Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

9 hours ago, Dule_smor said:

Tu je negde i grupa sa Igorom i Kozurikom, njihovim trolovima, lgbt woke forama i ladyboy kurcevima.

haha, naravno ne treba zaboraviti ni te polu-penzos grupe gde svakog jutra jedni drugima šalju slike golih žena (ili ladyboy likova ko šta voli) uz šer vesti sa srbin info i to 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2024 at 8:21 AM, Lucky said:

uz šer vesti sa srbin info i to 🙂

nema vise to na kozugor lgbt shemale grupi od kad je dusan.info odlucio da se uozbilji

10 hours ago, togFU said:

pa ovo zvuči kao retro-roditelj, što je dobro, zar ne??

dva nova BA DUM TSSS predloga: marmama i tatard!!!!1

setam letos pored fontane na nbgd sa ćerom, nosim neku majicu sa slikama diskete i kasete (cuvena "never forget", i prilazi mi lik onako izuven ali pozitivno i kaze "eeeeej retro ćale kako kul. Kako mi stoje cvike?"
Ima neke cvike do jaja brze 😄

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, f4ts0 said:

setam letos pored fontane na nbgd sa ćerom, nosim neku majicu sa slikama diskete i kasete (cuvena "never forget", i prilazi mi lik onako izuven ali pozitivno i kaze "eeeeej retro ćale kako kul. Kako mi stoje cvike?"
Ima neke cvike do jaja brze 😄

i jesi mu bar rekao da mu dobro stoje? 

inače da napišem i da mi se jako svideo dusan.info nick! :DDD

Edited by togFU
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram, sta kao Balkan.info? Znaci Igore tako cenis moju kompetentnost i strucnost? Hvala ti zaista, od tebe nista pametnije nisam ni ocekivao. Tipa da lepo posteno priznas da sam bio u pravu za sve stvari vezane za koronu za koje ste me ti i Djole 2 godine ismevali. Sad su neke stvvari jasnije!

 

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 2/20/2024 at 8:21 AM, Lucky said:

haha, naravno ne treba zaboraviti ni te polu-penzos grupe gde svakog jutra jedni drugima šalju slike golih žena (ili ladyboy likova ko šta voli) uz šer vesti sa srbin info i to 🙂

Види се овде ко је из центра, а ко није 🙂
Сви нормални маторци, лупају шамаре (у најмању руку) у случају слања слика лејдибојева и сл.  😉 

 

То шта се ради у кругу двојке, се не догађа у нормалним срединама 🙂 

п.с. Србин.инфо ака патриЈотско треће око 😄 

  • Like +1 1

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dule_smor said:

Ne kapiram, sta kao Balkan.info? Znaci Igore tako cenis moju kompetentnost i strucnost? Hvala ti zaista, od tebe nista pametnije nisam ni ocekivao. Tipa da lepo posteno priznas da sam bio u pravu za sve stvari vezane za koronu za koje ste me ti i Djole 2 godine ismevali.

 

dragi dusane.info (bez https) idi u banju malo da se opustis

 

Primetite da mu ne smetaju lejdibojevi vec navodne sumlje u strucnost!

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

On 2/19/2024 at 8:57 PM, oddball said:

koliku god platu da primaju nije dovoljno. naravno, i u toj profesiji postoji grupa lenjih dileja koji ne bi trebali ni olovke na stolu da cuvaju, a ne buducnost neke zemlje. ali nisu svi takvi.

Tom logikom mozemo isto da kazemo i za npr. pekare, domove zdravlja i puno drugih grana jer maltretiranja koja trpe nisu vredna para koje primaju. 

Nemam dete, ali sam imao malo dodira sa skolom preko bratanice i meni je ono zalosno. Mozda se samo zalomilo, ali pre verujem da je ogledalo stanja u zemlji. Vecinsa je tu preko SNS sise i zasto bi ih onda zalio?

