Jump to content

Gde (i da li?) živeti van grada?


Recommended Posts

Preporučujem Novu Pazovu (ne zajebavam se)

Sad svi imaju internet, mobilna mreža pokrivena, dobra veza sa BG i NS lokalnim i autoputem, renovirali železničku stanicu i proradio voz, ima Lidl 😄 , pošta (!), Maksi, Univereksport i još pun kurac radnji, i širi se ka staroj Pazovi do nivoa da će se za 10-15 godina verovatno spojiti.

E sad, ambijent je totalno različit od Karaburma sirotinjskog krimi geta i sad su stasala deca izbeglica koje su došle devedesetih, možda ti bude čudno

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, voodoo_ said:

Preporučujem Novu Pazovu (ne zajebavam se)

🤣

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, voodoo_ said:

Mislim ja tamo imam plac i kuću i dosta sam boravio kao mlađi, tako da poznajem AMBIJENT

Ali dobro, Brisel i Dorćol historikal, naravno da vam je smešno

smešno nam je što si se prvo zdedio još više (a bio si deda kad si došao na forum), a drugo što gomila ljudi fura taj NovaSS / NDH1 narativ kako je Beograd "loš" i sad kao idemo van BGa jer je ovde sve sranje. A niste otišli dalje od svog dvorišta da vidite kako izgleda život u većim gradovima, i skapirate da sve što se dešava Beogradu danas u vidu prenaseljenosti, saobraćaja, gužve, etc je najnormalnija stvar u svetu. Čak i Frankfurt sa 600k stanovnika, gde na posao dnevno dodje još minimum 300k pati od gorih problema saobraćaja i gužve nego Beograd, a ima metro, regionalne vozove, i gomilu drugih stvari koje BG nema. Tako da prosečan stanovnik Frankfurta nema automobil, kao što ga sigurno nema ni stanovnik Londona, NY, Seula, Tokija, etc jer pati od istih problema, skupe registracije i raznoraznih taksi, održavanje, parking, porez, etc. A kod nas svako bukvalno ima automobil, trebao mu ili ne, ali kao ijao nema parkinga kad ja hoću da dodjem kući da parkiram i odem na posao, šta da radim

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, digrejzo said:

najjace mi sto me stariji burazer rodjeni zajebava da "vozim kao Pancevac" posto cesto kruzujem, pustim ljude da udju u moju traku kad se isparkiravaju ili prikocim na pesackom jer nigde ne zurim kao da mi se devojka poradja u kolima. jebiga, natera te grad/sranje saobracaj da vozis malo kao retard, pa se jos time i dicis na kraju.

 

ahaha, isti slucaj je bio i kod mene dok ziveh u BGu...sad otkako sam u Nemackoj vozim zaladjeno i ne nerviram se skoro uopste

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, voodoo_ said:

Mislim ja tamo imam plac i kuću i dosta sam boravio kao mlađi, tako da poznajem AMBIJENT

Ali dobro, Brisel i Dorćol historikal, naravno da vam je smešno

pa imam i ja kod obrenovca, i super je, ali ne za zivot 😄
Gde ce ti deca ici u koji metal klub u pazovi? 

42 minutes ago, voodoo_ said:

Mislim ja tamo imam plac i kuću i dosta sam boravio kao mlađi, tako da poznajem AMBIJENT

Ali dobro, Brisel i Dorćol historikal, naravno da vam je smešno

fontana i bezanija ofc!

  • Haha (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Highl1 said:

smešno nam je što si se prvo zdedio još više (a bio si deda kad si došao na forum), a drugo što gomila ljudi fura taj NovaSS / NDH1 narativ kako je Beograd "loš" i sad kao idemo van BGa jer je ovde sve sranje. A niste otišli dalje od svog dvorišta da vidite kako izgleda život u većim gradovima, i skapirate da sve što se dešava Beogradu danas u vidu prenaseljenosti, saobraćaja, gužve, etc je najnormalnija stvar u svetu. Čak i Frankfurt sa 600k stanovnika, gde na posao dnevno dodje još minimum 300k pati od gorih problema saobraćaja i gužve nego Beograd, a ima metro, regionalne vozove, i gomilu drugih stvari koje BG nema. Tako da prosečan stanovnik Frankfurta nema automobil, kao što ga sigurno nema ni stanovnik Londona, NY, Seula, Tokija, etc jer pati od istih problema, skupe registracije i raznoraznih taksi, održavanje, parking, porez, etc. A kod nas svako bukvalno ima automobil, trebao mu ili ne, ali kao ijao nema parkinga kad ja hoću da dodjem kući da parkiram i odem na posao, šta da radim

