Jump to content

Koje felne i gume staviti na A7?


Dule_smor

Recommended Posts

3 hours ago, killYg0r said:

Lazni M volan moze da bude iz Kine, gume i felne ipak glavu cuvaju tebi i drugima

Gume da, felne baš i ne. Za normalan automobil, koji nije terenac ili sportski, i za normalnog vozača - kineske kopije su odlične. Uostalom, lik ih valja već godinama i to na svim klasama vozila, sad je krenuo da radi i forged. Felna je mekša i kriviš je 100% ako zabodeš rupu, sem toga nema mane. Ne spada boja, ima zaštitu mašinski obrađenog aluminijuma, nema neke anomalije neočekivane. Možda sam ja imao sreće, al kažem lik ih baš dosta prodaje već godinama.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

@dovlagsi

prvo, priznajem nemam nikakvo iskustvo ali gledao sam neke fotke gde te felne pucaju itd... ja sam svakako možda ekstrem u smislu "SAMO FABRIKA OMG", ne bih nikad ni tipa navigaciju kupio koja nije oem ili bilo koji drugi deo, a što kili reče posebno ne felne

drugo, to što ih lik valja godinama ne znači ništa, isto tako sigurno postoje likovi valjaju divco patike godinama, pa? : D sigurno da je i ta tehnologija napredovala pa je i sve to deluje bolje (i divco patike i felne) i verovatno je i kvalitetnije, but its still.... divco.

 

Link to comment
Share on other sites

Kažem, dve god ih vozim po našim putevima i sve ok. Pre koji mesec ih odneo na cnc obradu jer su se žuljale malo na ivičnjake, ravne su bile i dalje i obrada je prošla bez prob. Ne vidim šta to može da se desi, imajući u vidu da nisam neki #pungas drajver. Mani me tih slika pucanja, to se ne dešava osim ako nisi debil sa kolima. Neće ona sama od sebe da se sjebe, fazon napolju mnogo vruće ili vozim 10 sati do Atine i nisu izdržale 😁

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Elem, ovde ima milion felni, sta mislite o ovih par recimo:

Spoiler

72jP9kI.jpg

Spoiler

hMyJdtr.jpg

 

meni se ove prve nekako vise svidjaju, al ne znam kako ce se uklopiti bojoa sa mojom nijasnom braon limarije

Quote

The color dark gunmetal with hexadecimal color code #1f262a is a very dark shade of cyan-blue.

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Dule_smor said:

Pa jeste...a ovde na ovoj slici ne moze to bas lepo da se vidi...mada i ove druge su crne, samo spreda polirane...jebem li ga, ne svidjaju mi se obicne sive metalik, pre bih nesto ovako

 

 

ne znam, čudno je, mislim, deluje mi, verovatno nisam u pravu, da će sive (ali ne mora nužno da budu svetlo sive, mogu više da idu na grafitne neke) da bolje legnu nego baš crne, ali možda se tripujem.

Link to comment
Share on other sites

Fora je u tome sto ja ne znam tacno koja mi je farba limarije...vidite sa onih slika sto kacih da je neka cunda braon/siva, a u saobracajnoj pise samo siva...ova koju sam stavio u konfiguratoru mi deluje da je ta, al jebem li ga:

Spoiler

WBhXmAO.jpg

Spoiler

0oTTTWX.jpg

 

btw, kakve su Maxxis gume?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nije toliko grdno ovako na slici ali brate to čak ne znaš jer i od kalibracije monitora zavisi - pričam o nama što gledamo preko interneta, ti ipak uživo gledaš svoj auto.

36 minutes ago, Dule_smor said:

btw, kakve su Maxxis gume?

ne'am pojma, to su neki Tajvanci, pa hajde da kažemo da su možda kvalitetniji nego Kinezi 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Lucky said:

nije toliko grdno ovako na slici ali brate to čak ne znaš jer i od kalibracije monitora zavisi - pričam o nama što gledamo preko interneta, ti ipak uživo gledaš svoj auto.

ne'am pojma, to su neki Tajvanci, pa hajde da kažemo da su možda kvalitetniji nego Kinezi 🙂

 

pa to ti kazem, ne moze covek nikako da provali ovako preko monitora i slika kako ce se uklapati, bezveze

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Zwerko said:


Maxxis su vrhunske gume za bicikle, ne znam kakve su za kola ali valjda nije baš krš 🙂
 

 

Baš ovo, meni bilo baš smešno nekako kad sam video da postoje i za kola : D

@Dule_smor što se felni i crne boje tiče, nemam pojma, ja baš nisam ljubitelj crnih felni bez obzira na boju automobila, al' dobro što kažu o ukusu se ne raspravlja (osim kad je neka muzika baš sranje jel'te). Tu su i da dva praktična razloga: kad se crne felne izgrebu bolje se vidi ogrebotina a lepše se vidi i prljavština na njima : D

Što se tiče tih konfiguratora, to je uglavnom sranje i ne prikazuje pravu sliku (lol), tako da pokušaj da googlaš nekako, evo recimo ovako nešto?

audi-a7-3-0-tdi-clean-diesel-180kw.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, togFU said:

Baš ovo, meni bilo baš smešno nekako kad sam video da postoje i za kola : D

@Dule_smor što se felni i crne boje tiče, nemam pojma, ja baš nisam ljubitelj crnih felni bez obzira na boju automobila, al' dobro što kažu o ukusu se ne raspravlja (osim kad je neka muzika baš sranje jel'te). Tu su i da dva praktična razloga: kad se crne felne izgrebu bolje se vidi ogrebotina a lepše se vidi i prljavština na njima : D

Što se tiče tih konfiguratora, to je uglavnom sranje i ne prikazuje pravu sliku (lol), tako da pokušaj da googlaš nekako, evo recimo ovako nešto?

audi-a7-3-0-tdi-clean-diesel-180kw.jpg

jes grdno na ovu boju.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dule_smor said:

Hmmm u pravu ste, ne lezi da ovoj boji...al pitanje je onda kako ce lezati ove silver metalic koje su spreda tamnije...jbte, Vudu je u pravu na kraju:D

pa nađi neku među nijansu nisu felne samo svetlo siva ili crna, kao što ti već rekoh 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...