Jump to content

ADSL - spam


Niko

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zavisi da li si prebachen na novu centralu ... Meni broj pocinje sa 7, rekose mi da ja ni isdn ne mogu da imam, kamoli adsl, dok mi ne uvedu novu centralu ...

btw adsl moze zaista da se ispostavi kao los ... neki lik iz Amerike sa kojim sam igrao StarCraft letos je lagovao s vremena na vreme ( u Starcraftu !!! ) posle cega je rekao :

"Sorry, my adsl is gay, I'm getting cable asap"

i meni je pochinjao broj sa 7 ali su pre 2 meseca stavili 2-ku ispred.....chudi me da tebi nisu ...

btw isdn imam vec godinu i po i najvece je sranje koje postoji na kugli zemaljkoj :D

takodje otrak je ugradio adsl 512kbps i tachno je da ima problema sa pingom ali veruj mi da se to ne oseca u igri ..nemam pojma kako ali probao sam i uopshte nema laga

tj iam chok(ili kako se vec pishe) ali to je do servera ali loss-a nema uopshte

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

brate ako vi pricate da su pingovi po 50 na nashim serverima adsl suxsa jebote

meni na wifiju preko budjavog tehnikoma na nashim serverima ping max 40

mada wifi varira u protoku i gubi pakete pa ponekada zalaguje

Ivane shta rekoshe jel ima mogucnosti na nashoj centrali ja cekam da me zovu ovi iz verata

Link to comment
Share on other sites

nema na kraju cu ipak da uzmem sbb cable

ovi za adsl su me razocarali katastrofa .....

prvo to sto su smaraju ovi u telekomu drugo to sto su dali 1 mbit na 16 ljudi ma daj bre ja mislio da ce to biti bolje od cable-a ali ipak nije

tako da jedno veliko razocarenje sa moje strane :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Obavestavamo vas da je VeratNet uveo novu uslugu - ADSL.

ADSL vam omogucava pristup Internetu velikim brzinama preko vase

postojece telefonske linije, a da pri tom istovremeno mozete slobodno da

obavljate telefonske razgovore.

Ova usluga ne opterecuje vas telefonski racun, posto placate fiksnu

mesecnu pretplatu.

ADSL paket birate u zavisnosti od zeljenih brzina downloada/uploada:

- *ADSL Lite* 256/64 kbit/s, 1700 din/mesecno

- *ADSL Standard* 512/128 kbit/s 2450 din/mesecno

- *ADSL Pro* 768/192 kbit/s 3600 din/mesecno

Svi paketi su flat rate - bez ogranicenja protoka!

ovo mi je verat danas poslao...nije llosha cena u odnosu na ostale...

update....

ADSL Lite

Bez ograničenja protoka

# Pristupna brzina 256/64 Kbit/s

# Flat rate

# Javna dinamička IP adresa

# E-mail

# POP3, SMTP, web mail

# Prostor za ličnu prezentaciju

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

i meni je pochinjao broj sa 7 ali su pre 2 meseca stavili 2-ku ispred.....chudi me da tebi nisu ...

Postepeno ide, znam ljude kojima su stavili pre vise od godinu dana ... Chak imam i neku "kao vezu", pa ne ide ...

Mozda zato sto sam ja u gej Patrisa Lumumbe?

Nadam se da ce meni promeniti centralu do leta.

I'm too cool to be around you but I will stay just to show you how pathethic you are =)

Link to comment
Share on other sites

polako bre sta se lozite... nece adsl zaziveti kod nas kako treba jos godinu dana (a malte ne se tek pojavio) ... tako je bilo i sa isdn-om i sa kablom i sa wifi... kad se samo setim kad se tek pojavio modemski flat kakav je to sramota bila :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

izvinjavam se zbog novog topika, ali mislim da cu ovako brze dobiti odgovor..

dakle pitanje je: Kad ADSL stize u Novi Sad?

naravno, chuo sam 10-ak razlichitih glasina.. zanima me ako ima neko

"official" saposhtenje ili tako neshto...

video sam 3-4 razlichita topika gore, ali poshto imaju dosta strana mrzelo

me da chitam.. imam modem..

hvala unapred..

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se zbog novog topika, ali mislim da cu ovako brze dobiti odgovor..

dakle pitanje je: Kad ADSL stize u Novi Sad?

naravno, chuo sam 10-ak razlichitih glasina.. zanima me ako ima neko

"official" saposhtenje ili tako neshto...

video sam 3-4 razlichita topika gore, ali poshto imaju dosta strana mrzelo

me da chitam.. imam modem..

hvala unapred..

neobee ga je najavio u aprilu

U martu ce da se pripreme centrale.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Evo info sto se tice NS, Neobee... Neobee, je zvanicno postavio svoj cenovnik na sajtu za aDSL eve linka :), sto se tice cene moze se videti da je povoljna kolko tolko, naravno zna se da deo Neobee veze, ako ne cela je jedno vreme isla preko Verata, tako da se cene nikada nisu puno razlikovale od Veratovih.

E sada sto se tice kvaliteta usluge Neobee-ja kao providera, tu su podeljena misljenja u NS-u, mada mislim da vecina ljudi ipak favorizuje Neobee, cak ispred EUnet-a, PTT-a Sezampro-a, Infosky-a itd... a u poredjenju sa ostalim Novosadskim providerima razlika je ocigledna i u korist Neobee-a.

Sa moje licne strane, iskustva sa Neobeeom su uvek dobra bila. Pocevsi od dial-up, pa sve do Wireless-a (512kbps) na kome sam danas, nikada nisam imao vecih problema sa vezom a jos manje sa pingom(savrseno za online play bilo cega od 20 sa Nemackom i Evropom, do 150 sa amerima i 300 sa japanom :P ). Sto znaci da ako aDSL bude isao kao Wireless pa cak i bolje onda ne vidim razlog sto ne bi izabrao njega kao aDSL providera u NS, a plus i cene su dosta povoljnije nego za Wireless... [^]

Podneo sam zahtev za dve nove moje centrale Neobee-u, i ljubano su mi odgovorili posle 4 dana da nemam nazalost mogucnosti za aDSL, kolko sam skontao do sada, nisam upoznao nikoga u NS koji ima mogucnosti, sto znaci dok se u BG-u to ne stalozi ne verujem da ce u NS u skorije vreme Telekom ista ozbiljnije uraditi po ovom pitanju, barem ne u ovoj godini.

Tolko od mene... LoL i LoL again svima!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

drugi topic je lokovan, YUBC je izbacio svoj cenovnik, i do 1. juna ugradnja je besplatna

ADSL Flat 256 1900 din/mesec

ADSL Flat 512 3300 din/mesec

ADSL Flat 768 4700 din/mesec

Godinama sam na YUBC dialupu, ubedljivo im je najbolji odnos cena/kvalitet tako da cu kod njih ici.

Sezam mi se gadi zbog 'analognodigitalnasezamprolinija' reklame

Beotel vec preko dvadeset dana nije pustio signal mojoj devojci i ortaku (21. blok i Carina), plus imaju tromesechni otkazni rok

Do pre neki dan sam mislio chak i da se otvorim za Beogrid wireless, ali su mi se chinili bash kao indijanci tako da sam odustao od te ideje..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...