Jump to content

ADSL - spam


Niko

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja se razmisljam da uzmem adsl kod beotela ustvari vec sad dobio ugovor samo da odlucim dl da ga potpisem

jer me mrzi vise da se bakcem sa wirelessom te antena te kabl te usmeravanje te dali pada kisa ili sbeg smucilo mi se vise

ali moracu jos da razmislim

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

Ljudi jel zna neko odgovore na ova 2 pitanja

1: Kada ce sezampro najzad objaviti njihove cene?

2: Koliko kosta najbrzi adsl kod beotela? (Mislim da je to onaj sa brzinom 768/xxx?

1 pitaj boga....

2. 3000 ugradnja + 5500 mesecno

najmanje 256k

a do 31 januara setup je besplatan ... sto ce reci za 2k eto 256k ;-)

des' ti to vid'o 'ebo ga 'lebac !? :0

Link to comment
Share on other sites

da sezam izasao sa ponudama , i to jeftinim nego beotel ... medjutim ima neko ogranicenje od 700mb ...

ja idem danas do beotela da potpisem taj ugovor ako je moguce ...

pa kolko sam ja video nije jeftiniji sezam

jeste ako uzmes 256/64 al sa ogranicenjem od 700mb sto je bezobrazno malo

al ako uzmes flat onda je negde oko 2200 din a kod beotela je 2000

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

ja ću za 200 dinara razlike radije otići kod sezama, ako valja brzina i to.. nedostaju mi njihovi dodatni servisi, i onaj bbs sistem gde možeš da se flejmuješ direkt sa gazdama (i da dobiješ odgovor na pitanje bez hejta i napušavanja što nisi koristio search)..

Link to comment
Share on other sites

btw na poslu sam dobio promotivni ADSL 768/192 (telekom) i dl radi fantasticno ali je ping shit (a to je najvaznije za gamere [:(] )

sa ptt-a je mnogo bolji tj. najbolji ping ka svetu

koliki je ping

na stranim i domacim serverima ???

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

linkovi

PTT najveci (~150+~50), bits je komedija (~50), sezam nece da kaze koliko imaju ali je istina da stalno povecavaju, za beotel nemam pojma samo znam da su oduvek vukli preko telekoma..

neka neko okrene podrshku i pita preko koga idu i koliko imaju..

inache, najbolju vezu ima Verat, za razliku od ostalih nisu podprovajderi preko telekoma vec imaju svoju zakupljenu vezu do dojch telekoma od 155mbit.. jedva chekam da verat krene sa adsl ponudama, oni uvek imaju ok cene i rade super, takodje yubc ali sam siguran da ce da udari po ushima cene kada krene i da da punu brzinu kao na papiru..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

sezam ima optički link od 100 mbit do telekoma, koji nije stalno otvoren do maksimuma nego se povećava kako rastu potrebe.. jedino nisam skontao da li se to dešava automatski ili neko mora da dođe i da džara nešto po ruterima ili čemu već..

Link to comment
Share on other sites

e raspitao sam se kod nekih prijatelja iz HR za adsl

kazu da je adsl suuuper za igranje jer daje stabilan ping, ne varira u toku igre kolika god da je guzva na serveru..

takodje kazu da je apload najbitniji za igre i da uvek treba da idemo na ponudu koja ima bar 128kbit aploada ako zelimo da se igramo,..

npr. razlika izmedju 64kbit i 128kbit aploada je najveca, posle toga sve manja, i razlika je i do 10 pinga - obichno se ta razlika ne vidi u lokalu ali kada se igra napolju postoji..

(iz HR pinguju 8-10 u lokalu i preko dojch telekoma 35-40 u nemachkoj, 30-35 u austriji)

*kod njih je sluchaj da kablovski pinguje neshto bolje od adsl, ali kazu da to napolju nije pravilo..

znachi jedno sigurno je ADSL je super za igre, dobar koliko i dobar kablovski, ako imate apload 128kbit - stoga ako vam ADSL radi krsh onda je to do vasheg provajdera ili nasheg telekoma a ne do tipa tehnologije..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

inache, najbolju vezu ima Verat, za razliku od ostalih nisu podprovajderi preko telekoma vec imaju svoju zakupljenu vezu do dojch telekoma od 155mbit.. jedva chekam da verat krene sa adsl ponudama, oni uvek imaju ok cene i rade super, takodje yubc ali sam siguran da ce da udari po ushima cene kada krene i da da punu brzinu kao na papiru..

si siguran .. ja sam chuo neke priche da je verat povezan wirlesom sa madjarima neshto bla bla

mislim hevi mi je ova pricha da imaju su direktno povezani sa dojche i josh toliki link ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...