Jump to content

pričajte


manson

Recommended Posts

Znam da su ovi mojii grali RDR2 kao ludi dok je bio aktuelan, mene nikad nije privlačila sama tematika divljeg zapada u video igrama, manje više sam sve te igre preskočio. Sećam se kad je i onaj Call of Juarez žario i palio sa svim svojim delovima, nešto mi baš nije bio zanimljiv.

20 hours ago, Jose Jimenez said:

haha, skoro sam pogledao office ponovo, sećam se tačno ove epizode (epizoda?)

Link to comment
Share on other sites

https://www.rt.com/pop-culture/577164-putin-games-brics-china/

Russian President Vladimir Putin told domestic video game developers on Tuesday that he will take up their cause at the upcoming BRICS summit in South Africa. 

At the Moscow event, held at a former industrial bakery, the Russian president was asked if he indulged in video games himself.

“You probably don’t play on weekends,” said the spokesman for one studio.

“I play on weekdays,” joked Putin.


Putin igra 6D šah :)

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, voodoo_ said:

Pa babe izvade silikone i augmentaciju pred šezdesetu kad krene smežuravanje

i ostave unucima!

11 hours ago, Dule_smor said:

To je to, moze lock, bukvalno moj zivot preslikan:

 

haha, nikad nisam doduše shvatio tu opsesiju amera sa mountain dew da budem iskren.

ostalo deluje spot on 🙂

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, voodoo_ said:

Osim što je Mountan Dew sokić u fazonu one Alpine što je bila kod nas pre 20 godina

haha, ima zapravo i dalje ta Alpina da se kupi ja mislim :)) A ima čak ponegde i Almdudler onaj originalni austrijski čega je ovo ripof 🙂

1 minute ago, Dule_smor said:

Aha, ja mislio neko americko pivo...nebitno, poenta ostaje!

kako bre dule ne znaš šta je mountain dew? To je ono tipični meme-gamer materijal sastojak pored Doritosa 🙂

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Dule_smor said:

Mozda za glupe americke gejmere, ja pijem rakiju i jedem gibanicu!

'de ćeš to da nađeš tamo ja tebe da pitam! doduše možda i ima neka bosanska pekara tu negde kod tebe.

smešan mi bio ortak u portugalu i kao vidi on neka pekara prodaje "burek" ono neko totalno levo njesra iz tipa Libana, razočarao se 🙂

Link to comment
Share on other sites

izvinjavam se sto upadam ovako oftopik, ali samo da preporucim ljudima Remnant: From the Ashes (delio ga Epic besplatno ne znam kad)

nisam puno odmakao, nalupao prvog bossa i igrao par sati ukupno, ali prvi utisak mi je jako pozitivan. utegnut Dark Souls shooter koliko god cudno zvucalo, ali super uklopljen i lepo cesa taj fromsoft svrab!

  • Like +1 2
Link to comment
Share on other sites

Ti igras ono sto se meni igra i sto gledam iz daljine. A nikako da pitam za utiske.
❤️

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, evgeniy said:

izvinjavam se sto upadam ovako oftopik, ali samo da preporucim ljudima Remnant: From the Ashes (delio ga Epic besplatno ne znam kad)

nisam puno odmakao, nalupao prvog bossa i igrao par sati ukupno, ali prvi utisak mi je jako pozitivan. utegnut Dark Souls shooter koliko god cudno zvucalo, ali super uklopljen i lepo cesa taj fromsoft svrab!

Remnant super igra, da kažemo da je bila jedna od "inspiracija" za ovo naše! 🙂

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...