Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

Mislim da smo svi malo previše sentimentalni što se tiče Follout serije. Prvi deo nije ništa ekstra. Drugi deo je odličan ali je bagovit do bola. Prije mjesec dana sam ga završio po dvadeseti put. Negdje oko lvl 20, posle maltretiranja aliena po pustinji sa mojom omoljenom pucom, Gaus pištoljem, vratim se u S.F. da kupim municiju kad ono u trgovca prazan inventar. Posle toga obiđem sve trgovce u igri i kod svih inventar prazan. Znači ne mogu da kupim ništa, a kamoli municiju za Gaus. Sreća što postoji savegame editor pa sam dodavao sebi municiju kad zatreba.

medju prvima si na spisku gratz

mmm .223 bebica... :)

223pist.gif

ali ipak bozar je bozar

bozar.jpg

mmmm :)))

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e kako ste loshi... falloutish je emocionalna struktura igre... stvarno ste loshi... mislim ne razumem vas skroz... jel vi morate uvek da hejtujete emo likove kao ja?? [:D]

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

hmmm... tesko je izbalansirati igru gde mozes da ides gde hoces kad god hoces bez obira na tvoj lvl... ali i ako je neizbalansirana meni se cini da nije na taj nacin na koji si to opisao... mislim komotno mozes da budzis lika i za fight i za nesto druga ali normalno da tada neces biti savrsen u oba segmenta... malo bi i bilo preterano da mozes da nabudzish i melee i science na 300% a i nema potrebe za tim u igri (osim u ekspreimentalne svrhe tipa koliki demage mozes da narpavis il tako nesto)... ako nabudzish science do vrha pa normalno da ne mozes baratati oruzijem kao dzon vejn ili se mlatiti kao brus li :) to je totalno nerealno... ti si onda u igri pravi nerd, koji treba da se izvlaci na inteligenciju gde god da podje... a to u igri nije onemoguceno :)

pa nisam bas mislio da treba da dotaknem vrh u dekatlonu ;)))

al kad se barem bijem, da izadjem iz stereotipa "Ug!" kad treba da kazem "Hvala." ili "Dovidjenja." ...

ili kad sam naucnik 8) da ne moze da me odnese povetarac kad duva ... ko myron

sem toga misljenja sam da preko 150% nema svrhe budziti bilo koju vestinu.

al dobro pricati u 2006. o FO1 i FO2 iz 199X. godine je bespredmetno zaista :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

shto me vredjash... i shto spominjesh te ultra giga 3d fensi fps igre na ovom topiku...

aj sad

malo da se podsetimo...

"War, war never changes..."

"Been there. Seen that. Got the scars." - Marcus

"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."--The Vault Dweller

"Shit happens, people die. Usually when I'm around." --Chosen One

"A rocket launcher gives me all the inner peace I need".

dok sam chachkao po netu... naleteh na fallout blog, hrvati aj neka ih neko ishakuje i pobrishe sve :D

za sve koji su skorije pocheli da igraju i za one koji nisu znali...

must read

Fallout biblija

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Fallout 3 bi trebalo da bude u istom engine-u ko 1 i 2 samo sa poboljshanjima. Iako je godina 2006. mislim da je engine, koji datira, ako se ne varam, iz 1994. ne prevazidjen shto se tiche gameplay. Takodje bih voleo da vidim neki mass-multiplayer, World Of Fallout. :D

A kada izadje ta igra, kupicu je mom unuku za 35. rodjendan. :P

Bo

Link to comment
Share on other sites

... unuk od 35 godina. Onda bi ti imao oko 85-100 godina a ? Optimista [:D]

Da, 2d izometrijski pogled je prestar i stavlja granice na inovacije. Ipak F3 radi Bethesda, i u zavisnosti od njihovog plana ili dobijamo nesto na bazi Obliviona ili pak to bude Dungeon Siege 1/2 obrada. Kako god bilo, nesto se i ne brinem da nece da se igra [:)]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma u igrama nista nikada nece biti prevazidjeno. izometrijski pogled je fantastican, 2d grafika jos uvek moze da izvuce da sve izgleda daleko lepse i detaljnije. 3d nece skoro do toga doci, a da ne zahteva farmu procesora. mislim da bi trenutno samo 2d mogao da doprinese kompletnoj atmosferi, a 3d samo da usere, kao i uvek kada su se gotivne igre konvertovale sa 2d na 3d :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam na to i mislio. 2D igre se dosta teze prave od 3D, ali daleko bolje izgledaju. Vizuelno Fallout engine mozda jeste prevazidjen, ali scriptin engine josh uvek moze svashta. Par poboljshanja, tipa rezolucija + color palet + sprite gfx i potpuno nova igra sa ukusom predhodnih. Takav engine bi mogao da se napravi upgrateovanjem starog i time bi se dosta ushtedelo u samoj produkciji.

