Jump to content

Topic za PRAVE navijache...


Bartuc

Recommended Posts

лол гробари имају комплексе од цигића. 'ајде Даки дођи себи док још имаш коме.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

не одобравам ове изливе мржње. знам да имамо у нашим редовима и оне који вас баш много мрзе, али то је више због тога какви сте ви, него до њих, они су мало људи попустили, разумем их. али не одобравам. ја вас волим.

пишем ћирилицом, а навијам за српски клуб који има југословенску традицију, које се не стидим. не зато што сам југословен по убеђењу, напротив, већ што ценим традицију.

едит:

навијао сам за вас у Барију, иако сам знао колико ћете да се попалите после и да неће моћи 100 година да се живи од вас.

могао бих да навијам и з аЗвезду, можда, у неком паралелном универзуму, али је велики проблем то што немате стила, иако сте већи клуб од нас.

nemoj da vrtiš priču u krug sad. ja kao klinac sam vas sto puta čuo da pevate "sisaj zvezdo" i "i da mi ponude da je jebem i za džabe..." na evropskim utakmicama recimo, dok se to kod nas NIJEDNOM nije desilo osim na derbiju (dobro, jesmo protiv hajduka iz kule, al' to je zbog Džombe). Ovi sa klipa nisu pevali "sisaj zvezdo" što su se, eto tako setili, već zato što je to navika.

sad dosta sa trolom, idemo dalje ozbiljno!

http://www.smedia.rs/sport/vest/47207/fk-partizan-fadilj-vokri-grobari-kosovo-legende-fudbal-Fadilj-Vokri-Pozdravljam-Grobare-Partizan-ima-armiju-navijaca-na-Kosovu.html#

i kad smo kod tradicije, gde ćeš boljeg pokazatelja tradicije jednog kluba od posete i popularnosti

http://www.utakmica.rs/2-jelen-super-liga-2011-2012/poseta

idite u zagreb, tamo biste punili stadione!

i jedan gde smo pokušali da budemo kao vi i super nam je uspelo

JEBI GROBARE DOK SE LOŽE

coolface-1.png

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

па рекао сам да сте већи клуб, много вас је, цигића, шта се ту може. али смо ми елита, јебига.

и што је нама минус што за нас навијају широм умрле нам државе и шипци и ујкани, јанези, чокалије, балије? јебига, камз уид д територи, били смо "југословенски" клуб, као што сте ви били "српски". мени то импонује, без обзира шта мислим о бившој Југи, и о шипцима и о ујканима, чокалијама, балијама... е само је проблем што сте ви све то озбиљно схатили. мукице мале изгубљене. ставио сам наводнике јер су и вас и нас исти црвени генерали основали, ради контроле популације и наденули нам епитете... тако је Хајдук био "југословенски", а Динамо "хрватски" клуб и тако даље и тако ближе, широм старе Југе. један "овакав" и један "онакав" клуб. завади па владај. е тако је "највећи српски клуб" основао Крцун. и сад ви србујете, ничим изазвани, а зовете се црвена звезда, као што се ми зовемо партизан. основала вас је УДБа, као што је нас основала ЈНА. и опет исти патерн широм старе Југе.

ви стварно мислите да сте српски клуб. "делије", уф. а наши дрецови су црвено-плави, као застава, ви немате те алтернативне дресове у српским бојама. толико о српству. сад сте четници а навијате за црвену звезду. то може само код вас - цигића. можда да направите и избор за циганског краља, то би било мега.

једино што је остало исто после свих ових година је да цигани и даље навијају за Звезду, а елита и даље навија за Партизан. и то је то.

и на сваком кораку исто - ми смо преузели енглеску школу навијања грло-дланови, а ви италијанску са бубњевима, бакљадама и огромним заставама. и све тако. цигићи остају цигићи. немате стила, јебига. а није да вас не волим. као заостале рођаке са села. па док смо се ми борили за шампиона Европе, ви сте још прчкали по циганмали.

деј си ми цигин' деј хејтин'.

само да ти поновим:

за све се навија, Партизан се воли.

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

морам да им дам похвалу за цитат Достојевског кад је Владимирушка био. и за помоћ напаћеној браћи на КиМ. широка је циганска душа, зато их и волим.

:)

Drale, aj prestani da trolujes

Elita? Pa ti nemas pojma sta je elita.

misatumbas_01.jpg

A mi smo osvedoceni clan ELITE, zvani osvajaci ONOG pehara za koji se sad Real, Barsa, Milan, Celzi i Bajern bore.

па декаденција је одлика елите. наравно.

:)

па освојили сте, баш лепо за вас. нама је за длаку измакао пре толико деценија. и шта сад? то вас не чини елитом. само успешним цигићима, никако елитом.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Миша Тумбас је наша дворска луда, маскота, а ви немате дворске луде, јер живите у циганмали, а не на двору, и свирате по свадбама кад вас попну на дрвеће. и нама је забавно кад наша дворска луда извади курац на вас. то је тако неочекивано.

;)

Edited by Debeli

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da vam on nije dvorska luda. On vam je najELITNIJE sto imate. A dvorskim ludama, kako ti rece, nije mesto za trpezom. Tako da dok se delije goste za stolom, pokoja koscica i vama dopadne, kao sto vam zadnjih par godina bacamo. Cisto da nam ne umrete od gladi, ludice nase :)

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

лоооооооооооооооооол госте се цигићи на трпези и још остају мрвице иза њих.

[roflmao]

ти стварно ниси нормалан.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

а ненененене, они су СРПСКИ клуб. јасно!?!?!?

[roflmao]

ahahahhahahahhahahahah

Pitali smo cigane nece da nam kazu,

gde je zvezdin predsednik zakopao Drazu.

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moram da kvotujem sam sebe...

mrvice

Jedna od najuspesnijih sezona (ako ne i najuspesnija) je za nama i bice tesko da se ponovi.

Trofeji u sezoni 10/11

Vaterpolo- Evrointer liga, domace prvenstvo i kup, kao i Evroliga

Kosarka- domace prvenstvo i kup, Jadranska liga, top 16 u Evroligi

Fudbal- dupla kruna i ulazak u Ligu sampiona

Odbojka- titula sampiona drzave, posle 20 godina!

Rukomet- titula sampiona

treba pomenuti jos i hokejase, ragbiste kao i kosarkasice!

OGHpB.jpg

UE5TY.jpg

PGzNG.jpg

o/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

и ето, првак Европе у кошарци... мало ли је. Звезда нема ни један међународни успех осим Барија. а СД Партизан је најтрофејније спортско друштво на свету.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

и ето, првак Европе у кошарци... мало ли је. Звезда нема ни један међународни успех осим Барија. а СД Партизан је најтрофејније спортско друштво на свету.

A pre mesec dana je 98% foruma reklo:

Zamenili bi sve trofeje Srbije iz odbojke, kosarke, vaterpola, rukometa za jedno polufinale (neki rekose cak i cetvrtfinale) svetskog prvenstva u fudbalu.

E pa LS je za klubove Svetski Kup za reprezentacije. Duvajte ga misevi!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...