Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

pero, ne bih da ti bušim balon, ali ne misliš valjda da će po pitanju tehničke podrške, korisničkog servisa i tako tih stvari telekom srbija biti bolji od bilo koga? jedino što ide tebi u prilog je da se adsl generalno manje kvari i da ne moraš da ideš kod njih da bi uplatio (al to valjda ne mora ni kod sbb-a).

Link to comment
Share on other sites

ivane mislim da nisi u pravu, jer svaki ptu kad sam ja zvao tehnichku podrshku yubca oni su rekli "to telekoma je", chak i kada je drugim ljudima sa yubcom radilo, meni je bilo "do telekoma" e sad kad zovem mogu opet da me lazhu kao i yubc ali svi dobro znamo da je do onog kog zovem a ne "e ja nisam odavle, to treba neko drugi da reshi, a ja ti uzimam pare, kkthnxbai"

Link to comment
Share on other sites

pero, ne bih da ti bu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nije toliko bitno da li plaćaš unapred ili unazad ;), posle prvog meseca je svejedno (jer i ovako i onako svakog x-tog daješ y para), al' kod adsl-a je do jaja što ti ne ugase kad ne uplatiš.

Link to comment
Share on other sites

Zaboravio je da doda da TV preplata kod SBB mora da se placa da bi imao internet. Placanje preko racuna moze i da kasni nedeljama, jer i ako banke rade svoj posao kod SBB-a je praksa da se izvestaji gube ili neredovno uzimaju. Njemu je cak i bilo dobro po pitanju veze, meni je jedno mesec dana ona nestajala na svakih 5min a ping je bio 300+ bilo koju stranicu da pingujem. Jos cekam utiske, jer je i SBB bio strava u pocetku dok nisu skupili dovoljno musterija/love.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako hocu preko uplatnice, to redovno kasni i prodje 3-4-5 dana, tako da mi se jednom desilo da sam ostao 2 dana bez neta, iako sam lepo i uredno uplatio na poshti.

Zamisli 2 dana bez neta, pa treba da im se zahvalish [boom2]

nije toliko bitno da li plaćaš unapred ili unazad ;), posle prvog meseca je svejedno (jer i ovako i onako svakog x-tog daješ y para), al' kod adsl-a je do jaja što ti ne ugase kad ne uplatiš.

Meni (Beotel) gase posle 5. u mesecu ako ne uplatim za isti.

Link to comment
Share on other sites

Zamisli 2 dana bez neta, pa treba da im se zahvalish [boom2]

Meni (Beotel) gase posle 5. u mesecu ako ne uplatim za isti.

za nekog ko chesto radi od kuce, internet mi je itekako neophodan, i ta 2 dana mi takodje znache

@Cali: ne, ne ispadne mi isto ako zakasnim 1 dan kod sbb-a i ispushim ga za taj ceo dan, ili kad mi nestane signal ceo dan, a ja moram da radim..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

za nekog ko chesto radi od kuce, internet mi je itekako neophodan, i ta 2 dana mi takodje znache

@Cali: ne, ne ispadne mi isto ako zakasnim 1 dan kod sbb-a i ispushim ga za taj ceo dan, ili kad mi nestane signal ceo dan, a ja moram da radim..

da, ispadne ti isto ;)

ti si mogao da odesh par dana ranije da uplatish, niko ti nije branio da uplatish tri dana ranije.

ja sam na beotelovom adslu i par puta mi se desilo da odlazhem uplatu, i kad mi 5. u mesecu iskljuche tek onda se nakanim.

sve je stvar lenjosti i samodiscipline.

Link to comment
Share on other sites

pa kod telekoma postoje sluchajevi da su likovi zakasnili i po 10 dana da ih nisu iskljuchili, a stigla im je uplatnica na gajbu, to je meni jedna od prednosti. Ne volim banke/poshte, narochito ne volim traljavi SBB korisnichki centar gde se uplacuje, dobar deo dana sam zauzet, a kad nisam volim da odspavam, i zato ne volim da svakog dana pored milion obaveza pregledam kad mi istiche internet :) Ovako ce rachun da mi stigne sa telefonskim, dacu kevi kad to dodje pare, i prebrinucu svoju brigu. Jebiga, recite da sam lenj, ali to je moja stvar.

Da zakljuchimo moj rat vs ostalih na ovom topicu :) Prelazim na telekom jer:

1) je jeftiniji

2) jer ne placam unapred, vec tek po koriscenoj usluzi, shto oni koju se se napatili kod SBB-a znaju da cene. Ostalima izgleda glupo

3) jer mogu da zakasnim sa uplatom,a nece mi iskljuchiti net

4) jer mi je dosta gubljenja signala, izgubljenih dana, i placanja kablovske televizije od 550 din

mislim da smo dosta otishli u offtopic sa svim ovim :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma znam, cave [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za vas na telekomu (ili za one koji su se prijavili za telekom) : ako ste se prijavljivali preko njihovog sajta da li vam je stigao bilo kakav odgovor od njih i kada . Specificno me zanima da li stize odgovor Email-om i ako stize tako koliko vremena prodje od prijave do odgovora?

Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje za vas na telekomu (ili za one koji su se prijavili za telekom) : ako ste se prijavljivali preko njihovog sajta da li vam je stigao bilo kakav odgovor od njih i kada . Specificno me zanima da li stize odgovor Email-om i ako stize tako koliko vremena prodje od prijave do odgovora?

prijavio se pocetkom decembra, cekao, ortakov cale koji radi u telekomu, kao neki direktor mi rekao da ce da mi progura, i to je to [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kod sezama mozes po isteku da ne platis 15 dana posle toga samo ne mozes da se konektujes .

Dok kod ostalih ono moras da platis posle isteka odma ili pre isteka dan , dva . Sezam je najbolji od svih provajdera . Nije toliko skup , retko se zapucava , to sto sam rekao puste te da dugujes po pola meseca , i tehnicka sluzba mozes da je dobijes kada hoces i uvek su prijatni :)

Link to comment
Share on other sites

kod telekoma sam se prijvaio 9og novembra, preko sajta, a 12.12. sam se rapitao sta ih zadrzava...

"Захтеви за АDSL услугу, упућени до 01.12.2006 биће реализовани динамиком којом су пристизали, почев од децембра 2006 до фебруара 2007 године. " rekose

onda mi se na mob javila neka devojcica iz telekoma sredinom januara (pre sv. jovana) rekla ugovor i modem cekaju na vas, dodjite...

Edited by sumarco
Link to comment
Share on other sites

shto bi bilo ko chitao 30 strana naklapanja nezadovoljnih ljudi koji nisu dobili adsl ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

beograd, centar... kad sam pitao za zastoj potvrdili su mi i da posto sam podneo zahtev pre 1.12. ne placam tih 5000 (za ne znam sta - instalaciju uvodjenje - rentu modema???)

bio sam na daj-lapu i strpljivo cekao... tako da je prelazak prosao srecno i bezbolno kad sam ga docekao ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...