Jump to content

Preminula Gorica Nešović


Lucky

Recommended Posts

Baš mi nešto bedak 😞 Ne znam koliko je ljudi uopšte pratilo, verovatno su proteklih godina otišli ona i Dragan u "boomer" kategoriju, ali nekako sam pratio generalno taj jutarnji program praktično od početka ranijeg ustajanja i odlaska na posao 🙂 I dok su bili na b92, pa posle na RTS-u pa ako se ne varam nešto sitno su bili i na Novostima ili tako nekoj stanici (ili možda su imali neku pauzu zapravo) pa onda Index tj. S2.

A od ove nedelje u jutarnjem vodi i ona Dejana zajedno sa Draganom i kao već nedeljama pričaju da je "Sa Goricom sve ok, biće sve u redu" i danas su normalno vodili tako da mi deluje da je pomalo iznenada.

Quote

 

Новинарка Горица Нешовић преминула је у Београду у 59. години.

Горица Нешовић је рођена 15. маја 1964. године у Београду, где је завршила основну школу и гимназију.


 

Bedak baš.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Jose Jimenez said:

Gorica i Draganče su mi bili legende, i ja sam ih puštao svako jutro.

Strašno kako joj je dijabetes razorio organizam.

zaista neverovatno. Znam da nakon što su bili na RTS nešto nisam baš obraćao pažnju, kao slušam ih ali nisam pratio vesti toliko video neke intervjue itd. I onda se posle X godina pojavio neki bilbord gde su bili njih dvoje (tipa posle 3-4 god) i ajde što je i Dragan bio matoriji ali Gorica kao da je bila 20 godina starija. I onda sam tek kao krenuo da kopam pa došao do tog dela sa dijabetesom. veliki bedak.

na rtsu je baš pričala kako se samo jednu noć probudila slepa 😞 i tad je kao skapirala, pa se posle kao vraćao vid itd, nisam samo ispratio da li prosto nije išla kod lekara ili nisu provalili, pošto je evidentno dugo imala dijagnozu.

Ko ima prilike da sluša danas vrte neke gotivne pesme koje su joj bile na plejlisti, zanimljivo je i čuti tako nešto na domaćim stanicama, a da nije 202-ka koja jedina kod nas pušta nešto tog tipa.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih bas slusao dok su bili na radiju B92, tad su bili mnogo zabavniji.

Nisu joj dijagnostikovali secer jako dugo. Mislim da je isla po lekarima i nikom nije palo na pamet da je secer problem, pricala ona to u nekoj emisiji.

U svakom slucaju, bas strasno :c

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

bas mi je zao kako je tesko zavrsila

sa druge strane, iskreno kao voditeljka mi je u dosta  slucajeva pa pomalo isla na zivce jer sam stalno imao osecaj da sputava dragana koji je preinteligentno zabavan i kreativan 🙂  mada opet ne moze samo da se lupeta u celoj emisiji tako da kapiram da su kao par bili dobri sto pokazuje i tako duga saradnja

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Baš je čudno kako se nekako u glavi zbližiš sa ljudima koje poznaješ samo tako što ih slušaš/gledaš, ja sam ih često slušao u kolima kad idem na posao i bili su mi baš ok. Imam osećaj kao da mi je iznenada umrla neka fazon tetka koju sam gotivio ali nisam često viđao...

2 hours ago, Lucky said:

Ko ima prilike da sluša danas vrte neke gotivne pesme koje su joj bile na plejlisti, zanimljivo je i čuti tako nešto na domaćim stanicama, a da nije 202-ka koja jedina kod nas pušta nešto tog tipa.

Ja sam malo poslušao dok sam se vozio mislim da je to baš lepo odradio - kao nema kuknjave, lelekanja i to, nego otišla nam Gorica, aj sad da pričamo o njoj i da puštamo njene omiljene pesme u njenu čast. Vidi se na trenutke da je njemu baš teško, u smislu ceo život su skoro radili zajedno, ali opet i lep oproštaj na neki način. 

  • Like +1 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, absolute said:

Ja sam ih bas slusao dok su bili na radiju B92, tad su bili mnogo zabavniji.

