Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Kako prdenje nema smisla? Prvo ima smisla jer se i ja slazem sa doticnom kritikom igre. Drugo, sto ne bih prdeo ako ti prdis, to je tvoja maxima. Jedino sto se na kraju ispostavilo je da je trebalo da igru nazovu "Wasteland" umesto FO3 i svi bi bili srecni, jedino sto hype ne bi bio ni priblizan.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ti prdish u mom pravcu ali ne dovoljno jako

jer prd ti nije dobro konfigurisan i ne pogadja tamo gde treba... ja kad prdnem ja oduvam

zanimljivo slazes se sa tekstom ali se ne slazes sa tim istim tekstom prepricanim od strane mene (a namerno sam spomenuo iste stvari kao i tip sa nma). dough nebitno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kako prdenje nema smisla? Prvo ima smisla jer se i ja slazem sa doticnom kritikom igre. Drugo, sto ne bih prdeo ako ti prdis, to je tvoja maxima. Jedino sto se na kraju ispostavilo je da je trebalo da igru nazovu "Wasteland" umesto FO3 i svi bi bili srecni, jedino sto hype ne bi bio ni priblizan.

Wasteland je Interplayev prequel fallouta, izaberi drugo ime :P

Link to comment
Share on other sites

ma okej, ti si najveci poznavalac fallouta, tvoj sud je najobjektivniji i najrealniji... aj sad idi sa topika or something :]

smorio me ovaj forum vishe mislim da cu na neki odmor uskoro

svi su nesto jebeno ozbiljni i svi sve shvataju licno.... aj bre imam pametnije stvari u zivotu da prdim

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

!!!

tako mi dogmita, aj hev bin samund!!!!!

ko napada Dzija!!! mocnog postapokaliptichnog, tequila sleyer, ess rejper, ... vejstlend voriora... napada i mene!!! [}:)]

elem, kako videh i cuh, ovaj novi takozvni nastavak... kao i ochekivano sho bi... nazalost, nije uopshte kako bi fo3 trebao da bude...

da ne krecem sad sa temom shto to chudo nema prava da se dobije broj 3 pored Fallout`a... nego da podrzhim G`a!!!

ish!!!!

:)

a da, inache ovi iz bethesde su prodali jedno 4.7+ miliona kopija za pc, playstation 3 i xbox. 300+ milki na njihov rachun...

da se ne ulazi u prichu kolko su pukli za sam marketing...

kapitalistichka stoka... al jebiga kad nemaju emocija prema "igri" vec je gledaju ko zlatnu koku...

gad dem dem...

ajl bi bek!:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

nah, al dovoljno sam video prochitao, i zakljucih da ta igra nije to shto su fallout fanovi (count me in that bunch) ochekivali, tj ne... znali smo da ce neshto ovako izaci, al smo se nadali neshto slichno fo 1&2. jebiga, nisu ovi zaduzheni za humor, doslikavanje ne grafickim detaljima vec sitnim stvarima celu post apokaliptichnu prichu... bah

verujem da ti nikad necesh shvatiti shta je fo 1 i 2

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

e, stvarno, sa tim 'nikad neces shvatiti' vise, sta ima da shvata, aj sad ja da uzmem da se derem 'nikad necete shvatiti 2paca!', ja ga shvatam, meni do jaja, vama sranje, boli me kurac, vas jos vise...

sto se tice FO3 ja ispadoh jos najveci hejter, ja ono ne mogu da igram, opet sam pokusao, i to ne zbog nekog neuspelog folautizma u igri, vec zbog objektivnih stvari, ja ne mogu da verujem da ljudi ono mogu da igraju, a kamoli da pricaju da je dobra igra, ono je sramota majke mi. odavno nisam nesto gore igrao, ne preterujem i pokusavam da budem prilicno objektivan. sve ono sto je vama fanovima bilo sranje u najavama, meni je bilo potpuno opusteno jer me boli kara kako se igra zove i ciji je nastavak i taman da su stavili bacanje magija, bilo bi mi kul. medjutim, ispade da najgore stvari uopste nisu te koje su ismevane, tipa smek, dijalozi, vec stajaznam, tehnicke stvari tipa interfejs, fajt i slicno...stimpack stimpack cetri noge

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

grozno je sto je glagol 'shvatati' upotrebljen:)

neadekvatno je, jedno je reci npr 'ima drugacije afinitete' ili sta god, ali brate, nece shvatiti, tendenciozno je i ako kazes da nije tendenciozno lazes namerno:P nego ti odgovara pljuvanje po trojci i uzdizanje keca i dvojke na ma koji nacin, sto i ne krijes doduse [:D]

nego dosta toga, uvek se ovde nabadamo zealoti vs nezealoti, a ne prica se o igri.

olol pa ja i ne igram, ne mogu ni da pricam o igri:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e, stvarno, sa tim 'nikad neces shvatiti' vise, sta ima da shvata, aj sad ja da uzmem da se derem 'nikad necete shvatiti 2paca!', ja ga shvatam, meni do jaja, vama sranje, boli me kurac, vas jos vise...

sto se tice FO3 ja ispadoh jos najveci hejter, ja ono ne mogu da igram, opet sam pokusao, i to ne zbog nekog neuspelog folautizma u igri, vec zbog objektivnih stvari, ja ne mogu da verujem da ljudi ono mogu da igraju, a kamoli da pricaju da je dobra igra, ono je sramota majke mi. odavno nisam nesto gore igrao, ne preterujem i pokusavam da budem prilicno objektivan. sve ono sto je vama fanovima bilo sranje u najavama, meni je bilo potpuno opusteno jer me boli kara kako se igra zove i ciji je nastavak i taman da su stavili bacanje magija, bilo bi mi kul. medjutim, ispade da najgore stvari uopste nisu te koje su ismevane, tipa smek, dijalozi, vec stajaznam, tehnicke stvari tipa interfejs, fajt i slicno...stimpack stimpack cetri noge

Dule entertain me, koja se igra tebi sviđa? Znam da je offtopic ali me jako zanima.

Link to comment
Share on other sites

Dubai slikan pre 5 dana izgleda vishe sci-fi-apokalipstichki nego FO 3 ,jel tako G? [:D]

gyx4kotrp2dxmx87g6fov6.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

grozno je sto je glagol 'shvatati' upotrebljen:)

neadekvatno je, jedno je reci npr 'ima drugacije afinitete' ili sta god, ali brate, nece shvatiti, tendenciozno je i ako kazes da nije tendenciozno lazes namerno:P nego ti odgovara pljuvanje po trojci i uzdizanje keca i dvojke na ma koji nacin, sto i ne krijes doduse [:D]

nego dosta toga, uvek se ovde nabadamo zealoti vs nezealoti, a ne prica se o igri.

olol pa ja i ne igram, ne mogu ni da pricam o igri:)

zapravo gladog shvatati je krajnje umesno upotrebljen

jer ne moze da razume i shvati nivo gadjenja prema torjci od strane fanova ako i sam nisi fan... nije mi jasno sta je tu komplikovano bla bla prrrrd

ne igram ni je, mada hocu da finishiram samo nemam vremena ovih dana uopste

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ali ti od pochetka govorish kako su te igre ni prismrdeti nekim koje nemaju dushu a imaju grafiku, jer nemaju grafiku (uprkos imanju dushe)

mislim, ti na tome zasnivash svo vreme neke argumente

samim tim dobijash i ovakav komentar koji sasvim pashe

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...