Jump to content

obuci ili ne obuci...


Recommended Posts

E znate jedan od onih dana kad vam se celo bice raspada od dosade, a lenjost preovladava bilo koju drugu funkciju tela, i tako lezite i gledate neku glupost na tv, jer ste suvise lenji da podignete upravljac i promenite program?

E tokom jednog od ovih dana bas sam se pitao nesto pa reko da podelim mozgalicu sa vama.

Zasto ljudi nose odecu cak i onda kada vremenski uslovi dozvoljavaju setanje bez odece? Da li je to neki ostatak od starih obedjenja da je to sramota? Ili da bi se izbegle neprijatne situacije (recimo rukujes se sa ribom i digne ti se). Jel ima tu jos necega?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

E znate jedan od onih dana kad vam se celo bice raspada od dosade, a lenjost preovladava bilo koju drugu funkciju tela, i tako lezite i gledate neku glupost na tv, jer ste suvise lenji da podignete upravljac i promenite program?

E tokom jednog od ovih dana bas sam se pitao nesto pa reko da podelim mozgalicu sa vama.

Zasto ljudi nose odecu cak i onda kada vremenski uslovi dozvoljavaju setanje bez odece? Da li je to neki ostatak od starih obedjenja da je to sramota? Ili da bi se izbegle neprijatne situacije (recimo rukujes se sa ribom i digne ti se). Jel ima tu jos necega?

Najbolje cesh saznati iz lichnog iskustva, tako da skini se(ako imash neshto na sebi) i pravac grad. Em shto cesh naci reshenje ovog problema, em ce ti biti manje vruce ako nemash nishta na sebi.

Samo ne zaboravi kremu za sunce sa velikim zashtitnim faktorom, ipak je jako sunce josh uvek, necemo da izgorish.

Link to comment
Share on other sites

E znate jedan od onih dana kad vam se celo bice raspada od dosade, a lenjost preovladava bilo koju drugu funkciju tela, i tako lezite i gledate neku glupost na tv, jer ste suvise lenji da podignete upravljac i promenite program?

E tokom jednog od ovih dana bas sam se pitao nesto pa reko da podelim mozgalicu sa vama.

Zasto ljudi nose odecu cak i onda kada vremenski uslovi dozvoljavaju setanje bez odece? Da li je to neki ostatak od starih obedjenja da je to sramota? Ili da bi se izbegle neprijatne situacije (recimo rukujes se sa ribom i digne ti se). Jel ima tu jos necega?

zavisi od choveka, npr ja na fax ili u gimnaziju nikad nisam ishao u bermudama u letnje vreme, uvek u pantalonama, iako se kuvam ;). Nekako mi je prostachki da idem u nekom kratkom shortsu, takodje shto si vec spomenuo oko dizanja i sl :D

dok drugi npr vole da idu goli, ili raskopchane koshulje.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bash je gotivno kad se usmrduckaju onako animalno =)

Ali ja lično

nikad ne bih mogao da prevaziđem neku podsvesnu fobiju od povrede.

Pa dobro, mozes go i obuven. Salu na stranu, ima odeca malo taj podsvesni trip direktne fizicke protekcije...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dosta cica iz moje sada bivse srednje skole je stalno dolazilo u onim skroz belim providnim pantalonama i tangama.

Njima niko nije naravno smeo da kaze nista od profesora, dok su na mene pizdili i izbacivali me sa chasova kad sam dosao u onim pantalonama sto imaju nogavice duze od bermuda, ne znam kako se zovu ?

Link to comment
Share on other sites

ja bi ishao go, uf kako bi to olakshalo svo ono pocetno cimanje... lele zdrav, zdravo.. dzbike dzbnke... lala lalala

... da smo sad u torontu.. niko se ne bi obazirao na vas ako ste goli... ono ipak to je vsh trip i njeh boli patka za to... viva la kanada [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Brate zamisli nalazis se u busu,npr 23 na sajmu ili kod mostara,i sad ides onako go,ceses se o penzionerska gnojava ledja,o druge kurceve,pfff ne smem ni da pomisljam... :/

^^

what he said !

