Jump to content

Gde (i da li?) živeti van grada?


Recommended Posts

2 hours ago, f4ts0 said:

devedesetih cerak vinogradi su bili sinonim za vojna lica burzuje, secam se da je cale strasno patio sto je sirotilja isto ima stan na fontani, umesto u cerak vinogradima. Rofl

 

imali su i svoju malu ispostavu policijske stanice.. Drugar mi tu ziveo. Cale mu je penzionisani oficir srednjeg ranga. Sad ne znam sta su ti oficiri-burziju 🙂 AL on je bio kapetan ako se ne varam 🙂 

ono ne znam jel mu cale bio izuzetak ali nisam stekao utisak da su samo generali bili tamo..opet bio sam klinac nije da me je to zanimalo 🙂 

 

bilo je sve lepo uredjeno.. sredjeno. zardinjere sa cvecem. lepe zgrade 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Moj cale je 90ih bio potpukovinik i pukovnik, ali cerak vinogradi su mu bili nedostizni.

Hvala bogu jer je nakon neke 2005 stan na fontani postao duplo vredniji 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

Moj cale je 90ih bio potpukovinik i pukovnik, ali cerak vinogradi su mu bili nedostizni.

Hvala bogu jer je nakon neke 2005 stan na fontani postao duplo vredniji 😄

e bem li ga 🙂 Sad, drugarom cale je 1999 imao karcinom ali nije isao na lecenje niti uzimao bolovanje. Toga se nesto secam... Dal je to nesto uticalo ne znam 🙂 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

fazon 10 postova posle Marinog, i niko da pomene Crni Cerak? Forum otišao u kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2022 at 10:29 PM, Dule_smor said:

 

e pa mogao sam sad u julu kad sam bio bre...najverovatnije tek u decembru dolazim sledeci put, a tad bas i nije neko vreme za bleju na Dunavu 😄

onda sledece leto, taman da popricamo po jednu 😄 

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

pa proguglaj Dule majku mu :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Highl1 said:

fazon 10 postova posle Marinog, i niko da pomene Crni Cerak? Forum otišao u kurac

ja sam tipa pre 2 dana saznao da postoji ekipa koja se zove crni cerak 😞 tako da ni ne treba da čudi 😞

i to ne bih ni saznao da nema bilbord 😞

 

Link to comment
Share on other sites

On 8/30/2022 at 7:21 PM, Lucky said:

ja sam tipa pre 2 dana saznao da postoji ekipa koja se zove crni cerak 😞 tako da ni ne treba da čudi 😞

i to ne bih ni saznao da nema bilbord 😞

 

Kako izgledaju ti koncerti? Sa ovolikom količinom postprodukcije mi deluje nemoguće da nastupaju live.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jose Jimenez said:

Kako izgledaju ti koncerti? Sa ovolikom količinom postprodukcije mi deluje nemoguće da nastupaju live.

imaš jedinstvenu priliku da odeš i vidiš, ne znam tačno gde je, ali ovih dana se događa - osim ako nije završeno već - svakog dana po dvoje trepera i ovih novih popularnih pa tako 4-5 dana vezano.

kapiram ima i neki snimak online.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Lucky said:

imaš jedinstvenu priliku da odeš i vidiš, ne znam tačno gde je, ali ovih dana se događa - osim ako nije završeno već - svakog dana po dvoje trepera i ovih novih popularnih pa tako 4-5 dana vezano.

kapiram ima i neki snimak online.

Pitam jer sam nabasao na "live" nastup nekog drugog paćenika, Voyage. Lik ladno pusti svoju celu pesmu na plejbek, i samo mlatara rukama 😄

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Jose Jimenez said:

Pitam jer sam nabasao na "live" nastup nekog drugog paćenika, Voyage. Lik ladno pusti svoju celu pesmu na plejbek, i samo mlatara rukama 😄

 

ah, Voyage je sad i glumac, krenula neka serija na RTS pre dva dana gde on glumi!

inače trivia, Voyage je sin od Milana Veruovića 🙂

a kako nastupaju stvarno ne znam, ne bi me čudilo da svi rade na plejbek i mlataraju rukama i samo u live dodaju ono "jo, jo, kamon" ili šta već pričaju. 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 8/31/2022 at 11:15 PM, Jose Jimenez said:

Pitam jer sam nabasao na "live" nastup nekog drugog paćenika, Voyage. Lik ladno pusti svoju celu pesmu na plejbek, i samo mlatara rukama 😄

 

pita ko je vojaz

Slao DM breskvici

  • Like +1 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...