Bo

Link to comment
Share on other sites

meni lichno su i SC->WC3 i BG->NWN prelazi sa 2D na 3D ochajni.

slazhem se sa krukovom konstatacijom, ali ne verujem da cemo toliko dugo chekati

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo vise onda ocoraveo, posto ne vidim da 2d gfx moze da parira 3d gfx. Oces da kazes da igre kao Lionheart i Restricted Area izgledaju lepse od Dungeon Siege 2 i SpellForce 2 igara ? Uzeo sam novije primere , mozda gresim.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

piksel je piksel :]

cekaj da vidim na sta lice taj RA i LH.

edit: ovaj lionheart izgleda kao diablo, uopste nije za poredjenje, a restricted area nije los, mada moze to mnogo bolje, ipak je tu igru pravilo dva lika valjda, a oblivion multimilionski tim :PP znas sta bi ta ekipa mogla da je zaduzena na 2d igri? :)

eto vidi npr commandose 3 kako izgledaju, jel bi se zalio da je takav fallout 3? :))

commandos3_4.jpg

ja bih pre to nego 3d [b)]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam malo vise onda ocoraveo, posto ne vidim da 2d gfx moze da parira 3d gfx. Oces da kazes da igre kao Lionheart i Restricted Area izgledaju lepse od Dungeon Siege 2 i SpellForce 2 igara ? Uzeo sam novije primere , mozda gresim.

ih nasao si da poredis dve najruznije 2d izometrijske igre sa dungeon siege-om pogotovo restricted area... istina je da i DS2 i SP2 deluju decije, sharenoliko, neubedljivo, kao da se igrash sa shtrumfovima, za razliku od fallouta ili chak i diabla koji je zaista masterpiece po pitanju prave atmosfere... to ds2 i sp2 nemaju ni u najavi... a nwn2 engine ne bi odgovarao falloutu jer engine ne chini samo grafichki prikaz vec i mogucnost skriptovanja scena kao i razne zajebancije sa dialog-tree opcijama a to nwn2 ne da nece imati .... wc3? ono je upishancija od engine-a kao da gledas diznijev crtac... pfuuj... istina je da danas nemas 3d izometrijski engine koji izgleda ozbiljno dovoljno atmosferichno pa chak i pomalo zastrashujuce shto se od takvih 'motora' mora ochekivati... a to je tuga jer shvatis da su igre u principu sustinski nazadovale, da se primaknu casual gameru pa i od RPG igara kao malog i krajnje spcifichnog trzista prave krajnu komercijalu.... blah :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

a nwn2 engine ne bi odgovarao falloutu jer engine ne chini samo grafichki prikaz vec i mogucnost skriptovanja scena kao i razne zajebancije sa dialog-tree opcijama a to nwn2 ne da nece imati

Hohoho, a jel si se ti zezao ikad sa Aurora toolkitom? :)

Znači u onome mo

Link to comment
Share on other sites

ljudi nemojte mi to raditi... one slike bi trbale da su na drugom topiku, bej kakvi kamioni i bakrachi, netju da vzim kamione po pustoshi brej!!!

elem... meni iskreno ne bi smetalo da ostane onaj endzin koji je bio u 1 i 2... totalno prija i atmosfera cela... brateeeee

fallout nije igra... fallout je neshto vishe...

realno po meni jedna od nenadjebivih igrica ikad, ma kolko ove nove bile 3d gigia mega netje biti ko fo... jer fo ima dushu za razilku od ovih za shire mase...

ebem ti ponovo tju ga instalirati da overim neke stvari, sad golim rukama stealth killa \o/

ajmo ljudi ste chitali bibliju?! :D

sho bi voleo da izadje za mass pleyere fo... ko sho reche Lasta!!! :))

da ebeno izgradjujesh wejstlend, ono mozesh graditelj, obezbedjenje, ekslporer, nauchnik, etc etc tec milion skillova da imash, neshto poput eve`a, tipa da igra mozhe da se igra nekoliko dina, :D

retzi napravish svoj grad, i branish ga od napadacha rejdera itd... hmm

propraditju na svemu tome jednog dana... mozhda i bude, hmm i ultimejt item, bozar :D maj lov

( [;)] )...

Edited by -MiGsa-

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...