Jump to content

Forum 4.0 - lista traženih izmena i todo lista


Lucky

Recommended Posts

33 minutes ago, Nek' said:

Vidim attache kao attache, a ne kao mlatimudiju, a kad ih kliknem, dobijem gornju poruku

EDIT, Evo i Stana, doduse meni nije pisalo Unavailable. Imao sam pre jos postova sa istim problemom.

image.png.8adf68f1e1458bfb23fe183479f6777b.png

 

nešto je do permisija, vidim da radi download drugima jer su skidali (i ja) samo moram da vidim onda je nešto do klasa tj grupa.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Izgleda da je do Tapatalk nešto 🙂 i na njihovom forumu se dosta ljudi žali. Moguće rešenje, nekima prošlo, nekima ne 🙂 

Quote

1) Log out of Tapatalk
2) Reset pw
3) Log in again on tapatalk

Uradio, pa sada čekam da me neko kvotuje ili lupi lajk da vidim da li će biti notifikacija 🙂 

 

edit: ima li još neki app za forumašenje?

 

Edited by manson
  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
20 hours ago, manson said:

Notifikacije i dalje rade 🙂
Nego kada smo kod Tapatalk, iz njega samo mogu srca (like) da lupam, ne i ove druge emotikone?

pa očigledno je do tapatalka, šta mi tu možemo? 🙂 što se tiče notifikacija.

a za ovaj deo oko likeova, proveriću.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam primetio da ubacivanje smajlija u post poremeti editor. Na primer ako kliknem posle smajlija da bih nastavio da pisem ili da udarim enter ne mogu. Desi se da ako se smajli prikaze kao zuti emotikon da tako kazem, strelice prestanu da rade. Odnosno ne mogu da pomeram kursor u editoru strelicama.

  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, overkind said:

Ja sam primetio da ubacivanje smajlija u post poremeti editor. Na primer ako kliknem posle smajlija da bih nastavio da pisem ili da udarim enter ne mogu. Desi se da ako se smajli prikaze kao zuti emotikon da tako kazem, strelice prestanu da rade. Odnosno ne mogu da pomeram kursor u editoru strelicama.

da, da, i ja sam ovo provalio, moram da vidim šta je tu kvaka.

2 hours ago, manson said:

Kažem da notifikacije rade sada, kada se primeni ono iz prethodnog posta 🙂
Log out, izmena pw, log in

sori, ja pogrešno pročitao 🙂 all is well!

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
9 minutes ago, mladenq said:

laki stavi da te klik na topic iz unread content sekcije vodi na poslednju stranu tog topica, kao u sekciji popularno, a ne na prvu!

nisam siguran da to može, ali mali "hak" ti je da klikneš na kružić ili zvezdicu levo od imena topica (tj. linka) on te vodi direkt na prvi nepročitani post.

  • Thanks (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, manson said:

Lol i ovaj Tapatalk. Sada samo 2/3 notifikacije dnevno?!? Za više moram da otvorim app.
f6eb5f6412fb96026f0311bf89925aec.jpg

provalili i oni da mogu dalje da tu cimaju ljude kad inače ovi forumi imaju najgori UI za mobilni ikada. Što ne iznenađuje jer su iz doba desktopa itd, ali baš su ih loše pretvorili u mobilne, samo resize ovog na desktopu.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
33 minutes ago, Neptune said:

Jel može da se napravi anketa tako da ljudi mogu sami da ubacuju opcije?

ti kao kreator ankete ubacuješ opcije, koja bi bila poenta da ljudi sami ubacuju opcije u anketu?

možeš da dodaješ naknadno šta su oni potražili na primer.

ali kakva bi relevantnost bila ankete koju svako može da edituje? tj. daj mi konkretan primer?

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Lucky said:

ti kao kreator ankete ubacuješ opcije, koja bi bila poenta da ljudi sami ubacuju opcije u anketu?

možeš da dodaješ naknadno šta su oni potražili na primer.

ali kakva bi relevantnost bila ankete koju svako može da edituje? tj. daj mi konkretan primer?

Pa evo, ja hteo da napravim anketu. Zamisli probudio si se iz petogodišnje kome. Prva misao - naravno - koje si sve igrice propustio 😀 i onda odeš na forum da pitaš šta prvo da igraš. Jedan način je da otvoriš topic i onda svi živi daju predloge au brate ovo moraš igrati. A drugi način je da napraviš otvorenu anketu gde ljudi sami ubacuju opcije, i onda ostali glasaju. I dobiješ 3-4 predloga sa najviše glasova. Ili možda neki treći način?
 

Mislim, možeš i da izguglaš kontam, ali prednost foruma je njegova igrački prekaljena klijentela 

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

E pa to ne može 🙂 

A i kako bi imao objektivno glasove ako svako dodaje igre, jedan će da doda danas, neko će da glasa, drugi će za dva dana a ovaj prvi je već glasao za neku igru? a jedan će da doda najbolju igru dan pred zatvaranje ankete i imaće najmanje glasova.

naravno da ne govorimo da je ovo internet pa bi odmah drugog dana imao "Your mom", "Hitler basement tycoon" i slično 🙂

najbliže tome je da skupljaš predloge ljudi pa onda unutar istog topica nakon X predloga napraviš poll i ljudi glasaju.

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Opet ne rade Tapatalk notifikacije 😞 probao log out, log in, isto 😞

@Luckyda nema nešto da se čačne sa forum strane, možda neki upgrade za taj forum plugin? 🙂 RUR nema onaj PWA mod, ili kako se već zove, da može da se normalno otvara iz browsera na telefonu, a da izgleda na nešto i bude koliko toliko pregledno? 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...