Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022


Lucky

Srbija @ Katar 2022 WC  

36 members have voted

  1. 1. Kako će reprezentacije Srbije završiti prvenstvo u Kataru 2022?

    • Bićemo poslednji u grupi
      7
    • Bićemo treći u grupi
      2
    • Bićemo drugi u grupi
      5
    • Osvajamo grupu!
      2
    • Ispadamo u prvoj nokaut fazi
      3
    • Ispadamo u osmini finala
      1
    • Ispadamo u četvrtni finala
      4
    • Ispadamo u polufinalu (uzimamo četvrto mesto)
      1
    • Treće mesto!
      0
    • Drugo mesto
      1
    • Osvajamo WC!
      10
  2. 2. Skor u grupi?

    • Sva tri poraza
      6
    • Jedna pobeda dva poraza
      7
    • Dve pobede jedan poraz
      13
    • Tri pobede
      9
    • Jedna pobeda jedan nerešen jedan poraz
      1
    • Dva nerešena jedna pobeda
      0
    • Dva nerešena jedan poraz
      0
    • Tri nerešena
      0


Recommended Posts

11 hours ago, sttevann said:

Pa jbt, Mitro legenda covek ozenjen, ima decu, a oni ga stavili u spot da gleda tv dok mu majka kuva rucak 😄

 

to jeste, to je malo bezveze što su tako ubacili.

11 hours ago, sttevann said:

 Ideja nije losa, a cringe momenti glume, pa jbg, nisu oni tu da glume, nego da igraju fudbal 😄

 

realno je najveći cringe gluma njihova ali jbg, nisu glumci, nema šta tu da se onda zameri.

Link to comment
Share on other sites

jebiga, ovo po meni nije spot koji bira mandatara vlade, nego ono, da se naložiš u fazonu osvajamo. A loženje fazon mora da bude cringe

  • Like +1 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Najjači su mi ovi što su se setili da bojkotuju svetsko prvenstvo tri nedelje pred svetsko prvenstvo :))
 

a možda su još bolji ovi što se kao bune, ali će ipak da dođu :))

Quote

 

Шеф катарске дипломатије шеик Мухамед бин Абдулраман ел Тани је у интервјуу за Скај њуз рекао да "људи не могу да прихвате да је мала земља с Блиског истока домаћин Светског купа", као и да су критике које упућују арогантне. Напомиње да је јавно приказивање присности забрањено у Катару не само код хомосексуалних парова, већ и код хетеросексуалних.

Шеик Мухамед бин Абдулраман ел Тани описује медијско покривање предстојећег Светског првенства у фудбалу, које се одржава у Катару, као ширење дезинформација.

"Држање лекција издалека није решење", поручује ел Тани.

Иако је ФИФА позвала све тимове да се не мешају у политику, званичници из енглеског и велшког тима су рекли да ће наставити да заговарају људска права. Оба тима ће носити ознаке којима подржавају ЛГБТ популацију.

На питање о ЛГБТ навијачима који ће доћи на Мундијал у Катар, ел Тани је рекао да је јавно исказивање наклоности забрањено не само код хомосексуалних, већ и хетеросексуалних парова.


 

 

A evo posle Mozzart spota imamo i Meridian 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, killYg0r said:

Hajpuju mungosi kao za kosarku gde smo poduvali prvom prilikom

mislim da ne može da se poredi košarka, jer ono, donekle je hajp "opravdan" bio... ipak smo mi i dalje neko ime u košarci, kao fazon Brazil u fudbalu - iako nisu ništa osvojili u poslednjih 15 god fazon, i dalje protivnici znaju ko su i šta su oni, poštuju ih, favoriti su itd... pa zašto su se italijani ononiko radovali kad su nas izbacili? zato što su pobedili SRBIJU OMG, a ne Hrvatsku recimo...

Da se vratim na fudbal - meni je fascinantno koliko se svaki put ložimo, ali to je i očekivano kad imaš čak i dalje određeni procenat ljudi koji prate domaći fudbal, lože se da će zvezda ili partizan uraditi nešto u evropi itd... ljudi u fudbalu su toliko neobjektivini da to nema nigde, najbolji primer za to je pominjanje Luke Modrića recimo - odeš izjaviš u nekom komentaru negde da je on najbolji "ex-YU" igrač ikada (što realno jeste), javiće se 100 likova da ti objasne da je to ipak Džajić recimo...

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...