Imam kolegu koji je nastavnik fizickog a koga jebu skoro 3g jer se zamera direktoru i nastavnicima debilima. Kaze da ima nekoliko vrednih i odgovornih nastavnika, ali da su vecina SNS govna. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, SATAN said:

Види се овде ко је из центра, а ко није 🙂

ja koliko znam Igor nikad nije bio iz centra već iz kajbola a kozurik nemam pojma odakle je, tako da si promašio!

penzosi iz centra koje ja znam šeruju samo gole žene!

43 minutes ago, FATA said:

Imam kolegu koji je nastavnik fizickog a koga jebu skoro 3g jer se zamera direktoru i nastavnicima debilima. Kaze da ima nekoliko vrednih i odgovornih nastavnika, ali da su vecina SNS govna. 

 

malo mi je teško da poverujem da cele setove nastavnika menjaju SNS kadrovima. direktore ali, ali ovi ipak moraju da dođu sa nekim znanjem i istorijom rada. a mislim da ni po zakonu ne smeju da predaju ako nisu završili odgovarajući faks.

hoću samo da kažem ne bih da poistovećujemo nesposobne profesore sa SNS-om nužno 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kakva istorija rada don lakindo.. Dovoljno je da si u sns/sps zavisi ko je na celu skole, sve ostalo se zavrsava... Ovo je iz jednog primera sto sam cuo, ne mora da znaci da je svuda... Ali opet kada pogledas sta se sve desava u zemlji i da je bukvalno cirkus na svim frontovima, sve se vise cini da je moguce. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pa otkud znam, znaš ti koliko ima škola i uopšte ljudi. mislim, naravno da je kod nas sve moguće, ali ne mogu da vidim scenario da sad dolazi lik da predaje Fiziku u školi a bio vozač do tad. mogu da skapiram ako je završio fiziku pa kao "traži posao" pa eto tu su ga stavili ali je to tako specifičan posao i još raznovrstan po pitanju znanja da ga nije lako "popuniti" kadrom, posebno u manjim sredinama.

Link to comment
Share on other sites

Ta situacija moraš da budeš u stranci da bi dobio posao u školi je možda bila pre 10ak godina, 5 najviše. Sad ih prosto nema, a i oni koji su u strankama se sigurno nisu učlanili da bi dobili posao u školi nego ciljaju neki EPS ili neku državnu administraciju gde se zapravo ne radi. Pri tome sada više ne važi da moraš da imaš završen fakultet za nastavnike da bi dobio posao, imaš škole u Beogradu gde predaju studenti PMF-a jer nema dovoljno nastavnika, konkretno znam za jednu na Novom Beogradu. Takođe predaju i ljudi koje su zvali iz penzije, njima bolje imaju i penziju i platu, ali kapiram da to ne može da traje više od 3-4 godine. Opet u unutrašnjosti je verovatno još i gore.

 

A sve to dovodi do toga da za nastavnike u školama primaju bukvalno koga hoće, šta ti ljudi i kako prenose deci, kako se uopšte i ponašaju, je tek drugi padež. 

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jbg laki ti si sad predaleko otisao sa vozacima kamiona... u principu je ovo sto kaze Z samo sto iz onoga sto sam cuo i dalje se upada ako si u sns/sps ili znas nekoga ko ce ti zavrsiti mesto. Bukvalno nema potrebe da imas faks. 

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, FATA said:

Jbg laki ti si sad predaleko otisao sa vozacima kamiona... u principu je ovo sto kaze Z samo sto iz onoga sto sam cuo i dalje se upada ako si u sns/sps ili znas nekoga ko ce ti zavrsiti mesto. Bukvalno nema potrebe da imas faks. 

pa ok, slažem se i ja za ovim što kaže Zw, zato me i čudi da su se baš zaleteli da predaju deci hemiju umesto da bleje u EPS-u na poziciji za koju niko ne zna ni da postoji.

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Dule_smor said:

Pa ne mogu bas svi u Eps.

Edit, ewvo da se nadovezemo na pricu i topic...mislim da ukupno ima oko 30k lekara u Srb...znaci 20% tog broja je otislo za 10 god, i nastavlja da ide i dalje.

https://www.sindikatlfs.rs/doktorka-dokic-slf-srbiju-u-poslednjih-10-godina-napustilo-6-000-lekara/

Seoba Srbalja, Dule Carnojevic

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...