Nisu joj dijagnostikovali secer jako dugo. Mislim da je isla po lekarima i nikom nije palo na pamet da je secer problem, pricala ona to u nekoj emisiji.

U svakom slucaju, bas strasno :c

Od devojke tetka je tako prošla, išla je godinu dana po lekarima zbog kašlja i problema s disanjem, dok se neko nije setio da ispita kancer, no tad je već bilo kasno. Tih horor priča "ma nije ti ništa" na svakom uglu

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Zwerko said:

Ja sam malo poslušao dok sam se vozio mislim da je to baš lepo odradio - kao nema kuknjave, lelekanja i to, nego otišla nam Gorica, aj sad da pričamo o njoj i da puštamo njene omiljene pesme u njenu čast. Vidi se na trenutke da je njemu baš teško, u smislu ceo život su skoro radili zajedno, ali opet i lep oproštaj na neki način. 

pazi, skidam mu kapu kako je izdržao. igrom slučaja sam poslušao bukvalno od 6 do 10, hteo sam da izrespektujem, i na trenutke se vidi da mu nije bilo lako ali ono valjda godine iskustva na radiju i TV-u izneo je vrhunski stvarno.

5 hours ago, G!!! said:

bas mi je zao kako je tesko zavrsila

sa druge strane, iskreno kao voditeljka mi je u dosta  slucajeva pa pomalo isla na zivce jer sam stalno imao osecaj da sputava dragana koji je preinteligentno zabavan i kreativan 🙂  mada opet ne moze samo da se lupeta u celoj emisiji tako da kapiram da su kao par bili dobri sto pokazuje i tako duga saradnja

ima toga, baš pre nego što će se sve ovo desiti dragan je bio na nekom odmoru pa je vodila ona par dana sama i onda je dovela neku ortakinju da vodi sa njom, ono dok je bila sama bilo je dosta slabašno, sa tom ortakinjom nešto malo bolje ali onda posle se vratio dragan pa je ova otišla u bolnicu i ono druga priča, čak i sam je mogao da nosi.

vidim da im već neko vreme nema onog Nece što je valjda bio tonac, i on je tu uskakao kod Gorice pa je čak i to bilo zabavnije za slušanje, ali očigledno uz bolest i godine i sve i ona se malo raspala, ne može da ima taj elan doveka.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Zwerko said:

Imam osećaj kao da mi je iznenada umrla neka fazon tetka koju sam gotivio ali nisam često viđao...

e bukvalno ovaj fazon... možda zašto što sam ih najviše slušao u periodu dok sam busom išao u srednju školu, baš bedak nekako

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Možda nije baš najkompatibilniji topic, ali je najsrodniji.

Slušam ja juče buđenje dok sam se vozio kolima, sve regulare lupaju nešto ovo dvoje, zabavno ili ne, tek - business as usual.

Danas upalim, ide muzika, jedna pesma, pa druga, rek'o što su im glupe ove dugačke pauze, sve manje pričaju. To je bio slučaj onomad dok je Gorica još bila živa, valjda nije ni mogla duže, ali sa ovo dvoje nisam navikao. Kad posle toga, treća pesma, pa četvrta, rek'o wtf, ide izveštaj o stanju na putevima čita ga ona redovna voditeljka za vesti, rek'o wtf, da se nisu ovo dvoje kolektivno razboleli i raspali, što bi bilo baš čudno, juče bili normalni. 

Pogledam na netu, kad ono, šutnuli ih juče za danas.

Nakon 10 godina emitovanja naše emisije na radiju S2, novi vlasnik S MEDIA  obavestio nas je o prekidu saradnje. Ova odluka je odmah stupila na snagu pa se emisija “Buđenje“ u produkciji Supermiš D.O.O. više neće emitovati na ovoj frekvenciji. Očigledno se naš program ne uklapa u viziju novih vlasnika, pa ćemo potražiti novi kanal kojim ćemo vam se obratiti. Želeo bih da naglasim da smo se u realizaciji našeg programa uvek vodili profesionalnim i etičkim standardima. Tako će biti i ubuduće. Hvala vam na poverenju koje nećemo izneveriti. 
Čujemo se na nekoj novoj frekvenciji,

Nemam pojma ko je novi vlasnik:

Podsetimo, Radiodifuzno preduzeće Radio S od 12. maja 2023. godine u vlasničkoj strukturi ima dve firme.

