Jump to content

Olimpijske igre


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 361
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šteta za devojke u odbojci, malo je falilo - da je dobijen taj prvi set, priča bi verovatno otišla na našu stranu. Mora da se pomene, a videćete to i po vestima - još je gore što smo ostali bez selektora na način na koji jesmo, jer kad ovaj fratello ode u etar sa ponašanjem našeg saveza (nedostatak komunikacije oko produžetka ugovora i slično), svaki ozbiljni strani trener će dobro razmisliti pre nego što prihvati našu klupu... Naravno, ako sve to nije deo "lukavog plana" nekog našeg Boldrika da se ubaci naš trener u celu priču, ali opet, čak i da je to bio slučaj, trebalo je drugačije. Šta znam - sve u svemu, svaka čast devojkama za sve što su uradile i što rade za nas! 🙂 GGwp za Maju Ognjenović, ode mi generacija u reprezentativnu penziju 😄 Matori smo i za odbojku 😄 Sreća pa i dalje aktivno možemo da se bavimo šahom i streličarskim sportovima 😄 😄 😄 

Košarkaši protiv Amera? Realno teško, ali da je nemoguće, Ameri bi uvek nosili kući samo zlato... Tako da srećno našima, da padne i prva pobeda protiv Amera u košarci na Olimpijadi (do sad smo ih u zvaničnim utakmicama pobeđivali samo na SP)! 🙂 

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Faramir said:

GGwp za Maju Ognjenović, ode mi generacija u reprezentativnu penziju 😄 Matori smo i za odbojku 😄 Sreća pa i dalje aktivno možemo da se bavimo šahom i streličarskim sportovima 😄 😄 😄 

Ja sam bio iznenađen da ona i dalje igra zapravo ... dal je moguće da nemamo neku naslednicu ili je ona toliko dobra, ali ono vidiš sve ove klinke po 20 godina i onda maja ognjenović sa 40 cepa :)))

 

8 hours ago, Faramir said:

još je gore što smo ostali bez selektora na način na koji jesmo, jer kad ovaj fratello ode u etar sa ponašanjem našeg saveza (nedostatak komunikacije oko produžetka ugovora i slično), svaki ozbiljni strani trener će dobro razmisliti pre nego što prihvati našu klupu...

za ovo iskreno nikad ne znam šta da mislim, i dalje sam bliži scenariju da naši ljudi treba da budu i treneri i igrači, pa jbg, kakvi smo takvi smo. malo mi se gubi poenta toga da se dokazuje nacionalna selekcija a trener italijan ili igračica amerikanka itd.

Slično mi je kao kad oni evroazijci osvajaju za nas medalje u rvanju itd. kul je to, ali kao ne znam tačno šta nam to donosi... ne verujem da će iko da se opredeli za džudo jer je Sakašvili koji je Srbin od pre nedelju dana doneo medalju.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zwerko said:

 

Iskren da budem, trebalo bi svugde da ih rebnu.

Ajd svi gotivimo Jokića ali brate ako si superstar, to povlači sa sobom i obaveze kao što je i da pričaš sa medijima.

Gledam sad baš kad smo na temi tenisa, prva sekunda po okončanju meča trče da stave sat na ruku :))

Link to comment
Share on other sites

iskren da budem, sere mi se od tog tripa sa nekakvim megazvezdama, ako neko nece da bude megazvezda zasto bi to morao ?

taj americki fejk vajb neka ostane amerima, niko zivi to ne gotivi na tom niovu u celom svetu

 

sa amerima tesko, da imamo jos 2 igraca koja bi imala ludu glavu kao avramovic, onda bi mozda i mogli, ovako smo previse meakani, previse fer, previse respekta imamo prema svima. Kao sto smo videli treba nam mozda previse toga da se desi da postignemo dovoljnu agresivnost u igri (mozda ono pickaranja Pesica treba da bude jos malo jace)

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, G!!! said:

iskren da budem, sere mi se od tog tripa sa nekakvim megazvezdama, ako neko nece da bude megazvezda zasto bi to morao ?

taj americki fejk vajb neka ostane amerima, niko zivi to ne gotivi na tom niovu u celom svetu

 

sa amerima tesko, da imamo jos 2 igraca koja bi imala ludu glavu kao avramovic, onda bi mozda i mogli, ovako smo previse meakani, previse fer, previse respekta imamo prema svima. Kao sto smo videli treba nam mozda previse toga da se desi da postignemo dovoljnu agresivnost u igri (mozda ono pickaranja Pesica treba da bude jos malo jace)

ne znam, ne slažem se - ako zarađuješ milione zbog nas, gledalaca, onda ima i da ispoštuješ nas, gledaoce.

u suprotnom nek igraju košarku na zatvorenom terenu bez kamera, baš da vidim dal' bi tad imali milione.

ko neće da bude mega zvezda može da bude pomoćni trener nekoj ekipi ili da predaje fizičko u školi.

Link to comment
Share on other sites

Jedini silver lining iz ovoga koji imam je što Vučić ne može da ide da se "hvali" kako smo osvojili još jednu medalju nego ćemo da završimo Olimpijadu sa 2, od kojih država nije zaslužna ni za jednu 🙂 

Link to comment
Share on other sites

što stvari čini još gorim :)) ono, ne znam, lakše mi bi bilo da su izgubili sa 20 razlike kao prvi meč, ovo je baš "glupo" izgubljena partija.

kad smo krenuli da ubacujemo one neke frljoke na kraju a ameri sve bez koske, već sam znao neće dobro da prođe 🙂

Link to comment
Share on other sites

prelomno ono kad su dali dve trojke za jedan napad, em to, em i jokic tad cetvrtu i kasnije sve na njega igrali

nije mi samo jasno, neka me neko prosvetli, kako je to uopste moguce? da dobiju faul nad jednim igracem, a istovremeno se prizna kos drugog igraca

moguce da je neko regularno pravilo, ja ono prvi put vidim

Edited by mladenq
  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...