Jump to content

Ultimativni ADSL topik


Lex

Recommended Posts

Pa da, sigurno nece dati neki do jaja net za 700 kinti. Posto sam presao sa Sezam-Proa na Telekomov net i za sad sam zadovoljan, nema sanse da se prebacujem opet. Kakva je sad situacija na relaciji Sezam-pro (Orion) Vs Telekom. Znam da je pre dok sam i ja bio kod sezama, telekom jebavao ove stalno, i za sve kvarove i smetnje su krivili telekom.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam odprilike od 2006 na sezam-u, nikad nisam imao problema, uvek je sve sljakalo u full-u. Do sada sam stvarno zadovoljan, sem evo juce mi je crkao ruter, ali to se desava, ne krivim njih. S'obzirom da daju jeftinu tp-link opremu, a koliko znam ni telekom nije bolji, jedino ako su u zadnjih nekoliko meseci nabacili neku bolju opremu. A isto imam ortaka koji je stalno muke mucio sa tim istim sezamom, to je valjda kako se kome potrefi :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Dok ne uzmes IPTV, a onda krece asa-horror :tf:

Ne diraj ASU, sabotiracu ti net na gajbi! :*

Anyway, za IPTV postoji BESPLATNI PROBNI period, ko ima pixelizaciju lepo vrati STBox i svima lepo...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

stari paket novi paket cena sa pdv-om

4096/256 6144/1024 2.890,00

Od 1. februara 2011. godine ADSL korisnici prelaze na nove pakete, sa većim downloadom i uploadom

Sve uplate zaključno sa 31. januarom 2011. godine biće izvršene po trenutnom cenovniku.

http://beotel.net/?strana=52&sekcija=glavna&vesti=1&katv=1&jezik=1#vst192

Kod Telekoma na sajtu ne pishe ovako kao sto je kod Beotela...Bas cudno... :D

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Inace, evo sa paketa 2mb/192kb kod oriona, povecali su mi na 4mb/512kb za cenu od 2000din. A inace dok je trajao onaj kao "nagradni period", bilo mi je 4mb/256kb, sad kapiram da su podigli upload :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Pa najbolje je da pozoves da vidis, ja sam mislio da ce mi povecati brzinu, pa onda na tu brzinu dati nagradu, ali nije tako, nego su me samo prebacili na bolju brzinu i nagrada je prestala, iako sam iskoristio samo 2 meseca od nagrade :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Sad otvorim modem u browseru (lol kakav izraz) i vidim da mi piše:

Bandwidth Down/Up(kbps) 4096/512

A ja imam onaj 1024/128 Kb/s paket, to je Click 1 valjda, wtf? Naravno, brzina mi je i dalj ista, al mi nije jasno kako mi u podešavanjima modema piše to što piše odjednom :)

Edit: Telekom je u pitanju.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

Inace, evo sa paketa 2mb/192kb kod oriona, povecali su mi na 4mb/512kb za cenu od 2000din. A inace dok je trajao onaj kao "nagradni period", bilo mi je 4mb/256kb, sad kapiram da su podigli upload :)

Pazi stvarno povecali upload na 512.

Samo zar cena nije 2300 ? Meni je tako nesto rekla ona sa saltera.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

identicno je kako nije ?! telekom je rekao da ce mu paket od 1.5 biti 1300bez pdv-a sto je oko 1500sa pdv kao i 4mb po 1800 bez pdv-a sto je oko 2100 2200 dinara :)

brate kod telekoma ne pise da 4mb paket postaje ustvari 6mb....nemoguce je da beotel sam odredi pakete ..moraju biti isti kao kod telekoma...verovatno je marketinshki trik,i verovatno ce biti tuzheni zbog iznosenja neistinitih informacija...

Link to comment
Share on other sites

brate kod telekoma ne pise da 4mb paket postaje ustvari 6mb....nemoguce je da beotel sam odredi pakete ..moraju biti isti kao kod telekoma...verovatno je marketinshki trik,i verovatno ce biti tuzheni zbog iznosenja neistinitih informacija...

kako ne, tuzba je vec u procesu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ehm, šta se dešava sa Eunetom? Meni su tu negde krajem godine dali neki lojalti pack, tipa duplirana brzina downloada (2 ---> 4 mbs), za tipa 500-600 dindži više po računu, uz ugovornu obavezu od 2 god. Oće i mene da kači nešto (bar upload, koji je još uvek na 192), pošto su mi računi baš baš visoki kad se uporede sa pričama ovde (meni je 4mbs/192 oko 2500 sa popustom :(

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Pazi stvarno povecali upload na 512.Samo zar cena nije 2300 ? Meni je tako nesto rekla ona sa saltera.

Pa ja sam na sezamu od nesto 2005/6 god, pa imam neki popust, inace je oko 2200/2300din, ali ja placam 2000din sa tim popustom :)

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...