Jump to content

Novi Citroen C3!


dovlagsi

Recommended Posts

ogavno

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

tesan parking, jedan do drugog svi parkirani..... ovaj do tebe otvori vrata i zabode njima tvoja vrata.... i onda se pitas odakle sharene tufnice na tom delu vrata....  eto, ovo je neki vid preventive lol  :)
U sustini gotivno izgleda za mali gradski auto, doduse malko preshareno za moj ukus ali ok.  Verujem da mu kvalitet i dugotrajnost nisu bas na razini...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

To sve zadrzava vodu, korodira, ostecuje farbu i moras da ga farbas odmah nakon 20 godina. Sto bi odmah vozio farban auto u koji moras i da ulazes za sve to?

Jos ako se zajebes, pa placas skrill-om, a NBS blokirala Bank of England, pa totalno si se sjebo :)

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, fatboy said:

tesan parking, jedan do drugog svi parkirani..... ovaj do tebe otvori vrata i zabode njima tvoja vrata.... i onda se pitas odakle sharene tufnice na tom delu vrata....  eto, ovo je neki vid preventive lol  :)
U sustini gotivno izgleda za mali gradski auto, doduse malko preshareno za moj ukus ali ok.  Verujem da mu kvalitet i dugotrajnost nisu bas na razini...

ne vidi se najbolje profil, ali me uopšte ne bi čudilo da je ovaj deo iznad tog "bumpera" zapravo ispupčeniji nego sam taj bumper :))

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, fatboy said:

 Verujem da mu kvalitet i dugotrajnost nisu bas na razini...

Eh, da na ovo sam hteo da se osvrnem pa zaboravih. Iako generalno Citroen važi za krš u tom domenu ja recimo iz najbližeg okruženja imam potpuno suprotno iskustvo. Naime drugarica je neke recimo 2006. godine kupila tada polovan C3 sa nekih 160k km na satu, onaj s poznatim 1.4HDI motorom. Zapadne joj posle da dobije neki terenski posao da ide po Srbiji ali da koristi svoj auto i u narednih 5-6 godina je prešla više od 250k km s njime uz zaista minimalna vanredna ulaganja i nijedan slučaj da je ostao na putu. Ono ispao joj C3 najbolje ulaganje ikada :) 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Potpisujem Zwerkov post.
Ja uzeo isti motor, samo stariji(2004) pre 5 god, imao je tada (navodno) 115k. 

Do prosle godine, prelazio sam u proseku 20-25k godisnje. Svaki drugi vikend odlazio iz Beograda kod mojih, dva puta isao u CG na more, obisao pola Srbije.

Do sada uradjeno: svake godine redovan servis(ulje, filteri), veliki servis pre 3 god (iako su mi rekli da sacekam 180k), crko akumulator pre 3 god (na parkingu, za vreme one prejebene zime), kocnice i amortizeri prosle god.

Sve u svemu, francuz se pokazao vrhunski za tako mali auto sa ultra malom potrosnjom.

I da, zveknuo sam srnu pre par godina, pa sam morao da menjam prednju masku, i hladnjak za klimu, ali to nema veze sa servisom. I par puta su pokusali da mi obiju auto dok sam ziveo u blokovima, ali bezuspesno. :D

 

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

meni je c3 uvek delovao kao zenski auto. ovo deluje muski, ali ruzno. nisam ljubitelj ovakvih svetlosnih grupa ni na Dzuku, onom Jeep-u ili Kaktusu...nekako ne znam gde da gledam i sta to gledam

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Сладак је, али матор сам ја коњ за овако нешто. Пре 20 год, да.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...