Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

26 minutes ago, Dule_smor said:

Meni mnogo sporo ucitava forum, a Dreadnaught mi se zalio da mu ne radi uopste

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 

postoji neko nedefinisano opterećenje servera, već nekoliko dana (možda sad već i nedelju) pokušavamo da utvrdimo o čemu je reč, draganče je na visini zadatka! 

3 hours ago, grb1tj said:

ja sam nazalost pre neki dan pregazio kuce (veliko bese), nisam imao sanse da ga izbegnem. isao sam jurija gagarina i srecom sam bio sam u sve 3 trake. Kuce bilo u skroz levoj, a ja u srednjoj i taman da prodjem pored njega on se nesto izgubio sav i krenuo put kola i ja na sirenu i u stranu i na kocnicu ali nisam mogao da ga izbegnem :(

sa druge strane vozio sam sluzbenu ladu nivu i imao sam bul bar napred, pa auto ga nije ni osetio, a nije ni izgeban... samo sam cuo da je zacvilao i vidim u retrovizoru da se nije pomerao... mozda sam trebao da stanem, ali kad sam video da sa autobuske i tramvajske stanice pritrcava 10 ljudi, nisam mogao da ulazim u dubiozu i da me neko mraci za nesto sto nisam kriv.

Ja sam tako pre jedno 4-5 godina udario rekija nekog, srećom nije bilo ništa strašno, ali bukvalno vozim južnim bulevarom, retriver stoji na prelazu ali iz nekog suludog razloga u trenutku kada svi mi prolazimo kolima ovaj kreće da trči na drugu stranu od one na koju je bio okrenut, naravno ka ulici i ja tu na kočnicu međutim "bupnem" ga malo. pogledam, ovaj kao maše repom na fazon šta se desilo ali i dalje je sve vrh i nastavlja da trči. Da je krenuo deo sekunde kasnije ili da sam ja išao brže sigurno bi bilo kobno.

Link to comment
Share on other sites

to su pripadnici elitnog Recky's Suicide Sqad-a, najstrašnije tajne organizacije među kerovima. u neprekidnom su ratu sa točkovima automobila.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, grb1tj said:

ja sam nazalost pre neki dan pregazio kuce (veliko bese), nisam imao sanse da ga izbegnem. isao sam jurija gagarina i srecom sam bio sam u sve 3 trake. Kuce bilo u skroz levoj, a ja u srednjoj i taman da prodjem pored njega on se nesto izgubio sav i krenuo put kola i ja na sirenu i u stranu i na kocnicu ali nisam mogao da ga izbegnem :(

sa druge strane vozio sam sluzbenu ladu nivu i imao sam bul bar napred, pa auto ga nije ni osetio, a nije ni izgeban... samo sam cuo da je zacvilao i vidim u retrovizoru da se nije pomerao... mozda sam trebao da stanem, ali kad sam video da sa autobuske i tramvajske stanice pritrcava 10 ljudi, nisam mogao da ulazim u dubiozu i da me neko mraci za nesto sto nisam kriv.

brat grba :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

čini ti se

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

IZDAJA.Opa,Lucky strani placenik,domaci izdajnik:http://www.index.hr/sport/clanak/ovo-su-timovi-s-pozivnicom-za-najvecu-esport-ligu-u-regiji/982874.aspx

Pazi ti ovo ''S obzirom da Klan RuR podosta medijski promovira esport u svojoj zemlji, ali i regiji...''.Jos malo i ulazite u crveno.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

čitam već danima ovo što objavljuju u blicu (jbg) u vezi sa onim što se desilo u centru za socijalno rakovica pre neki dan
na stranu to što sam znao iz kraja tu ženu i što jes ona bila malo, hm, šašava
ali brate kakav je to lik koji zadavi sopstveno dete, nosi ga kroz pola grada i, citiram blic, tresne ga pred suprugu u socijalnom? otkako sam i sam roditelj valjda sam osetljiviji na ovu temu, ali brate, ono, pustio bi u najmanju ruku momke sa zakintosa da se iživljavaju nad njim!

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...