Jump to content

УСПЕСИ НАШЕГ ДРУШТВА


Recommended Posts

10 hours ago, absolute said:

Prošle godine zamalo istukoh neko derle koje je bacio limenku na ulicu, a kad sam mu rekao da baci u kantu, još me i pljunuo.

 

što je najcrnje od svega danas bi te još priveli i tužili i platio bi kaznu za to jer kako to smeš da diraš dete!

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Lucky said:

što je najcrnje od svega danas bi te još priveli i tužili i platio bi kaznu za to jer kako to smeš da diraš dete!

Ma znam, vec sam zamahnuo da mu razvalim shamar, pa sam se zaustavio. 

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, absolute said:

Ma znam, vec sam zamahnuo da mu razvalim shamar, pa sam se zaustavio. 

imam dva neka slučaja sad skorašnja, za jedan uopšte nisam ni znao šta da kažem tj. koji predlog da dam. mislim, ni za drugi ali on je drugačiji.

žena ima neku drugaricu i ona ima neki lokal u kojem radi, ali ono zatvoreni tip posla nije u fazonu da dolaze mušterije (tipa kao knjigovodstvena agencija). i neki klinci 5-6-7 razred joj gađaju loptom izlog pa pobegnu. I sad pored toga što mogu da razbiju izlog to se tako čuje da se sve živo zatrese, ne možeš da se koncentrišeš itd. pa su posle gađali i flašom itd.

i sad ona prvi put kao ajde nemojte "jao nećemo", pa onda ajde nemojte "nismo mi", i tako. I onda posle nekog vremena ne može ni ona više "na finjaka" i kao "deco jel ste normalni razbićete mi prozor" i klinci "moj tata će da plati", ovaj drugi kao "ne možete nam ništa prijavićemo vas" itd. sad ja maksimalno skraćujem taj ceo uvod da ne pišem previše.

i ja razmišljam, bukvalno ne znam šta je rešenje

  • - da prijavi policiji, policiju zabole, maloletni klinci
  • - da prijavi komunalcima, ne bi ni došli - čak i da dođu, pitanje je dal' će ih videti/naći (isto važi i za pandure) a ni oni im ne mogu ništa.
  • - da im lupi šamare, ajde što bi je prijavili policiji nego bi došli roditelji "kako ti udaraš naše anđele"
  • - da ih snimi kamerom za nadzor, opet, šta sa tim - da prijavi decu policiji pa da oni kao traže roditelje (na konto cele priče iz ovog topica), ko će time da se bavi.

Bukvalno ne znam šta je ispravan scenario u ovoj situaciji.

 

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

a kad smo na temi:

Бакљама које су упалили поводом завршетка школе, мали матуранти подгоричке ОШ "Владо Милић", запалили су кров те образовне установе, преноси РТЦГ. 

Јавни сервис Црне Горе наводи да у инциденту није било повређених, а да је школа евакуисана.

Како је истакао, штета на школи је велика.

"Од саме влаге и воде која се користи може бити штете и у учионицама", рекао је Блечић.

Бакљада је организована у част завршетка основне школе.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

vidi se da ce klinci izrasti u ljude bar nece biti sisice

 

  • Like +1 2

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

Bukvalno ne znam šta je ispravan scenario u ovoj situaciji.

pocinio si prekrsajno ili krivicno delo samo ako to moze da se dokaze ;) 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Lucky said:

Bukvalno ne znam šta je ispravan scenario u ovoj situaciji

Dokumentujes svako lupanje po izlogu - snimis upozorenje broj 1, pa 2, 3, 4... Upises i datum i vreme... Kad dodju sledeci put, nalupas im samare, pa kad dodju roditelji onda im pokazes sve te dokaze...

Link to comment
Share on other sites

Ništa ti to ne vredi, jer ćeš popiti prijavu za remećenje javnog reda, plus privatnu tužbu od roditelja. Bukvalno zakon nije na tvojoj strani (imao sam sličan slučaj dok sam živeo na NBG), nego samo ovo što Oddball kaže.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, oddball said:

pocinio si prekrsajno ili krivicno delo samo ako to moze da se dokaze 😉

pa klinci uzeli telefon da je snimaju 🙂

znači tipa 3-4 su tu i kao "snimićemo vas, ne smete nam ništa"

ok, može i to da se "reši" tako što ih nalupa kad nisu spremni, ali bi joj vratili sigurno tj. gađali je nečim šta god.

znači alternativa je da nađe neke lokalne mamlaze da im kupi pivo i da im kaže ajd' nalupajte ove, mislim, ni sam ne znam.

