Марјановић, а вама хомо-Џаја-лева-рука-десни-џеп и Цвеле-фациа-луната? па где су паре од "златне генерације"? покрали их гробари?

опет ти патерни, мајку му. и ми изградили Телеоптик, а вама пропаде клуб. ми направили холдинг, а ви продајете грб КК. покрале су вас ваше звезде, јебале вас оне, па онај Пикси је увезао ферари на име мајке инвалида, да не би платио царину. поред толиких пара које је као полубог зарадио у Јапану и ви њега за председника. и онда вам направио грдне дугове. о чему бре ви причате?

цига цигу избоде за жуту банку, било и остало. а криви сви други.

едит:

и сада куку-леле, крив вам режим, крив вам Толе, криви вам гробари, завера против српства... еееееејјј...

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drale gde su vama reflektori od mateje kezmana?:))))))))))))))

то си нешто побркао. требало је да добијемо кров за стадион, а ви сте рефлекторе направили кад сте продали текму Грцима. не кажем да не краду и нас, али вас су упропастили.

:)

ja pitam jedno on prica o necemu sasvim trecem... slepi grobar, sveznalica, al i dalje se vuce kompleks :c

ко је намештао текме? да није Бабоња на 100том дербију наместио неки непостојећи пенал нама? јесте, чини ми се...

elitista jer ih ima 3 puta manje od nas. mogu da se ujedine sa novim pazarom, njih je još manje, samim time su veći elitisti, a i ista im je vera coolface-1.png

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...