Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

upalio konzolu. stavio novi fallout. motao se po vaultu, kreirao lika, ubijao bubasvabe, komunicirao, bio zadovoljan. izasao iz vaulta, dosao do prvog grada, tu su poceli da me jure ljudi sa macevima kojima sam trebao da saspem po 5 metaka iz 10mm pistolja u glavu da bi knorili. ugasio konzolu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Shvatam ja nivo gađenja, al kad mi neko kaže "nikad nećeš razumeti FO1 i 2", ospem se. Nisu te igre bile ni prve ni poslednje sa hardkor bazom fanova i jakim emocijama koje su izazivale kod njih.

verovatno je to ovo poslednja grupa hc fanova starijih igara koja ce se teshko odrzati pod naletom ovakvog komercijalnog sranja kao fo3 koje neumitno dolaze i buducnost su gejminga

osipaj se ti od cega hocesh i gadi se na te svoje ospe, neguj ih miluj, ljubi i davaj im slatke nadimke, kaci slike osipa na fb etc... ali ako ne gotivish fo1 i fo2 nema razloga da prdish o tome na topiku sa fo temom.... kazesh sebi i drugima, ne razumem ih, ne svidjaju mi se, rispekt i cao ... i odesh veselo da se druzish sa osipom... a da ti sad imas devojku...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa da g, ali ti isto onda moras reci tako i za njega, znaci ni ti njega ne razumes, ti volis te i te igre i smatras da su bolje od nekih drugih koje mozda on gotivi vise itd itd itd. a ne 'neces ti shvatiti', ko da je dusevno ostecen, a ne jednostavno drugih afiniteta. ja o odnosu stare igre/nove igre imam identicno misljenje kao i ti, pa ne mogu da igram FO serijal jer toliko ne podnosim postapokalipsu da je to medicinski fenomen otprilike. meni je licno zbog toga zao jer ne mogu da se unesem u mozda najbolji rpg ikad, ali eto, ta jedna stvar me odbija do jaja. u nekom paralelnom univerzumu gde je umesto FO izaslo nesto gde skakucu carobnjaci i zmajevi verovatno bih ja vec umro za kompjuterom od premora i gladi.

abohac:

novije, uh, nemam pojma, cek, x3 je do jaja, space rangers 2 je dobro, heroji nisu losi, stalker, flatout. galciv, pes, menadzeri, fear, painkiller, fantasy wars, total war serijal ceo, two worlds (otvoreno, pa zato), gtr, dragonshard itd itd, nije da ih nema koje mi se svidjaju...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam sta se vatate za to sto nece shvatiti. to nije nista pogrdno, (njegov je problem sto je ponekad uvredljiv kao seoska shiparica) jer nije ostvario konekciju sa prethodnim delovima, sto je normalno, mislim ne svidja se to svakom nit je neko negde to tvrdio

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...