Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

<Ramirez> jbte koji trip, G!!! organizuje neku svoju bandu platjenika, ti chistish wasteland od svih karakondzula, ja zaginem u rinu na kocki dok me neko od vas ne pokupi, ignis organizuje new republic, itd xD

[:D][:D][:D]

imam ideju... aj dok cekamo fo3 [:D] da krenemo sa nekim nashim pricicama... ja sam pre par dina slao g\u na mirc neke "pricice" vezano za fo [:D] eh da su mi tu da se smejem... :)

elem... rami je pocheo ... ljudi :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

<Ramirez> jbte koji trip, G!!! organizuje neku svoju bandu platjenika, ti chistish wasteland od svih karakondzula, ja zaginem u rinu na kocki dok me neko od vas ne pokupi, ignis organizuje new republic, itd xD

ja se ovog gotovo i nesecam :)

a sto se mirc logova tice mozda je nesto od toga i sacuvano cu da proverim sto da ne...

a pricice... sto da ne... svaki pokusaj smaranja ce biti ekspresno izbrisan...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eh da btw

Pete Hines,

And finally - how's Fallout 3 coming along?

We've got a lot of folks working on that game now, and what I've seen of it so far is looking really good and has me very excited - I'm a big fan. We're approaching Fallout 3 as if we developed the first and second games - we're developing it just like we developed Oblivion. Fallout 3 is our baby, we want to stay true to what it is and we want to deliver something that all the fans think is worthwhile. We're trying to move the series forward, keeping it fresh and cool while staying true to its roots. When we're ready we'll let people know, and hopefully people will be excited about some of the ideas we have and some of the stuff we're up to.

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nema vesti :) a nece ih ni biti dok se ne zavrsi saga oko obliviona jedna bar dva patcha pa tek onda da ovi iz beth-a zasuku rukave i nesto rade po tom pitanju, ja bih ocekivao krajem 2007 da se nesto vise sazna i mozda prvi trejler da izadje [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Auf, brada ce mi pobeleti dok sacekam FO3....

Sad nesto razmisljam , jer am se desavalo da dok se krecete po worldmapu FO1 i 2 zalite sto ne mozete posetiti sve one ucrtane rushevine koje nisu nista vishe od teksture na povrshini...Makar ce kod bethsoftovog FO to biti moguce.Jedino sto me je zaista odushevilo kod morrowinda je osecaj slobode , zamislite samo kako ce to izgledati u PA okruzenju. Mmmm .... Osecam da cu prvih nedelju dana samo scavengovati po wastelandu, obilazeci tragichne spomenike greskama jednog davno proslog drushtva.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hehe nisam ni zalazio u ovaj deo foruma, te nisam ni video ovaj topic... Vidim prichate o FO2 modovima, jel znate mozhda da li ima neki co-op mod za FOT? Pocheo sam opet da ga prelazim, a hteo bih da probam sa ortacima u LANu...

Trazhio sam po netu, i naleteo na neki co-op mod, ali mi je krsh. Igra se preko neta, tako shto jedan lik upravlja horde mobova, a tim ljudi pokushava da predje mapu. Voleo bih da nabavim co-op mod gde se prelazi main kampanja, ali izgleda to ne postoji.

Eh, i da post ne bude bash skroz off topic...

Shto se tiche FO3, totalno mi se ne svidja to shto planiraju da ga prave kao Oblivion. Oblivion je dobra igra, ali kao shto je vec neko pomenuo - "Nije to za FO". Kao da ne znaju kakav je bum napravio FO u RPG svetu... Mislim, shto da menjaju neshto shto je vec imalo uspeha ranije... Na kraju krajeva, mislim da gameplay i grafika iz FO, FO2 i FOT odgovara svakome FO fanu, i da nema potreba menjati sve to... Ali kao da se ja neshto pitam... :)

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

ako gledamo sve... FOT i nije pravi FO, nema stvari koje cine FO...

( [;)] )...

U pravu si, FOT i nije pravi FO. Vishe vuche na komandose nego na FO, ali opet, to je deo PC FO serijala. Vishe je kao strategija sa nekim RPG elementima, mada meni se svidja, isto kao i FO i FO2. :)

All I've got... All I've got is insane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...