Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Dok sam cekao igru, imao sam osecaj kao da igram fo1 i fo2 opet, kad sam krenuo da je igram i ovo sad kazem stvarno iz licnog iskustva, imao sam konstantno osecaj kao da igram omalterisan oblivion. Mislim nemojte pogresno da me shvatite Oblivion je solidna igra, presao sam je 2x, ima svojih mana ali fun je. Problem je sto ja mane u fo1 i fo2 nisam nasao, tacnije nikad nisam ni trazio jer sam se uvek tolko uziveo u lika da nisam imao osecaj da igram igru.

Sama igra bi mnogo prosla bolje kod zagrizenih fanova da nije imala ime fallout, ovako samo mucan osecaj stvara kod istih, nade zgazhene, svi smo malte ne znali da bethseda nije dorasla naslovu kao sto je FO da nece moci da "klonira" taj feeling koji su prethodni delovi davali, ne racunam tactics to nije FO.

Igru samu cu igrati nije losa ali to nije to.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RAGE

939980_20080801_screen001.jpg

They knew the asteroid was coming, but no one expected total destruction. After it was confirmed that the asteroid would collide with Earth, the leaders of humanity secured a deep underground bunker. Its sole purpose was to house the future of the human race, leaders who would eventually rebuild the planet after the cataclysmic explosion.

The asteroid hit, destroying a large chunk of the planet, presumably wiping out all life on the surface. The survivors were supposed to open the doors of the bunker to a ruined planet and begin reshaping society on a new Earth. When they finally set foot on the surface, they quickly discovered they were not alone. Mutants stalked the desert wasteland, looking for their next victim, and were filled with rancor and hostility and what could only be described as...rage.

Nije RPG ali je postapoc. a i u pitanju je id software :)

igra deluje kao miks dooma, mad max 2 i fallouta 2

A pravi se i

BORDERLANDS

thor_xx.jpg

Borderlands is set on the frontier planet of Pandora, a harsh and dangerous world where rugged colonists have established a handful of settlements. Pandora lies near the Borderlands, a lawless, bandit-ridden area of space. "You don't want to go to the Borderlands unless you have a really good reason," says Randy Pitchford, CEO of Gearbox. The colonists on Pandora battle both bandits and the alien species on the planet. However, a powerful new alien threat has emerged from hibernation, and that's where you come in. You play a fortune hunter who comes to Pandora with your crew, and you'll take up missions and quests that take you around the planet.
Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam da vodim projekat neke Steam-Punk post-apocalyptic fantasy igre. Smorio sam se kad sam se probudio.

auu, emocut odma :P stvarno su najveci sjeb dobri snovi :P

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Zapravo mnogo manje, ne znam da li znate ali kod izrade video igara najvise para ode na marketing a najmanje ode na izradu iste.

hehe...da da....:)

pa onda dobije ovako nesto

http://www.shrapnelgames.com/Chronic_Reality/SW/SW_page.html

inace firma postoji bar 10tak godina (Space Empires IV im je pretpostavljam najbolja igra, ali zato ostalih 95% iz produkcije [:D] )

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Da sam neki Bill Gates ili Donald Trump, bi :P

da su njih dvojica bacali novac na "glupost" nikad ne bi bili tu gde jesu:))

jednostavno nije svako za kapital stvoren...ipak vecina nas je tu da "casno" rinta dok ne crknemo [:D] ...:)

ovo je sala da neko ne krene sa prozivkom.

jedino sto u svakoj sali ima pola istine [:D]

istina [:D]

Eight different worlds (Dirt Caves, Incest Nest, Tagloth Dungeons, Ice World, Fungus Gardens, Magma Caverns, Necropolis, Lost City), each with a challenging end boss.

[:D]

:)

predlazem da probate demo..on je nekih 13Mb,evo upravo sam probao demo.. stariji clanovi foruma koji se secaju zacetaka RPG-FRP mnogo meseci(godina) pre "napucane" grafike iz vremena diabla1 i FO1 (i pre grafickih zveri od 8-16 i vise Mb [:D] ), imace neke flashbekove:)

ne znam sta je minimum zahteva za igru, ali pretpostavljam da je neki VGA monitor zahtev i s3trio od bar 2-4Mb i barem neki cyrix na 166 [:D] ..nisam imao monohromatski da bih proba demo na njemu [:D]

ko razumeo-razumeo, ko nije nikad ni nece ,a mozda i oce, 'bem li ga [:D]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

da su njih dvojica bacali novac na "glupost" nikad ne bi bili tu gde jesu:))

jednostavno nije svako za kapital stvoren...ipak vecina nas je tu da "casno" rinta dok ne crknemo [:D] ...:)

*cough* Blizzard *cough*

:D

edit: Ima li neko onu sliku sa racunom od Donald Trump-a gde daje baksis konobaru $10.000 :P

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Evo gledam Spua kako przi igru proteklih nekoliko dana i zakljucio sam sledece:

- Zanimljivo mi je da gledam kako Spu igra, ali ja ne bih mogao, ne znam zasto, ali mislim da je zbog toga sto je u prvom licu.

