Jump to content

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022


Lucky

Srbija @ Katar 2022 WC  

36 members have voted

  1. 1. Kako će reprezentacije Srbije završiti prvenstvo u Kataru 2022?

    • Bićemo poslednji u grupi
      7
    • Bićemo treći u grupi
      2
    • Bićemo drugi u grupi
      5
    • Osvajamo grupu!
      2
    • Ispadamo u prvoj nokaut fazi
      3
    • Ispadamo u osmini finala
      1
    • Ispadamo u četvrtni finala
      4
    • Ispadamo u polufinalu (uzimamo četvrto mesto)
      1
    • Treće mesto!
      0
    • Drugo mesto
      1
    • Osvajamo WC!
      10
  2. 2. Skor u grupi?

    • Sva tri poraza
      6
    • Jedna pobeda dva poraza
      7
    • Dve pobede jedan poraz
      13
    • Tri pobede
      9
    • Jedna pobeda jedan nerešen jedan poraz
      1
    • Dva nerešena jedna pobeda
      0
    • Dva nerešena jedan poraz
      0
    • Tri nerešena
      0


Recommended Posts

Pa dobro, sad i vi, šta treba da rade, da ne hajpuju? 🙂 Mislim, nije lako kvalifikovati se na svetsko prvenstvo kako god okreneš. Tako da hajp je opravdan u tom smislu. Još smo beše bili prvi u grupi ako se ne varam? Pa i da je lako kvalifikovati se opet bi bio hajp jer je to fudbal.

Sa druge strane stoji sve što kaže Togfu i ostali - fudbal je prosto najpopularniji sport i ljudi se lože na njega bez obzira kakvi smo, otuda i AV plan za "nacionalni stadion" i cela ta smehoteka čisto jer zna na šta će narod da se prima. I naravno da će kada budemo igrali i ako puknemo svi biti pametniji kako je trebalo da odigra a ne kako je odigrao Piksi etc etc i to je sve tako uvek.

Mislim, ložimo se, kladionice će da pokidaju sa uplatama, to povlači i ostale oko toga, pivo će se prodavati više jer će ljudi da gledaju zajedno tekme itd. Doduše ajd' videćemo kako će da ide jer je ipak zima a ne u sred leta (na primer baš oko te prodaje piva 🙂 ali kakvi god bili ne verujem da bi postojala opcija da nema hajpa 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/15/2022 at 10:20 PM, absolute said:

Jbn badvajzer...

zapravo su zabranili točenje piva na kraju balade, ako sam dobro razumeo jučerašnju vest, nema ga nigde.

sad osaje da se vidi šta će bud da uradi pošto su em dali 25 milki za ugovor em verovatno još ko zna koliko za izradu svega i svačega tamo na licu mesta a prvenstvo počinje sutra 🙂

Link to comment
Share on other sites

On 11/13/2022 at 5:07 PM, Lucky said:

Pa dobro, sad i vi, šta treba da rade, da ne hajpuju? 🙂

Hajp je skroz okay, ali da se zadrzi na nivou "do jaja sto smo na svetskom i sto cemo igrati protiv Nejmara" otprilike, sve vise od toga je go ku*ac. Mogu da razumem hajp u kosarci, jer tamo fakat imamo cemu da se nadamo i tamo i jesmo uvek medju favoritima, pa je samim tim opravdan, ali u fudbalu? Eeeeeej...

Mada doduse, koliko sam ispratio neke strane intervjue, manje-vise u svakoj zemlji je slican hajp, bice da je do sporta jebem li ga

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJAPEH8 said:

Hajp je skroz okay, ali da se zadrzi na nivou "do jaja sto smo na svetskom i sto cemo igrati protiv Nejmara" otprilike, sve vise od toga je go ku*ac. Mogu da razumem hajp u kosarci, jer tamo fakat imamo cemu da se nadamo i tamo i jesmo uvek medju favoritima, pa je samim tim opravdan, ali u fudbalu? Eeeeeej...

Mada doduse, koliko sam ispratio neke strane intervjue, manje-vise u svakoj zemlji je slican hajp, bice da je do sporta jebem li ga

naravno da je svugde isti hajp 🙂

plus, šta bi tačno bio "polu-hajp"? 🙂 idemo na svetsko prvenstvo da ispadnemo u četvrt-finalu i onda to bude narativ cele kampanje? 🙂

pa svi uvek gađaju da budu prvi, mislim, ajd' ja ne pratim fudbal ali zar nije na prošlom prvenstvu hrvatska igrala finale (ili je to bilo evropsko) a ne verujem da je bilo koji fan tamo stvarno bio ubeđen da će igrati finale, ali su se svi primali kao da će igrati finale 🙂 hoću da kažem, ne treba "full hajp" da bude rezervisan samo za brazil, nemačku i argentinu 🙂

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DJAPEH8 said:

A sta ga znam, vise u smislu da ne treba zaista previse ocekivati jer nije realno, jer je nas sam plasman na SP ogroman uspeh i to je to. Hrvati su doduse onomad bili 3. pa ih vuce hajp od tad i eto ispostavilo se sa razlogom.

kako bre treće kad su izgubili u finalu? 🙂

Link to comment
Share on other sites

😞

kako bilo, i dalje držim da svako ko se kvalifikuje treba da hajpuje jer prosto nema šta drugo da radi nego da hajpuje. uvek ideš na to da se gađa prvo mesto. ja nisam video neke promo u smislu "Sigurno osvajamo prvo mesto!" ili "Glavni favorit za osvajanje - Srbija". 

inače, nisam imao pojma da će od sledećeg prvenstva biti 48 timova umesto 32 (ako se ne varam).

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DJAPEH8 said:

Ja se vise drzim onoga da ne ocekujem bas nista, pa ako iznenade super, ako ne opet super. win/win stobse reklo 

apsolutno se slažem, što i dalje ne znači da ne treba da prave reklame itd.

na kraju krajeva to je sve u svrhu daljeg marketinga - mocart nije napravio spot da bi poželeo sreću fudbalerima da osvoje prvenstvo nego da bi se ljudi kod njih kladili, i tako dalje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...