Jump to content

Fallout 3


MiGsa

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono kao

ja znam gde ima da se kupi

al da se uzme?

ima da se kupi kod lika u reno-u koji prodaje oruzhja kad postanesh tamo baja onda ti pokazhe shta ima ispod lagera

i ima u san franciscu al to samo kad mu dodje ;P

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

za reno... nije potrebno biti baja... mene je usralo na samom pocetku... ono roknuo baticu... uzeh mu onaj modulator... za vault i na njegovom leshu nadjoh snajperishku, sacmu i josh par dzidza bidza... i na kraju liste.... Bozar mmm [:D]

kako sam tad veselo i bezbrishno ishao pustinjom ... :))

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a jel neko instalirao expanziju za Wasteland merc mod nemozesh da pridjesh trgovcu i da ga kradesh :( a i jedva da nekom neshto mozesh da ukradesh :( a to sam najvishe voleo u f2 tako da svim ljubiteljima kradje nepreporuchujem da probaju ovaj mod

Link to comment
Share on other sites

u novom wasteland modu nema kradje jer je u prvom delu bilo smor mogao si da krades koliko hoces i niko ti od trgovaca ne bi nista prigovorio... i sam sa voleo da kradem po falloutu ali priznajem da je to ippak neka vrsta cheata jer kad god ti ne uspe lopovluk tu je quickload .. i tako mozesh sa 25% na steal ukrades bilo sta samo ako si dovoljno uporan... bzvz..

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Josh uvek chekiram WM2 mod i zaista je neverovatan.Ortaci su ubacili mining i smelting , a i pecanje je tu :) ... jbg kad sam wow addict

Shalu na stranu ako igrate wm2 tagujte obavezno outoorsman , bez njega nema vajde u celoj igri jer odredjuje procenat uspeshnosti kuvanja ( :) ) nadjenog mesa.Science ili repair bi bio drugi pick zbog oruzja koje se moze/mora praviti vec od 7.-8. nivoa.

Choke on it !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

nema nista od vesti za fo3 :(

beth soft. sada izbacuje oblivion i to im je glavna stvar... ja mislim da oni cekaju da izumru svi pravi fallout fanovi (tj da se napravi povelika vremenska distanca dovoljna da se unisti prava hard core fallout komuna) da bi mogli napraviti fallout onako kako oni znaju i umeju a to je preveliko sranje jer su svesni da kada bi to izbacili svi wasteland freakovi bi ih popljuvali ma kakava god igra bila (a nece biti nimalo dostojna originalu siguran sam :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...