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jednstavno pravilo..

zaranjeno starijim od xx do xx godina ulazak.. za svakog poseban bus.... al da ih bude vishe :))

Ovo je cista diskriminacija....:)...mislim da bi se po pravilima foruma trebalo sankcionisati. Molim admina da preduzme nesto :) :)

A to o odevanju je stvar licne kulture.

Ako ides na plazu moze i da se vuce patka kroz trofrtaljke...a ako si u skoli/faxu to bas i nije zgodno zar ne...

Edited by Zoltrix

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

A one babuskere sa sisama do poda..Mrsh na nudisticku mamu vam *ebem matoru..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Zasto ljudi nose odecu cak i onda kada vremenski uslovi dozvoljavaju setanje bez odece? Da li je to neki ostatak od starih obedjenja da je to sramota? Ili da bi se izbegle neprijatne situacije (recimo rukujes se sa ribom i digne ti se). Jel ima tu jos necega?

Samo zamislis guzvu u busu sa golim ljudima i muka te uvati :) A i valjda iz postovanja prema drugim ljudima koji nisu bas duzni da te gledaju golog. Mada opet, kada razmislis, odavno sam bio u fazonu da ako neko moze recimo u "krugu Ade" da seta samo u kupacim gacama i da to nije cudno, zasto ne bi mogao i po sred Kneza, nije se on nista promenio u medjuvremenu :)

A za to lone i oblacenje ja se smorim i dan danas u nekim "zvanicnim zgradama" ... dodjem ono kratki rukavi i tri-cetvrt pantalone ( @ exile, ja ih tako zovem, a zovu i trofrtaljke, al' meni je to glupo, podseti me na micu ;)) i kao "a decko, ne mozhe to tako" a pored mene dok mi on to prica prolaze ono zene u minitjima i kao "dobar dan, izvolite, udjite".

Link to comment
Share on other sites

Zasto ljudi nose odecu cak i onda kada vremenski uslovi dozvoljavaju setanje bez odece? Da li je to neki ostatak od starih obedjenja da je to sramota? Ili da bi se izbegle neprijatne situacije (recimo rukujes se sa ribom i digne ti se). Jel ima tu jos necega?

Pročitaj Stari Zavet.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo zamislis guzvu u busu sa golim ljudima i muka te uvati :) A i valjda iz postovanja prema drugim ljudima koji nisu bas duzni da te gledaju golog. Mada opet, kada razmislis, odavno sam bio u fazonu da ako neko moze recimo u "krugu Ade" da seta samo u kupacim gacama i da to nije cudno, zasto ne bi mogao i po sred Kneza, nije se on nista promenio u medjuvremenu :)

A za to lone i oblacenje ja se smorim i dan danas u nekim "zvanicnim zgradama" ... dodjem ono kratki rukavi i tri-cetvrt pantalone ( @ exile, ja ih tako zovem, a zovu i trofrtaljke, al' meni je to glupo, podseti me na micu ;)) i kao "a decko, ne mozhe to tako" a pored mene dok mi on to prica prolaze ono zene u minitjima i kao "dobar dan, izvolite, udjite".

ma retardi meni gazda na poslu kao kenja ne moze u 3/4 da se dolazi na posao a zenske sto rade dolaze bre polugole i to je kao ok, ja sam reko sad je napolju skoro 40C ne pada mi napamet da idem u dugackim pantalonama...

Link to comment
Share on other sites

Odgovor je prost,

svako voli zensko dupe i lepe depilirane noge da gleda. Tvoje dlakave noge i nisu neki prizor :D.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

te lone se jos zovu i kapri [:D]

mene niko nije za njih smarao niti sam tripovo da one ulaze u 'red bermuda', uvek sam ih izjednacavao sa normalnim lonama po 'kulturnosti':)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...