Jump to content

Sporaći na autoputu!


togFU

Recommended Posts

3 hours ago, Lucky said:

mislim da si ovde iskombinovao dve različite stvari, ili makar ovi sporiji rade isto što i brži

Kako mislis iskombinovao razlicite stvari? Dao sam konkretan primer ponasanja - vozi 100, pretice sa 115.

To sto se ubacuje i onaj sto vozi 120 pa pretice sa 140, to je drugi primer, ako si na to mislio, a rekao bih da jesi.

Pisao sam vec, mislim da je bezbednije voziti 150+, jer tad im verovatno delujes brze i ne ubacuju se toliko, dok ako vozis 130 to je ono kao "pa evo mogu ima prostora" :))) Kamioni su posebna kategorija, oni ne jebu kojom brzinom ides ako im se pretice, samo skrenu i polako.

 

2 hours ago, Junkie said:

al popizdim ako napikira da i dalje "pretiče" sledeći kamion koji je fazon 500m ispred a desno prazna traka.

jaooo ovo... I onda sledeci korak je da mi se pojavi ljuti BMW iza i nabija mi se i blica, a ja fazon "brt hocu i ja brze al ne moze od retarda ispred"... A nema prostora da mu se ja bar bezbedno sklonim, ako ima sklonim se ofc... Pa ja njemu onda blicam :DDD

 

zbog toga cesto vidjam i obilazenje sa desne strane, kad taj batica ispizdi tako...

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, millanče said:

@Lucky fixed

 

'de si ti video u slavic zemlji četiri trake, fejk meme!

a i nisam siguran da je to samo slavic stvar 🙂

On 5/9/2024 at 10:08 AM, Junkie said:

Meni su ok ti što se prebace sa 115 kad pretiču (nekad davni nije bilo, al se opametih) ... al popizdim ako napikira da i dalje "pretiče" sledeći kamion koji je fazon 500m ispred a desno prazna traka. To je klasika u sloveniji, i onda su svuda sulude situacije gde je leva traka prepuna i vozi 115, desna prazna i možeš da voziš 200.

 

haha, da, ima i ovo, da ne bi usporavao i ubrzavao pa "hajde još ovaj" 

genijalno je to kod vožnje zapravo, koliko ima tipova vozača i navika u vožnji.

Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2024 at 8:51 AM, Lucky said:

dodajem kad smo već u rant modu i one što se uključuju na autoput i odmah upadaju u srednju traku "da ne propuste uključenje" bez obzira na to šta se u toj  traci zapravo događa 🙂

Ako pricamo o BG-u cesto su u pitanju ljapani sa drugim tablicama kojima je preveliki stes sto uopste voze ovde pa se gura gde uopste ne treba da ne propuste slucajno citav autoput. Ili marva beogradska koja misli da je bitnija od svih. U proseku smo stoka :tf:

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

cisto da docaram u kojem lalalendu zivite kad pricate o ovim temama. U spojleru su kazne iz grada i autoputa.

max brzina, tolerancija, moja brzina, kazna

Spoiler

Screenshot2024-05-10at21_06_54.png.4cc63c084cc3ce81ca027b1b7a09c2d5.pngScreenshot2024-05-10at21_07_02.thumb.png.f0d3d70dbf34c5ff8595930ef57f8a47.pngScreenshot2024-05-10at21_07_24.png.b34dbad2c40664375822983dff3a8f19.pngScreenshot2024-05-10at21_07_35.thumb.png.a009d4f47acc07aea916b96ff0571627.png

 

ali da dodam u pravu su, jer kad citam sta pisete i bulaznite ovde (sry), cudo je da ima neko ziv.

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, f4ts0 said:

cisto da docaram u kojem lalalendu zivite kad pricate o ovim temama. U spojleru su kazne iz grada i autoputa.

max brzina, tolerancija, moja brzina, kazna

  Hide contents

Screenshot2024-05-10at21_06_54.png.4cc63c084cc3ce81ca027b1b7a09c2d5.pngScreenshot2024-05-10at21_07_02.thumb.png.f0d3d70dbf34c5ff8595930ef57f8a47.pngScreenshot2024-05-10at21_07_24.png.b34dbad2c40664375822983dff3a8f19.pngScreenshot2024-05-10at21_07_35.thumb.png.a009d4f47acc07aea916b96ff0571627.png

 

ali da dodam u pravu su, jer kad citam sta pisete i bulaznite ovde (sry), cudo je da ima neko ziv.

Kako su te kaznili ako ima tolerancija? Ili posle tolerancije idu jace kazne? Jel imas ono pravo da trazis kad je poslednji put kalibrisan radar ili je to samo lovacka prica? 😂

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

A cek, koje divljastvo? :DD 

Mislim, ne vidim da je iko ovde pisao tako nesto, osim rekija koji se sprda. 

