Jump to content

Košarkaška reprezentacija 2023


Lucky

Recommended Posts

kad su nas krali standard kao i uvek u Turskoj, bilo je očekivano.
Ozbiljno je ovo utegao Pešić za 20 dana, stari lisac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Highl1 said:

kad su nas krali standard kao i uvek u Turskoj, bilo je očekivano.

suđenje je bilo stravično ... verovatno više na našu štetu ali ne mogu da kažem da su i Turci prošli bez nekih sjajnih odluka i na njihovu štetu.

ali mimo toga nije da se nismo ispromašivali kao carevi kad su turci napravili onu 12-0 seriju na početku drugog poluvremena.

Link to comment
Share on other sites

ajde sto smo promasili nego nismo znali da branimo sut za 3 celu cetvrtinu, pri cemu mi se cini koliko sam uspeo da pratim da te trojke nisu bile bas nerezonske, i na to kad se nadovezu kojekakve sudijske odluke za tehnicke greske, faluovi u napadu, jokic koji daje koseve pod faulom skoro stalno, ovo u drugom poluvremenu je licilo sve samo ne na kosarku

ali opet je dobro, jer kao ekipa su dali znak da imaju neku vrstu stabilnosti da izguraju do kraja, da se presaberu,  i nakon propustene velike prednosti

gledao sam u kaficu sa drustvom, pa nisam video da li smo napravili neki incidentni faul kada su ovi bili u seriji, to je nekako bio nas trejdmark tokom godina , da tako presecemo 🙂

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam šta je sa ovim košarkašima, bio sam na putu pa nisam najbolje ispratio ceo meč, ali opet sa +20 na poluvremenu dolaze u neizvesnu završnicu i to ko zna koji meč za redom.

dosta se oni tu zezaju, ali svakako ne koliko slovenci protiv bih i naravno gruzijci i turci :))

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dule_smor said:

Slabo predvidjas Laki, dobismo +30...nego jel videste sto Ukrajina kida, bice kao na Evroviziji 😄

ćuti dobro je, malo sam se zapitao na početku drugog poluvremena, ali samo na kratko 🙂

A za UKR sam i ja iznenađen, čekam bukvalno isti scenario 🙂

Link to comment
Share on other sites

koliko je istovremeno smesno i tuzno ovo sa crnjama u reprezentacijama gde im nikako nije mesto, ajoj =c

kao neka kvazi "inkluzivnost" ili na koju god vec debilnu pricu idu, a u stvari ocigledna/prikrivena definicija ropstva i izrabljivanja gde crnja dolazi da pokrije neku kljucnu poziciju koja fali timu i da im bude magarac na kog mogu da se oslone, da gine za nekog sa kim nema nikakve veze kroz istoriju, kulturu, jezik, bilo sta

bukvalno utrkivanje ko ce da ima boljeg crnju majmunceta pleja u reprezentaciji, pa ako nemas onda si zatucan jer nisi inkluzivan, a i sranje ti repka pride. na stranu sto to vise nije nacionalni tim nego vise neka corba, pa kao moze sve da se ubaci

Edited by digrejzo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Šteta nije bila treća stotka 🙂 

Sad na italijane, valjda ćemo biti dobri 🙂

7 hours ago, digrejzo said:

koliko je istovremeno smesno i tuzno ovo sa crnjama u reprezentacijama gde im nikako nije mesto, ajoj =c

kao neka kvazi "inkluzivnost" ili na koju god vec debilnu pricu idu, a u stvari ocigledna/prikrivena definicija ropstva i izrabljivanja gde crnja dolazi da pokrije neku kljucnu poziciju koja fali timu i da im bude magarac na kog mogu da se oslone, da gine za nekog sa kim nema nikakve veze kroz istoriju, kulturu, jezik, bilo sta

bukvalno utrkivanje ko ce da ima boljeg crnju majmunceta pleja u reprezentaciji, pa ako nemas onda si zatucan jer nisi inkluzivan, a i sranje ti repka pride. na stranu sto to vise nije nacionalni tim nego vise neka corba, pa kao moze sve da se ubaci

ma kakvi, nema veze sa tim, ovo što kaže i mladen. odavno su imali crnje za plejeve, mislim da termin inkluzivnost nije ni bio na zapadu zastupljen a kamoli kod nas, baš je neko od komentatora i pričao o tome pre koju nedelju.

kao "nemaju" svoje pa uzimaju ove škart NBA šoder likove da im igraju kao plejevi.

izuzetno mi je drago što nismo nikad krenuli tim pravcem.

Link to comment
Share on other sites

verovatno ima boljih, ali meni je par puta ovo radilo fino - http://www.sdw-net.me/ , ispod logoa gore levo izaberi "live sports", pa bude solidan broj strimova kad krene utakmica

naravno, savetujem adblock, privacy badger i slicne addonove sto blokiraju popapove, reklame i te slicne odvratne gluposti koje se trigeruju pre gledanja. cisto da se ogradim ako ti pozadina bude neka gola riba odjednom (mislim, druga gola riba, ne ona koju si vec stavio kao pozadinu :tf: )

  • Thanks (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

šta sve pogadjaju ovi ludi Italijani

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky changed the title to Košarkaška reprezentacija 2023

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...