Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Each time we hit the A (we tested the Xbox 360 version) button, our vault-dweller took a sip and increased his level by one rad. Unfortunately we needed a minimum score of 200 to complete the quest, so it looked like this method was going to take ages. Then we had a brainwave: we started drinking from the toilet, which gave us a hefty dose of 18 rads per go. In no time at all we were critically irradiated, and trundled back to Moira to collect our reward. The chatty author was happy to heal us up - but then she informed us that we'd suffered "a teeny weeny mutation". As a result, we suddenly gained a perk that meant our crippled limbs would grow back if we exposed ourselves to a certain level of radiation. A mixed blessing, perhaps - but one that certainly made us laugh.

http://www.videogamer.com/features/article...2008-528-2.html

RADIJACIJA LECHI!!!!

IMERSUUNNN

sta je sledece pilule cijanida protiv stomachnih tegoba! HA-HA kako dobar humor!!1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A što ti uopšte juriš ovakve stvari na netu? :) I posle kriva kompanija što je kao napravila hajp pa igra nije ispala po očekivanjima :) Ti si sam sebi napravio hajp, oni nisu morali reč da kažu :)

pa ne jurim nista, samo isplivava i sve se smeju

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Srezo, izashao iz Vault-a 101, za sad izgleda kul... Izgleda i da je ovo full igra bez bagova :D

nije losa, samo malo me nervira sto lichi dosta na jedan obichan fps... Ali, to je tek pocetak, videcu ostalo kad budem nastavio da se sigram :)

jel ima neko da moze da mi nareze igru?po mogucstvu danas ili sutra?pa da se nadjemo negde u gradu (beogradu:)-ja sam na banovom brdu, ali moze bilo gde po gradu )..bio bih veoma zahvalan [:D] ...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

chek,chek ovo je izashlo i vec stiglo da bude krekovano?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shvatio sam nakon shto sam prochitao zadnjih par stranica :)

Elem,odlgedah sad onih 5 gp trejlera sa zvanichnog sajta,i evo ukratko shta imam da kazem:

Grafika JEBANI VRH! Jebote ono je nerealno realno i prelepo. 10/10

Svidja mi se shto kamera moze da se prebaci i u ptichiju prespektivu.

Mimika i animacija ljudi ja katasrofalna likovi kad im pridjesh izgledaju maloumno.

Izvodjeje je dosta chudno i previshe potseca na fps.I mehanika borbi mi nije bash najjasnija,sem shto je opet mnogo fensi uradjena grafika kada su oni slumoushon detalji letenja komada ljutskog mesa u pitanju [:D]

Dijalozi tu i tamo,nisu bash vrh ali nisu ni bedni toliko,mada mi je samo bitno da bude shto manje lineranosti u istim,tj da mozesh da razvijesh razgovor u nekoliko pravaca,da se ne svodi samo na jebi se/u redu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne pratim danashnje standarde moja grafichka je '04 generacija [:D]

Mislio sam na sam konkretno na "crtez" ne toliko na tehnichke karakteristike.Dakle na detalje,prostranstva i sam taj dozivljaj postapokaliptichne pustoshi.

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne pratim danashnje standarde moja grafichka je '04 generacija [:D]

Mislio sam na sam konkretno na "crtez" ne toliko na tehnichke karakteristike.Dakle na detalje,prostranstva i sam taj dozivljaj postapokaliptichne pustoshi.

grafika je prema svim utisvima cist prosek(konzolasi kazu, outdoors se vidi da je sranjkast na svakom shotu i video snimku), animacije ocaj zivi, AI je poboljshan u odnosu na Oblivion i to tako sto su ga iskljucili... tako da i sa nekog globalnog gejmerskog aspekta igra nije nista specijalno...

sa druge strane kazu da je borba bez VATSa ocaj zivi, a sa VATSom smeshno lagana...

Voice-over, ponos bethesde, je ocajno uradjen... Izgled i mimika likova je na nivou obliviona, dakle smeshno...

Par stvari izdvaja igru od ostalih i te stvari su direktno preuzete iz originala...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...