Ako sam ja taj, na samom pocetku ovog split topica pisem da vozim 130-135, sto je u okviru ogranicenja? Vudu u jos neki 100-110, mislim nije u redu da ovi gastosi pljuju po OTADZBINI!!11

2 minutes ago, FATA said:

Kako su te kaznili ako ima tolerancija? Ili posle tolerancije idu jace kazne? Jel imas ono pravo da trazis kad je poslednji put kalibrisan radar ili je to samo lovacka prica? 😂

Ja sam razumeo da je uracunata tolerancija

2. Primer:

- Ogranicenje 100

- izmereno 108

- Sa tolerancijom oduzetom 101 -> poy kazna hvala lepo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, togFU said:

- Sa tolerancijom oduzetom 101 -> poy kazna hvala lepo

Aham ima smisla hvala!

Je li igi jesi zurio od ili na? 🙂

6 minutes ago, togFU said:

Vudu u jos neki 100-110

I ja sam u ovoj grupi poslednjih godinu dana od kad mi je pukla 5 brzina. Cetvrtom i ne moze vise od 110 a da se ne rasklopi

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, killYg0r said:

Budimo realni, niti nase divljastvao valja niti bolesno kaznjavanje od nekoliko kilometara na sat.

Od kazni se ne gine. Ja psyjem i zovem putina da bude precizan, ali sala je na mene

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, killYg0r said:

Ako pricamo o BG-u cesto su u pitanju ljapani sa drugim tablicama kojima je preveliki stes sto uopste voze ovde pa se gura gde uopste ne treba da ne propuste slucajno citav autoput. Ili marva beogradska koja misli da je bitnija od svih. U proseku smo stoka :tf:

ne mislim nužno na bgd jer da budem iskren autoputem idem mahom kad je polu-špic pa i da hoćeš ne možeš da se uključiš brže od 5 na sat, više mislim ovako kad imaš uključenja, ono ideš autoputem i ide uključenje (ili isključenje) za neki grad, obavezno ima neki car koji ulazi na autoput i daje levi migavac i seče.

a kad smo kod bgd autoputa (koji više nije autoput) haos koji prave panduri je za posmatranje. svaki drugi dan zatvore kolima izlaz kod autokomande tamo ka stanici 46ice u pravcu nbgd tako da samo puštaju autobus da prođe i onda svi iz pravca dušanovca moraju da seku na levo i time uleću ovima što bi da se isključe za autokomandu i teraju te što ulaze na autoput u zaustavnu traku, a onda stoje pred kraj zaustavne trake tako da svi moraju da pređu u ovu srednju. Objasnio sam baš glupo ali ko je prošao zna na šta mislim. Naravno onda naprave čep ali zato je "prohodno" to kod stanice 46ice, ne znam tačno za koga, jer ovi što dolaze odozgo iz autokomande svakako tu opet upadnu u gužvu.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, f4ts0 said:

ali da dodam u pravu su, jer kad citam sta pisete i bulaznite ovde (sry), cudo je da ima neko ziv.

ali zato voziš auto koji do stotke može za 4 sekunde a vodi se kao putnički, porodični. ako nam turaju ta oružja na ulice, nek bude i veća tolerancija na brzinu. kao e znaš, tolerancija je 1% ali to što ti treba cirka 15m da ubrzaš do dozvoljene brzine i time možda raspodeliš neko nespretno dete na pola, to nema veze. 

  • Upvote (+1) 2

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dovlagsi said:

gledajte kad srbin bude došao do ovih tesli i sranja za desetak god! 😊

odlicno, tada ce svi srbi koristiti bicikle ili javni prevoz jer sigurno nece dati 25K za nove baterije

(lupio sam 25K, ali kapiram da nece biti nesto mnogo jeftinije)

  • Like +1 1

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, dovlagsi said:

kapiraš igore da ti jednostavno ne bi trebao voziti toliko brz auto, ma koja da je priča 🙂 

 

"ne bi trebalo da vozis" je pravilno 😄

apsloutno si u pravu, za svoj novac nikada ne bih ovo uzeo. Uzeo sam zbog dva faktora:
1. imam fiksni budzet (recimo da sam uzeo mini moris ili fiat 500, to je to, ne bi mi "vratili ni dinara"
2. Lozaja sam i ljakse, nisam verovao koliki dok nisam dobio sansu 😄

11 hours ago, dovlagsi said:

a na konto ovoga šta pričate - gledajte kad srbin bude došao do ovih tesli i sranja za desetak god! 😊

oko ovoga i pricam, mentalna dijagnoza postoji kod nas kad dobijemo dobro auto. Ja ne divljam jer znam da nisam top vozac i necu da ginem dok su deca mala, a vuce me, nije da nije.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da bi trebalo i vozačke ispite izmeniti kako sve više bude bilo EV.

Sećate se Hamonda, jeste da je selebriti voditelj, ali opet, vozio je hiper/super/ovakih/onakvih sportskih automobila više od većine nas ovde, verovatno i zajedno, zna nešto o vožnji, pa se opet slupao u Rimcu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Za ev ne treba vozacki 🙂 treba ti vise android user guide

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

Lozaja sam i ljakse, nisam verovao koliki dok nisam dobio sansu 😄

za ovo, koliko te znam, ne mogu da pojmim 🙂 više sam mislio da ćemo te zajebavati ovde što voziš superbrzi električni bmw a miluješ ga po gasu jer max ekstenduješ rejndž 😁

  • Like +1 1

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...