Jump to content

Pouzdani auto placevi


bolkonski

Recommended Posts

Imas blizu mene  preko puta belvila (Nbg) tu je ujak uzeo auto pre par godina tako da ono mislim da su ok :D 

 

Edit: evo i mapa https://www.google.rs/maps/@44.8037955,20.4158211,3a,75y,148.72h,77.55t/data=!3m7!1e1!3m5!1sZRpFQCe9IW_i6i5nu75ZjQ!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DZRpFQCe9IW_i6i5nu75ZjQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D211.58397%26pitch%3D0!7i13312!8i6656?hl=sr 

samo kopiraj sve ovo 

Edited by Specter7
Link to comment
Share on other sites

verovatno je to jedno od najnezahvalnijih stvari kada se nekome preporucuje nesto vezano za mehanicki sklop srafova i delova !

anyway, imas ove poznate firme sto prodaju kola koja su dobili u zameni staro za novo, pa postoji neki tip garancije da nisu lesine i imas mogucnost da proveris istoriju

http://www.polovniautomobili.com/autokomerc?sort=price_asc&

http://www.polovniautomobili.com/kia?page=2&sort=price_asc&

Link to comment
Share on other sites

Ja ću ti dati svoje mišljenje koje sigurno neće biti ispravno kada se jave ostali, but - mislim da nema nekog ko je baš "pouzdan" - većina nabavlja kola putem licitacija ili od drugih plaČeva preko ili šta god, a sve je to uvek neki vid "mačke u džaku". Ja bih na tvom mestu gledao ove koji daju neki vid garancije (koja je sumnjive validnosti, ali ipak znači) potom one koji postoje dugi niz godina i koji imaju već dogovorene dilove sa bankama oko kreditiranja jer banke vrše neku minimalnu kontrolu.

Recimo ima onih čim pređeš gazelu iz našeg pravca pa levo dole pored beogume, mislim da su euroauto ili tako nešto se zovu, oni mi prvi padaju napamet.

Link to comment
Share on other sites

Moj rodjak je kupio 1.4 benzin Stila na onom placu Beoafrika preko puta Buvljaka na NBGD. Daju neku kao garanciju 6 meseci i realno nije imao nikakvih problema s autom evo vec 3-4 godine. Sto naravno ne znaci da ce i sledeci auto od njih da bude do jaja, ali eto ti pozitivno iskustvo :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Cale je kupio Fiat Croma 1.9 JTD (2005. godiste) negde 2010. u Beoafrici. Jedini ozbiljniji kvar se desio meni kad sam se vracao sa Lefkade ove godine kada mi je crkla vodena pumpa i prokuvao motor.
I deda je kupio Fiat Punta koji je vec malo stariji (2001.) godiste al' on je nesto vise kvarova imao.

 

Link to comment
Share on other sites

već vidim kako mu ganfer sa zlanim zubom uvaljuje fiat pandu sa prepakovanom kilometražom :)

zlatni11.jpg

Ne se brigaš brate moj, od mog rođaka iz Nemačku, čuvao ga ko oči u glavi!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pouzdan plac polovnjaka postoji samo ako ides sa nekim ko je bas, BAS dobar sa vlasnikom, pa drugi ucini prvom i ne zahebe te. Ono, kaze ti kojem nije vracan sat, koji se nije reinkarnirao, koji nije dosao preko Kosova ili Bosne.

u suštini si u pravu, ali ni jedan vlasnik placa ti neće reći na kom nije vraćana kilometraža jer što se njih tiče ni jednom nije vraćana kilometraža :))
može samo da ti preporuči dobar auto koji je dobar zato što je dobar.

bole, ako hoćeš ovu konekciju sa vlasnikom i cima ti se do novog sada, javi mi se!

 

Link to comment
Share on other sites

Pouzdan plac polovnjaka postoji samo ako ides sa nekim ko je bas, BAS dobar sa vlasnikom, pa drugi ucini prvom i ne zahebe te. Ono, kaze ti kojem nije vracan sat, koji se nije reinkarnirao, koji nije dosao preko Kosova ili Bosne.

u suštini si u pravu, ali ni jedan vlasnik placa ti neće reći na kom nije vraćana kilometraža jer što se njih tiče ni jednom nije vraćana kilometraža :))
može samo da ti preporuči dobar auto koji je dobar zato što je dobar.

bole, ako hoćeš ovu konekciju sa vlasnikom i cima ti se do novog sada, javi mi se!

 

Staznam, meni je rekao za kilometar-sat u Sapcu za svaki primerak za koji sam se interesovao, pa sam na kraju odustao. Oni kojima nije vracan ks i ne mogu da te prevare, zbog izgleda. xD

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...