Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve me ovo natera da skinem keca opet sa torrenta i da se malo igram ,ako ce da radi :(

najstrasnija stvar je da izbace mmorpg u ovom matorom engine-u samo sa boljom rezolucijom i mozda malo shminke igrao bi ga do kraja vekova.............koliko je dobar engine

Edited by marxus
GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

dobar? pitaj to milione ludaka koji se primaju na oblivion kao rpg... omg omg kako je lepo setati se, kako lepo vreme, oblaci, potoci...sledeci fo izlazi u istom fazonu, a mmo verzija ko zna kad ce i na sta ce da lici... realno gledano bolje da se primamo na neki drugi postnuklearni projekat ili nesto... kao npr. http://afterfall.pl/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nazalost znam,ali onaj matori engine je keva kada bi se ta original ekipa sto je pisala script i sve one bolestine za fallout i kada bi kupili taj stari engine za fazon neke male pare bio bi to mmorpg u pravom smislu te reci.........

mada ova slika je pomak u pravom putu :) vraca stara secanja zar ne?

fallout_screen001.jpg

hahahah

http://www.rpgcodex.com/phpBB/viewtopic.ph...asc&start=0

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

ptichija perskpektiva sa dobrim 3d-om (danas nema shanse da neko radi 2d zbog komplikovanosti), ne mora da bude kao oblivius vec da ima potencijal da prikaze ono rusty okruzenje i wasteland i tako to... mada u prinicpu i engine iz tacticsa je sasvim pristojan uz par ispravki... ali prvo trece lice ?!?! no way hose...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

no way hose...

shabilo, gringo? [:D]

ja sam za trece lice (wow, lineage, flyff [:D]) klasichno fallout pozicioniranje je ok za single player, ali bi bilo katastrofa za mmo - znate i sami da chesto mozhe da se otvori efikasna paljba na protivnike udaljene vishe od jednog ekrana.

Link to comment
Share on other sites

aj idi pravi gifove :P

samo da ne pretegne na shoot-em-up varijantu i bice dobro..

a sta mislite na sta ce da lici fajt u real timeu sa pogledom iz treceg lica i sa pucaljkama i naravno bez pauze? :) verovatno ce prostor za taktiziranje biti ogromani tipa autofire/aim on off :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a sta mislite na sta ce da lici fajt u real timeu sa pogledom iz treceg lica i sa pucaljkama i naravno bez pauze? :) verovatno ce prostor za taktiziranje biti ogromani tipa autofire/aim on off :P

pa kao WoW =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

po meni najbolje bi bilo u prvom licu.... ali teshko da bi u prvom licu u praksi moglo da se napravi kako valja tako da je tretje lice ipak optimalno reshenje.

a G!!! donekle ima pravo. zamisli situaciju gde se nadju 2 bande i krene cvrkutanje sa svih strana... kao da igrash WSG u WoW-u, 10 vs 10 huntera bez petova :o smooooooor

sem ako ne naprave neki engine gde je i kretnja bitna uz pucanje (bez autoaima), ali onda se gubi smisao weapon skillova... ufffffffff

Link to comment
Share on other sites

a sta mislite na sta ce da lici fajt u real timeu sa pogledom iz treceg lica i sa pucaljkama i naravno bez pauze? :) verovatno ce prostor za taktiziranje biti ogromani tipa autofire/aim on off :P

pauzu odmah zaboravi - ne mozhesh u mmo igrama da pauzirash. zamisli 50 likova u fajtu, svaki ima 10 sekundi za potez, pa onda cheka 7 minuta na sledeci potez.

GW/WoW pristup mi je najigriviji.

Link to comment
Share on other sites

pauzu odmah zaboravi - ne mozhesh u mmo igrama da pauzirash. zamisli 50 likova u fajtu, svaki ima 10 sekundi za potez, pa onda cheka 7 minuta na sledeci potez.

GW/WoW pristup mi je najigriviji.

Eh ta wow zaraza, opasna i tesko izleciva (kao i grant show, Feliki brat....)

igre tipa wow cete imati u budocnosti svakog meseca po jednu, serijska proizvodnja, kao spanske serije

dakle da ne skrnavimo jednu legendu [8D] (ps. kako si preziveo ove komentare G?:)))onom,mislim baki sine wow-FO... [:(!]

inace taj buduci FALLOUT X, bi morao da bude mnogo vise RPG a mnogo manje WOW, morao bi da daje varijantu da se moze igrati pristojno i zanimljivo solo (kao pravi chosen 1:) ali i grupe manje vece, da bude izuzetno raznovrstan, a sto ne mozda neka kombinacija i real-time/ potezno...

vec vidim da od pravog novog bilo kakvog FO nece biti nista (wow-u i spanskim serijama da se zahvalimo na tome [xx(] )

e de ode ovaj svet... [^]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Pogled iz trećeg lica je sranje, bolje je iz prvog.

ne chachkaj mechku :P

pa kao WoW =)

neeeeeeeeeee.....

po meni najbolje bi bilo u prvom licu.... ali teshko da bi u prvom licu u praksi moglo da se napravi kako valja tako da je tretje lice ipak optimalno reshenje.