4 hours ago, togFU said:

Dokumentujes svako lupanje po izlogu - snimis upozorenje broj 1, pa 2, 3, 4... Upises i datum i vreme... Kad dodju sledeci put, nalupas im samare, pa kad dodju roditelji onda im pokazes sve te dokaze...

ja sam bio najbliži ovom tvom predlogu ali mislim da je ipak ovo što kaže vudsi tačno.

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, voodoo_ said:

Ništa ti to ne vredi, jer ćeš popiti prijavu za remećenje javnog reda, plus privatnu tužbu od roditelja. Bukvalno zakon nije na tvojoj strani (imao sam sličan slučaj dok sam živeo na NBG), nego samo ovo što Oddball kaže.

bioskop sa kojotom pre nekih 10ak god, usce, deca u poslednjem redu gadjaju ljude koicama, maltretiraju...i krenu da udaraju kojota flasom po glavi i gadajaju, on ustane izdere se stravicno, jebe im majku, deca se smeju kao hijene (svi imaju 13 god max)
Posle bioskopa klinac prilazi kojotu i kao sta je bilo matori, devojcice ga ohrabruju, obezbedjene nam je posle reklo da stalno to rade, onda kad ih neko nalupa, obezbedjenje mora da ga zadrzi i zove muriju i da ta osoba popije prijavu a klinci placu i kukaju. Bukvalno tako stalno rade.

Po meni tu je lek uhapsiti rditelje

  • Sad 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, f4ts0 said:

bioskop sa kojotom pre nekih 10ak god, usce, deca u poslednjem redu gadjaju ljude koicama, maltretiraju...i krenu da udaraju kojota flasom po glavi i gadajaju, on ustane izdere se stravicno, jebe im majku, deca se smeju kao hijene (svi imaju 13 god max)
Posle bioskopa klinac prilazi kojotu i kao sta je bilo matori, devojcice ga ohrabruju, obezbedjene nam je posle reklo da stalno to rade, onda kad ih neko nalupa, obezbedjenje mora da ga zadrzi i zove muriju i da ta osoba popije prijavu a klinci placu i kukaju. Bukvalno tako stalno rade.

Po meni tu je lek uhapsiti rditelje

čekaj, iako je priča naravno legit i apsolutno kapiram da klinci ovo rade, imam određena dodatna pitanja 🙂

1. Cineplexx zna da deca to stalno rade i ne čini ništa tim povodom? Osim ako to stalno nije kao druga grupa dece, ali realno ovakve stvari uvek radi jedna te ista ekipa? Cineplex prvi može da im zabrani ulazak, na kraju krajeva "važniji" im je verovatno kojot nego klinci u smislu koga bi voleli da pre imaju kao gosta bioskopa. Postoje kamere koje sve snimaju u salama, veoma je lako provaliti da neko udara nekoga u glavu flašom.

1b. Da je Kojot lud "na drugu stranu" mogao bi da zapravo tuži Cineplexx jer su ga tu napali i udarali flašom i naneli mu psihofizičku bol! Pričam iz ugla toga da Cineplexx ima interesa da reaguje.

2. Ti iz obezbeđenja su šta? Radili kao "prljavi policajci" ali onda tokom jednog slučaja kada su jedva izbegli smrt odlučili su da se okrenu pravu i pravdi i za njih ne postoji siva zona, samo ono što je upisano u zakon! Hoću da kažem, ko njih "forsira" da "moraju" da zadrže i zovu muriju? Klinci?! 🙂 Ono, izlupa ih neko i klinci odu kući zovu roditelje i roditelji dođu i ovi kažu "pobegao nam je" - "ali kad ste već tu, da znate da su vam deca banovana iz bioskopa evo vam snimak kako udaraju čoveka flašom u glavu".

1 hour ago, Dule_smor said:

Nista, morace AI u buducnosti da odredi ko jmoze da ima decu, a ko ne mooze, nema druge.

ako bude budućnosti!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...