mozda se nisam dobro odrazio, moj hejt ka beogradu je hejt ka tom stilu zivota u betonu, guzvi itd, ne mislim da su drugi veci gradovi nesto bolji 😄 . ja volim prirodu, planine, da imam prostor da setam kera itd, zato mi je nova pazova mozda malo previse ravna :tf: ali npr nesto jugozapadno ka valjevu bi bilo lepo!

Edited by reki
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

pa imam i ja kod obrenovca, i super je, ali ne za zivot 😄
Gde ce ti deca ici u koji metal klub u pazovi? 

Aj nemoj zajebavati, porediš Obrenovac zagađenu polu-ciganmalu i gornji Srem koji je dobitna kombinacija tisućljetne kulture i krajiškog nagona za samoodržavanjem koji je bustovao lokalnu privredu kao nikad ranije

  • Like +1 1
  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa meni se ne svidja ni jedno, sta cu kad sam poshy. 
Mislim, hijack topica, kolko ljudi tolko cudi, al ja volim da zivim u gradu gde imam i sadrzaja, mesta za setnju, bleju i tako. Iako svi ocekuju da odem van grada u kucu jer "doslo je vreme i tako valja"

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Da, u manjim sredinama nema velike table za šah i golubova za hranjenje...

Ja sam isto smoren sa gradom, mada sam rodjen i odrastao u Beogradu. 10ak godina sam isto živeo u Kosovskoj (odmah do Kinoteke) i, ono, ne bi više nikad.

Nikakav problem ne bi imao da odem malo izvan grada...in b4 kad si na Miljakovcu.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam zakacio korony u januaru i bas morao kod lekara, cekao sam 6 sati ISPRED NA SNEGU (red 30 metara) da bismo dosli na red i rekli da ne primaju vise, pa sam svejedno otisao kod privatnika ( i puko dobre pare )

kevi je tumor na besici dijagnosifikovao lekar koga je srela slucajno kod privatnika, isti lekar koji ju je na vma poslao kuci 😄

jebe mi se za drzavne institucije i zdravstvo 😄 DA IZVINE MARA

Link to comment
Share on other sites

inace bijo sam sad za vikend na karaburmi dragoj, i ukrali su mi jebene poklopce za kuku napred na braniku :)))) i to kad sam parkirao na istom mestu gde su mi sa pezoa skinuli one original pezo naplatke aluminujumske 🙂 jedan poklopac u delti je 30e, a trebaju 2 :)))) 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, digrejzo said:

posto se u BGu lece samo ljudi iz BGa, killy pls

pljuste veze za sve i svasta, za VMA se nalaze veze kako oces, 90% ljudi iz VR recimo se za ista ozbiljnije leci u Nisu/BGu npr, itd

Upravo to i pricam. Sve sto ti treba ozbiljno ce ljudi doci u BG jer ne postoji ni kadar ni istitucije

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam, iskreno, da bilo ko može ozbiljno da razmišlja o državnom zdravstvu i lečenju tamo i da to bude argument da li živiš na karaburmi ili negde malo dalje.

Govorimo o državnom zdravstvu koje bi čovek koristio "bez veze" ili plaćanja, ofc. A tako nešto možeš da sređuješ i iz Surdulice.

A na metar si od krajine i na Terazijama i u najsunačnijem delu Zemuna aka Plavi horizont 😄

  • Upvote (+1) 1

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mora li bas sve preko veze ili ima nesto veze sto svi placamo obavezno zdravstevno?

Znam ljude iz Smedereva, koji imaju dovoljno da plate ali nemaju kome, pa su obe trudnoce recimo vodili u BGu.

Zeninog caleta su poslali iz Jagodine u BG jer tamo neki skener ne radi.

Mislim da je kod nekih samo doslo do zamora rutine ali podcenjujete i prednosti. Otvorilo se novih restorana, kafica, setalista, ulica, delova grada, pa izadjite malo iz svakodnevnice, uradite nesto za sebe, nije samo patnja i guzva u saobracaju sve sto nam se nudi.

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...