Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Ali to opet ne znači da zbog toga igra treba da ima prosek ocena kao Barbie Horse Ride.

Ne brate, treba svaka da dobije najmanje 85% kao shto je trenutno sluchaj. Totalno realno.

Dva izuzetka:

1. Ako je izdavach toliko mali i beznachajan da nema svrhe chepiti im se. U tom sluchaju moze se dati realna ocena ili pustiti frustracijama na volju i pokopati nesrecnike toliko da zazale shto su ikad prishli kompjutaru.

2. Ako je izdavach neko od velikih igracha, kao npr. Bethesda. U tom sluchaju nakon shto budesh debelo podmicen u smislu kupljenih par banera ili strane u chasopisu, zatim odlaska u privatnu vilu gde te spolja dochekuju kao celebrity, crveni tepih i mediji, a u unutra kurve, koks i igra (ako te ovo poslednje uopshte interesuje nakon svega) svaka njihova sledeca igra se dochekuje sa HAIL THE SECOND COMING OF OUR LORD AND SAVIOUR JESUS CHRIST! HE COMES TO US AS A GAEM THIS TIME!

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da su stari standardi za kvalitet jos na snazi onda tih 90+ bi bilo ~60 max. I ne to nije prdenje vec cinjenica. Nekad su igre bile mnogo jer se od njih ocekivalo da budu bolje da bi se prodale. Sad grafika, hype i pezenje klincima sa konzolama prodaju igre. Stoga tih 90+ je i tacno u tom svetlu, jer to je ono sto se trazi. Svetlucanje, mogucnost da kazes kako igras F3 na max rezoluciji i kako si ubio super mutanta odmah na pocetku sa dva VATS hitca u glavu. TO NIJE IGRANJE IGRE VEC ZADOVOLJAVANJE SITNOG EGA. :P

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ali to opet ne znači da zbog toga igra treba da ima prosek ocena kao Barbie Horse Ride.

da, kada su napravili skandalozne dizajnerske momente koji veze nemaju sa fallout svetom (da ne spominjemo izvodjenje i sotalo) i puni sebe to dizu u nebesa, da dao bih im oko 70 ocenu....

bice ista prica kao i sa oblivionom, kada je pola onih koji su dali ocene 100 ili 10/10 posle par meseci pod pritiskom gejmera koji su trubili po svim forumima da kazu e zajebali smo se malo kao, ipak je to dosta repetitivna igra, AI je sranje tj ne radi, galsovi su svi isti, animacija ne valja, dizajn likova odvratan... malo smo se prevarili... lol

been there seen that

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ne brate, ja sam izrazavam svoje najiskrenije razocarenje posle 10 godina cekanja... i eto mislim da imam pravo da budem furiozno besan i da jebem sve po spisku gluavim likovima iz bethesde koji su npr. za axe u oblivionu stavili da bude blunt weapon

jbt G znaci ne verujem da nakon 10god nemam zelju da uopste skinem igricu a kamoli da je probam.... strasno :((.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ja bas zelim da probam ovo. i vudi je u pravu, ovo nece biti lose samo po sebi, ali nece biti FO. ako se pomirite s tim, tim lakse po vas kad krenete da igrate

Ako se vratiš ~100 strana unazad, videćeš da je to uzrok svih nevolja, ali ćeš videti i da niko (dobro sad) nije kenjao što će igra biti loša, već što neće biti FO.

I ja neću da se mirim sa tim. Neću da igram "Fallout" igru koja nije Fallout. Mislim, neću da jedem sladoled od jagode na kojoj piše "čokolada" i svi slični primeri koje smo iznosili poslednjih godina.

Link to comment
Share on other sites

Chitajuci ovaj topic dolazimo do zakljuchka da su se svi "fallout zealoti" nadali da FO3 nikada nece videti svetlo dana i da im je sada krivo shto je igra izashla [:D]

Uostalom, kome se ne svidja, ne mora ni da igra.

srbo ne kvari deci zabavu! :)

Super ste. Uzivajte.

fo3_bf.gif

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

stavio sam i ja, mislim da ce biti gotovo sutra pre podne

naravno da nam se ne igra ovo govnivo ostvarenje, i naravno da nam je krivo sto ovakva abominacija se uopste izdaje, i josh ima rpg tag na sebi... hrrrrkk...

ali igracu i povracacu u kantu pored kompa, to su da ispohujem pa malo propecem i da posaljem bethesdi u obliku american pie-a... siguran sam da ce im koristiti sada kada im ponestaje nerazradjenih vestackih vagina sa njihovih zvanichnih foruma

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...