Jump to content

London, 7. jul


Guest

Recommended Posts

Zerbah,eto tako sam i ja jutros po prvi put kasnio na cas i to dosta,doduse ne idem tom linijom gde je roknula bomba ali opet,sta da razmisljam.Inace metro sa po sebi je totalno nesiguran,i pored onolikih kamera i obezbedjenja mozes da ostavis kofer medju onom masom ljudi opusteno.Ko sto neko rece,bas ko iz filma...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grass ajde nas izvestavaj bre sa lica mesta .....

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Grasse da ta explozija nema neke vese sa jučerašnjim razgovorom [:D]

Corey:jesi li čitao Londonsko rešenje za balkan?

Corey: :)))

Pump It Up: ma znam video sam :)

Pump It Up: boli me kurac,neki kreten smislio to

Corey: sutra kupi m4 i pravac skupšitna

Malo si preterao ali nema veze [:D]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga ovaj Corey geek cuva logove [:D]

Heh pa ja sam Paddinghton,Queens way,znaci ovde je sve ok u ovom delu grada,nadam se da ce i biti.Pa jbg ne mogu da vas izvestavam kad je ovde u hotelu guzva,a svi oce na net,jedva sam se docepao majku im! :) Pa,ja pratm isto kolko i vi samo na tv-u,ne pada mi na pamet da idem tamo pa da bude jos neko sranje.Za sada je kao sve pod kontrolom,ima dosta izginulih,mislim dosta za sada oko 30-tak,i preko 200 povrednjenih,od kojih su neki tesko povredjeni.Ne znam dal ste culi,ali kao u onom dabl dekeru je bio samoubica bombas,a po metrou su bile samo bombe postavljene kolko znam.Eto tako,ceo dan Blair prdi po tv-u,bush sernja kako treba da se borimo protvi terorizma i tako.Ne znam dal imate skynews tu se ceo dan vrte snimci,najnovije vesti etc...

edit:Pa pazi ni ja se ne bi potresao da sam u bg-u sad,ali sad sam ovde i svaki dan sam isao tim metroom tako da.Mislim nisam ni sad nista prestravljen,samo se pitam da jutros nisam kasnio,sta bi bilo..

Edited by Gr@sSh0pp3R

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Kod nas nikad nece biti toga ..

Nemamo metro..

Autobusi kasne povazdan .. najjache da ce neki bombash samoubica da cheka bas kod nas .. umro bi od smora ...

Sreca pa nemamo ni aviona mnogo (da ne reknem koliko su tachni ...)

BEZBEDNI SMOOO

Grass brate ti od sad samo na drugi chas .. nikad tachno na vreme ! :D

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

nije mi jasno kako su uspeli da ostave bombe u metrou

dobro aj za bas udje tip i raznese se pogotovo na tom gornjem nivou desava se da nema guzve!

Al im je metro ceo pokriven kamerama ne razumem kako je moglo da im promakne ostavljen paket ???

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Glavno da su digli ceo svet na noge, a kad su ovde kod nas klali, silovali i krali onda se niko nije odazvao...

One arape ubijaju svakodnevno na stotine i to se naravno ne prica, ja ne kazem da su ti napadi opravdani, ali upravo kako sejes tako ces i znjat...

Sami su krivi za to sto im se desava, nadam se da ce ovo nesto promeniti...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa onim shto je rekao G!!! Zao mi je nevinih, ali neka se zamisle koga ce sledeci put da glasaju. I vrapci znaju da su Ameri u Irak otishli zbog nafte, kao shto i svi znaju da se Bin Laden kao mladji obuchavao u Americhkim kampovima za borbu protiv Rusa. Poenta je upravo to da zhanjesh ono shto si posejao.

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

Ko sto neko ovde vec rece Mocnici seju a nevini to posle zanju [:(]

Sami su krivi za to sto im se desava, nadam se da ce ovo nesto promeniti...

Da sad ce da ubijaju jos vise neduznih arapa koji ispod kuce imaju naftu

Dok ce u Engleskoj biti 40 neplaniranih sahrana najverovatnije nevinih ljudi koji su samo gledali svoja posla

PS: A ni mi nismo bezbedni... autobusi polako ali sigurno ulaze u neku normalu (bar oni kojima ja putujem) 2008 cemo imati i metro, a i avioni ce valjda da se malo nadograde... [|)]

Edited by FoxB
Link to comment
Share on other sites

Jedino packama po raji ce mozda uspeti da dovedu do toga ta sama ta raja kada dodje do kriticne tacke kaze dosta i potera svetsku politiku u nekom zdravom pravcu. Ovo su svakako packe imajuci u vidu koliko ljudi gine svakog dana u Iraku a i sire iz zbog istih stvari. U svakom slucaju, neka opsta kataklizma je blizu, prezasicen je svet svega ovoga, a to se kroz istoriju jedino ratom ili ratovima resavalo.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Brate kako me nerviraju ti dupli standardi - kada se desio 911 izglasali su u UN rezoluciju o terorizmu, kada je bio Madrid isto, evo i za London su se opet sastali u Savetu bezbednosti ali zato kada je u Moskvi poginula gomila ljudi u metrou ili u Beslanu teroristi pobili 500 ljudi to je bila borba za nezavisnost Chechenije! More marsh u 3 lepe! [:(!]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

E tih rusa mi najvishe zhao ... Ma i oni .. Ebala ih Chechenija njima niko ne brani da ih napadne vojskom .. A ne ko kod nas Kosovo ..

Ma .. da sam ja na mestu Putina rekao bi im da se nose svi u 3 lepe i Nuke na Washington [:D]

E sad .. Kina preti svetu ..

Sjebace ih na ekonomskom nivou samo tako ... Ima neki tekst al me mrzi da ga trazhim ..

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

Ovo što se desilo u Londonu ama baš nikako ne može da se opravda. To je isto kao kada bi neko nama rasturao vozove i autobuse u delove (ili zakucavao avione u zgrade) zbog onoga što je neka mala manjina Srba radili po Bosni i Hrvatskoj. Two wrongs don't make it right.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Ne opravdam to shto se desilo u Londonu - naprotiv, smatram da je to sramota za celo chovechanstvo.... Ali me bash-bash nervira to shto zapad igra takvu prljavu igru sa ostatkom sveta da to vishe nije ni cinichno, vec jednostavno je*eno bezobrazno!

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Jedini put kada je trebalo da izvedemo teroristicki akt, bilo je, cini mi se, 89. kada je u Sava Centru bio onaj skup svih celnika komunisticke partije SFRJ. Pun SC, oko 4k ljudi, tad nam je bila poslednja sansa, posle toga vise nema smisla. Nije mi jasno kako ljudi van ove zemlje to ne mogu da shvate, svakom ko je normalan jasno je da kada tada nista nismo uradili u nama ne postoji ni T od Terorizma.

A ovo za London, to se neko posr'o.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

iskreno boli me dupe... taj narod je kriv sto im je takva vlast ... isto ko sto nas napusavaju da smo mi krivi u stvari sto je milosevic pravio sranje...

Ako tako postavis stvari onda da. Ako je za tebe kriv taj Englez sto je leteo u vazduh u doubble-deckeru za rat u Iraku, onda si ti, po analogiji, kriv za Srebrenicu.

Po meni je to pogresno razmisljanje, postoje ljudi koji su krivi za ta nedela i koji treba da odgovaraju za to, na svakoj od strana. Svi normlani ljudi bi takve stvari trebali da osude i da se ograde od politike svojih predstavnika koji prave haos po celom Svetu.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...