Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

krenuli su da se aktiviraju medijski oko FO3, na E3 je bio pipboy :)

ako nishta drugo, ovaj gest je pokazao da imaju smisla za humor, shto je esencijalni sastojak fallouta [^]

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

mislim da bih sve podneo ali first person ne, necu je ni probati ako bude fps, jer sa njim sve pada u vodu sto se starog fo tice, bolje da ga ni ne razvijaju

word!

sto se mene tice, mogu i da ostave onaj engine iz prvog i drugog dela, nista mi ne bi smetalo

samo da ja mogu opet kroz wasteland da se prosetam ko covek

Link to comment
Share on other sites

mislim da bih sve podneo ali first person ne, necu je ni probati ako bude fps, jer sa njim sve pada u vodu sto se starog fo tice, bolje da ga ni ne razvijaju

Tako je brate :)

Bar neće moći ubaciti mačeve pa prodavati hack & slash igru kao RPG.

Naravno, mislim na Oblivion :)

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Mozda ne bi trebalo da osudjujete tako brzo novi fallout iako je u prvom licu. Pogledajte Deus Ex, igra jebe mame a totalno nije hack and slash. Ja mislim da je moguce docarati onu atmosferu iz prethodnih fallout-a samo je potrebno mnogo jebenog truda. Sad jedino pitanje je, da li oni zele da naprave dostojnog naslednika ili samo da uzmu lovu na staru slavu.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Dir migsa

znam da si ovo vec sigurno video, al ne mozes da zamislis moje odusevljenje kada sam konacno nasao filmice koje jurim vec trecu godinu.

Vidaut frdr adu, fallout 1 za 9 i fallout2 za 19 min.

[:X]

extra izgubio sam na starom lapu, thx:))

ma koji crni fps...

ako su iole zdravi, napravitje kao sho je bilo mozda sa nekim izmenama... ni meni ne bi smetalo da koriste stari endzin... cela ta atmosfera... cela spika ... bre nemogutje je nabaciti na fps il koje dugor lice.... ebem ti kolko dina chekamo... oko 8-9? ja ga igrao 98 ja mislim... i ond asam tokom bombardovanja pichio beshe swat 2 i fo ... ebem ti, kad sma mogao da osetim fo u mom gradu...

igra je realno nenadjebiva... i stojim iza toga da je jedna od najboljih igrica, hmmm ne nije to igra to je neshto vishe, upozorenje... :)

igra pawna sve...

uf, ako prave samo molim da ubace bozar u igru, neka ga ojade ako treba samo da ga ima... antika... :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...