- Svidja mi se muzika.

- Svidja mi se izgled. Mozda jeste sivo, ali to je to. Megaton je odlicno odradjen. Sto se wastelanda tice, on mi se nije dopadao ni u prva dva dela, pa ni ovde.

- Ne svidja mi se sto nema inventar, klasican da vidis sta si gde metno.

- Igra ima odlicnu atmosferu, ali ne onakvu kakvu je imao FO2, pri cemu ne mislim da je losija ili bolja, nego drugacija.

- Vas tobot prica vrhusnke viceve.

- Svidja mi se sto se sve radi preko pip boya, osim invetara sto sam vece rekao.

- Ne svidja mi se kako se tela raspadaju, to je bolje odradjeno u FO2 (proporcionalno tadasnjim mogucnostima).

- Usporen snimah pucanja je zanimljiv prvih nekoliko puta, posle je dosadno.

Sve u svemu ovo nije FO, ali je igra sa dobrom atmosferom i solidnim humorom. Sto rece ovaj sa NMA, ovo zaista moze da predstavlja pomak za betezdu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bzvze je sto nema ni jednog znachajnieg naselja osim megatona, i sto su pretvorili BOS u paladine, i super mutante koji ipak imaju nesto mozga u orkove koji srljaju samo na tebe i realno kad pogledash kvestovi su im vecinom glupi :( ali to nije neuobicajeno za bethesdu

generalna atmosfera igre je totalno promashena... jer sto rece ovaj sa nma, kao da se rat desio pre 20 godina a ne 200... covek bi i pomisio da je do nuklearne katastrofe doslo tako sto je doslo do lanchane explozije automobila na nuklearni pogon (?),kompjuteri koji rade posle 200 godina, elektrichna energija, roboti, ljudi koji zive i kao jure sojke a nemaju leba da jedu, municija na svakom koraku, stimpacks takodje ... nekako je sve pretrpano i bez nekog smisla... igrajuci fo pre svega 1 vidish da su se ljudi ubacili u trip da ti docaraju kako bi se svi ponasali posle katastrofe... i povrh svega mini nuke koje bacash kad god ti se prdne....

meni je megaton ochaj zivi... ceo dizajn i cela atmosfera je promashaj... vishe se lomatash pentrajuci se po lokacijama nego sto nesto tamo kao resavas kvestove...

mislion sitnica koje su chinile FO su sprcali, a to sam govorio i pre dve godine, al niko nije teo da me slusha [:D]

one pesmice su super, ali radio pocne da smara posle 3-4 sata igranja, ona industrial elektronska muzika iz originala je neprevazidjena... totalno ti uliva osecaj usamljenosti i ochaja dok ti je nos pun ukusa i mirisa radiokativne rdje dok tamo negde klapara i odzvanjaju udarci razvaljenih industrijskih kompleksa... dodjavola, vishe sam osetio tu atmosferu gledajuci wall.e-a nego li u ovoj igri...

sad cu da sednem da je zavrshim, nisam igrao 7 dana

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Svi smo željni nasilja prema bethesdi ali to je samo kanalisan starački gnev što su nam zgubidansku razbibrigu za specijalnu decu pretvorili u kapitalističku kravu muzaru :P

edit> reko im je :P

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Nadam se G!!! da vidis koliko si potpuno i apsolutno pristrasan, neobjektivan i zeljan nasilja prema betezdi. Suludo je to, iz prostog razloga sto je ovo sasvim solidna igra, nije vrh, nije dno, ali je sigurno iznad proseka.

zasto ne bih bio pristrasan, od samog pocetka sam rekao da cu biti

mada sam se ja hvatao samo za NMA tekst u prethodnom postu i nista vise, za NMA tekst sa kojim se i sam voodoo slozio, tako da tvoje prdenje po meni apsolutno nema smisla

solidna igra, dno fallout... ipak ima trojku u imenu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...