Do tog dana jedini vlasnici Radija S bili su Irena Anđelković i Predrag Anđelković preko svoje firme AS Media, koja je u vlasništvu njihovog drugog preduzeća – S Media Team. Od 12. maja Radio S ima još jednog vlasnika – šabačku firmu S Controls. Novi suvlasnik ima udeo od 51 odsto, pokazuju podaci APR.

Vlasnik i direktor firme S Controls, koja je osnovana 23. februara 2023. godine, je Bogdan Todorović iz Šapca.

Direktor Radija S je, prema podacima APR – i dalje Predrag Anđelković.

Ali ovom nekom Džijevom sugrađaninu se nešto nisu baš posebo dopali 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, G!!! said:

nemam pojma ko je taj, mada opet nemam ja pojma generalno ko su takve i slicne njuske 

obično u tim manjim sredinama ima tako neki "lokalni car" (na primer @millanče kome smeštaju po novinama afere!) za kojeg svi znaju, pa zato 🙂

3 minutes ago, G!!! said:

steta, voleo sam njihovu emisiju, skoro svako jutro do posla ih izvrtim

pa pazi, verujem da će ih neko već angažovati, ako niko drugi kupiće United neku radio stanicu 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Lucky said:

obično u tim manjim sredinama ima tako neki "lokalni car" (na primer @millanče kome smeštaju po novinama afere!) za kojeg svi znaju, pa zato 🙂

pa pazi, verujem da će ih neko već angažovati, ako niko drugi kupiće United neku radio stanicu 🙂

I got nothing. Verovatno neki podoban, kao i oduvek. 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo nije da je Baki Anđelković kao vlasnik tih S radija neki mega carski radio novinar i medijski magnat pa je tim potezom došlo do nekih problema u okviru profesije 😄 

Verovatno su se isprebijali za nešto - činjenica je da je radio i dalje popularan ali ne donosi toliko prihoda kao nekada. I onda je teško opravdati trošak za voditelje koji ti realno donose slušanost ali je opet pitanje kakvi su dilovi s njima za emisiju i slično (njih je S svojevremeno preuzeo sa Radio Beograd 202 ako se ne varam, možda su tu bile neke ozbiljne pare u pitanju u ugovoru). I kao možda je tom novom batici koncept samo "ubaci plejlistu i daj nekoj ribi da pročita vesti i vremensku prognozu" i računa da će da mu radi radio za 1000 evra mesečno fazon. Mislim nije da je bi bio jedini takav radio u Srbiji, naprotiv više je takvih 😄 

Nedavno sam naleteo na podkast sa ovim Popom što je vodio Kontra kviz na TDI radiju, koga interesuje lik ima neke ok priče mada malo preteruje sa grobarštinom. Ali u svakom slučaju njegova priča deluje smislenija od većine radija kod nas:

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Da se razumemo nije da je Baki Anđelković kao vlasnik tih S radija neki mega carski radio novinar i medijski magnat pa je tim potezom došlo do nekih problema u okviru profesije 😄 

 

Pazi, to odavno nije Baki vodio nego ona njegova 20 godina mlađa žena, koju sam čak i imao prilike da upoznam, iz one je kategorije "žena majka kraljica" veliki šef radija, Baki tu je samo statirao u kukuruzu 🙂

Ima smisla ovo tvoje da su skuplji nego što je običan voditelj, ali opet oni su uvek imali i neke sponzore u emisiji, neke PR-ove itd, ne znam koliko bi taj neki obični voditelj to mogao da "navuče". 

Opet ovi su radili kroz agenciju svoju, znači nemaju ni doprinose u odnosu na tog lika što je zaposlen za 500 evra, i tako. Mislim, ima tu kombinacija, ali S2 je realno bio u sinonimu sa njima, bez toga su obična rendom stanica sa pop muzikom.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...