a G!!! donekle ima pravo. zamisli situaciju gde se nadju 2 bande i krene cvrkutanje sa svih strana... kao da igrash WSG u WoW-u, 10 vs 10 huntera bez petova :o smooooooor

sem ako ne naprave neki engine gde je i kretnja bitna uz pucanje (bez autoaima), ali onda se gubi smisao weapon skillova... ufffffffff

mdajte bre kakvo prvo lice, fallout nikad nije bio za ljude sa refleksima, sta da radimo mi istraumirani od dva rata, sede kose, bez pola zuba u glavi, sa nocnim morama zalivenim alkoholom i drogom :P

pauzu odmah zaboravi - ne mozhesh u mmo igrama da pauzirash. zamisli 50 likova u fajtu, svaki ima 10 sekundi za potez, pa onda cheka 7 minuta na sledeci potez.

GW/WoW pristup mi je najigriviji.

pauzu sam spomenuo chisto poredjenja radi... onda igraj gw/wow, ebga voleo bih da fo online donese nesto novo, neki rolplej a? :)

igre tipa wow cete imati u budocnosti svakog meseca po jednu, serijska proizvodnja, kao spanske serije

dakle da ne skrnavimo jednu legendu [8D] (ps. kako si preziveo ove komentare G?:)))onom,mislim baki sine wow-FO... [:(!]

inace taj buduci FALLOUT X, bi morao da bude mnogo vise RPG a mnogo manje WOW, morao bi da daje varijantu da se moze igrati pristojno i zanimljivo solo (kao pravi chosen 1:) ali i grupe manje vece, da bude izuzetno raznovrstan, a sto ne mozda neka kombinacija i real-time/ potezno...

vec vidim da od pravog novog bilo kakvog FO nece biti nista (wow-u i spanskim serijama da se zahvalimo na tome [xx(] )

e de ode ovaj svet... [^]

ma komentari su na mestu jer prichamo o falloutu koji nazalost nece imato veze sa svojim prethodnicima (ma garantujem da ni timeline nece isposhtovati iz prethodnih delova), s obzirom da licencu drzi onaj isti lik koji je napravio ono govanjce fo za konzole... ovaj svet ide tamo gde su pare... sasvim je normalno da se pojavi xyz wow klonova... ali ne mora bas fo online da bude takav... daleko je izlazak te igre ako uopste izadje, i verujem da cemo se grohotom smejati ako budemo imali dovoljno sivih celija da se setimo uopste ove razmene ideja :P

najgrdje od svega sto kakav god bude velike shanse su da cu ga probati, sa nekim domacim likovima :) gde nam je nas neustrashivi migsha :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

shajaznam... valjda sam poplasio sve kad sam spomenuo migsu :P

evo ga neki rumor sa nma

"After a tip from Cooper, we followed a short trail of sendaround that all indicated they got it from another source; Cooper from his distributor, his distributor from EB Games, and EB Games claims: "We were unable to find Fallout 3 on our website, so we don't offer that particular game at this time. We get all release dates from the manufacturer, EB Games/Gamestop does not dictate the release dates."

We'll put it down as an administrative error, but just for completion purposes; EB Games lists their Fallout release date as Nov 27th 2007 (apparently, they didn't confirm it either), which they claim to get from the manufacturer."

yay zamislite da fo3 pikamo u decembru ove godine

ja ocekujem samo eventualno pristojnu pricu, solidno postapokalipticno okruzenje a za ostalo ne verujem da ce ista podsecati na fallout... ne znam zasto su uopste kupovali licencu... bolje da su je ostavili da pochiva u miru i da se legenda o falloutu uvek spominje dok se vatrica razbuktava a miris iguane na stapicu valja sa maglovitom atmosferom wastelanda :P

edit:

nesto sam se istripovao da kad je moj post poslednji topic zamre te cu se truditi da to vise ne bude praksa neko vreme :P

za hozea :]

ma kakav god da fonline bude, nece to biti ni blizu onoga sto nam je izazivalo srcanu aritmiju od neprespavanih noci a kod nekih i tikove koji su se granicili sa nagovestajima alcahjmerove =)

pool of radiance

\/\/

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pauzu sam spomenuo chisto poredjenja radi... onda igraj gw/wow, ebga voleo bih da fo online donese nesto novo, neki rolplej a? :)

:P

ne meshaj babe i zhabe

npr. fallout i ona skrnava adnd igra (pool neshto, kad silazish u neke tamnice) imaju isto izvodjenje ali su skroz drugachije.

ja sam dao primer kako bih voleo da se izvede vizuelno jer klasichni fallout princip nije nimalo kompatibilan sa mmo principom.

roleplay je kamen temeljac fallout franshize i bez njegovog ozbiljnog ucheshca u igri projekat je osudjen na propast - poput SWG kako je proshao posle "dijablizacije"

Link to comment
Share on other sites

E obozavam ove retrospektivne edite, jos bolja mi je ona koletova fora da quotuje neki post ispred svog, pa, s obzirom da je moderator i ne vidi se da je menjan post, ostali mogu samo da razmisljaju sta je on time hteo da postigne.

Thumbs up za vesti o fo, kad god i kakav god izadje, fallout je ipak to [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...