Jump to content

Macka u stanu i prozori


Recommended Posts

Desava se toliko cesto da ima svoj naziv - high-rise syndrome. Licno znam za bar 3 macke koje su padale sa 2+ sprata, jedna je uspela dva puta da padne sa treceg.. 
Komarnici ce svakako da pomognu, ali nemam pojma ako imas balkon sta tu valja uraditi..

Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem tesko je bilo razaznati :(

Plus jos naravno nisam znao cija je macka, ja rekao ovom predsedniku kucnog saveta, ali su je u medjuvremenu valjda djubretari pokupili. I onda sretnem klince uvece od tog komsije u liftu lepe "izgubila se macka", smorio sam se najstrasnije :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2016 at 0:53 AM, edd.freak said:

Imam macku u stanu, dosta je radoznala i hrabra, pa mi treba savet kako da obezbedim prozore i vrata od terase. Predpostavljam da mi treba neki komarnik, dovoljno jak da je zadrzi. Jel ima neko slicna iskustva ili predlog?

 

Često kada idem autobusom do centra, viđam jednu mačku kako stoji na prozoru, čilira i posmatra prolaznike. Međutim, na prozoru ima neka postavljena mreža. Sad, ne znam od kog je materijala, ali to bi verovatno moglo biti rešenje za tvoj problem.

"He who fights with monsters should look to it that he himself does not become a monster, for when you gaze long into the abyss the abyss also gazes into you." - Friedrich Nietzsche

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Dule_smor said:

ja sam mislio da su macke malo pametnije te da znaju sa koje visine mogu da skoce

Pa ono... kako mačka koja živi u stanu i nikada nije imala prilike da skače sa većih visina može da proceni koliko je neka visina opasna?

Takođe, jesu mačke tihe i gipke, ali i one fejluju povremeno, a fejl na 5+ sprat visini se obično događa samo jednom.

 

Btw, ovo je ova mreža koju sam ja kupio:

2016-06-07_16.20.47.jpg

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...