Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 hour ago, evgeniy said:

moran da priznam, malo smara taj burazer i circlejerk ekipa oko njega

realno

mislim da bi ovaj death stranding prošao kao u najboljem slučaju mediocre igra ako ne i mnogo gora da je nije on napravio.

a i sam MGS nikad nisam baš najbolje kapirao kao neko ludilo, ali sam aktivno pratio cele priče fanova o "loru" pa kao ovaj je onaj ali nije ovaj i odjednom je postao onaj, kao neka španska serija 🙂

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, manson said:

neke od ovih igara sam skroz propustio... 

tipa Inside the backrooms deluje kao da je zabavna igra, plus su odlično napravili tu atmosferu uz minimum vizuala i grafike, a totalno je u nekom "Severence" i sličnom maniru. 

I ovaj powerwash deluje kao vrhunska igra, ali što kažu komentari - "this game is so cool i wish cleaning was real" i "i love avoiding my real life responsibilities with virtual ones".

Ne razumem samo kako death stranding može da bude "on the go" kategorija pobednik.
 

 

Link to comment
Share on other sites

IDEMO!

Quote

 

Modder ‘BerZerker’ has released the Helios Texture Overhaul Mod for the first Deus Ex game. This mod will improve the textures for all characters. decorations and items and all addons for GMDX and Revision.

It’s also worth noting that this mod comes with 40 alternative outfits for JC. While I prefer the original outfit, I’m sure that some Deus Ex fans will find these alternative outfits kind of cool.

You can download the Helios Texture Overhaul Mod from here. Do note that you’ll need either the DX10 renderer (Kentie.net) or the DX11 renderer (Moddb.com).

Unfortunately, the modder has not shared any comparison video between the vanilla and the overhauled textures. However, you can find below some in-game screenshots.

 

https://www.nexusmods.com/deusex/mods/67

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dule_smor said:

Auh Dead Space, jos jedna igra koju sam hteo da igram kad uzmem komp nego zaboravih, fala Laki!

hahaha, pa kec je valjda radio i na tom prethodnom koji si imao 🙂

u svakom slučaju ovo odigraj i dvojku, trojku ne moraš :))

Link to comment
Share on other sites

Da, da, to je razlog zašto ga nisi igrao :)

Inače interesantno kako u bliskom vremenskom periodu izlaze i Calisto Protocol i DS Remake i baš gledam ovaj trejler i ne mogu da se otmem utisku koliko ljudi bolje izgledaju u Calistu... A ovde bi grafika trebalo da bude baš kao glavna stvar...

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dule_smor said:

Jbte kec je izu 2008, dal je realno da ima 15 god.....verovatno ne podrzava 2560x1440 :DDD

matori smo dule! 

gomila tih stvari tako kad se setim su bile pre hrista, i filmova i svega.

Baš sam sa nekim recimo pričao o Sinister filmu, sećam se kad sam ga gledao na kompu tj. TV-u i kao maks pre pet godina, a on iz 2012 😞 🙂

11 hours ago, Zwerko said:

Da, da, to je razlog zašto ga nisi igrao 🙂

Inače interesantno kako u bliskom vremenskom periodu izlaze i Calisto Protocol i DS Remake i baš gledam ovaj trejler i ne mogu da se otmem utisku koliko ljudi bolje izgledaju u Calistu... A ovde bi grafika trebalo da bude baš kao glavna stvar...

šta te čudi da EA izdaje neku svoju igru u isto vreme kad i igra njegovog "odmetnutog deteta" 🙂 ne bi im bio prvi put 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ma ne čudi me što izlazi u isto vreme, čudi me kako su zasrali grafiku koja im je zapravo kao glavni adut u odnosu na direktnog konkurenta.

Druga stvar koja me brine što je Calisto prošao sigurno ispod očekivanja, ovaj DS isto deluje diskutabilno da li će doneti očekivani profit i onda bar 10 godina nećemo imati nešto slično jer "tržište to ne želi" a zapravo su samo zasrali igre...

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zwerko said:

Ma ne čudi me što izlazi u isto vreme, čudi me kako su zasrali grafiku koja im je zapravo kao glavni adut u odnosu na direktnog konkurenta.

Druga stvar koja me brine što je Calisto prošao sigurno ispod očekivanja, ovaj DS isto deluje diskutabilno da li će doneti očekivani profit i onda bar 10 godina nećemo imati nešto slično jer "tržište to ne želi" a zapravo su samo zasrali igre...

jbg, da su i nailovali grafiku pitanje je da li bi to pomoglo većoj prodaji Dead Spacea. Kalisto je prs'o zbog svojih problema, DS možda i ne bude toliko loš, možda ljudi i hoće da igraju tako nešto posebno sad kad su "teške" igre u usponu a DS ipak nije toliko lagan.

a grafika šta ga znam, mora biti nešto bolja pošto je prošlo 15 godina, ali opet nije da se DS igra samo zbog grafike.

Link to comment
Share on other sites

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2023&mm=01&dd=19&nav_category=78&nav_id=2275875

Quote

Poverljivi dokumenti o "F-16 Fighting Falcon" i "F-15E Strike Eagle" su procurili na Internet forumu za video igre.

Na forumu igre "WarThunder" 17. januara pojavila su se dokumenta koja sadrže informacije o raketi vazduh-vazduh AIM-120. Takođe, 18. januara, ponovo na istom forumu, pojavilo se puno tajnih podataka o drugom američkom lovcu, "F-15E Strike Eagle".

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...