Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

49 minutes ago, exile said:

Ja zavrsio sa poslom, sutra krecem na Ohrid iliti more za siromasne 

7+1 meseci nisam imao odmora uopste, jedva cekam ovo

 

nikad nisam kapirao što neko ide na ohrid, ne verujem da je do cene jer nije jeftino tamo a svakako mi deluje da je jeftinije da odeš i na paraliju, ali makar vidiš more.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alfa said:

Koji broj ima ta zamenska kartica?

Isti kao stari srpski. Mislim da nisi skapirao šta me muči - viber je bio instaliran na belgijskom broju, i nastavio da radi sa srpskom karticom (nova, staru u désire s sam blokirao)-eto to me čudi. Jedino što može biti razlog je ako je nekad ovaj nexus bio na srpskom broju, e toga se ne sećam. Znam da sam ga uzeo par dana pred odlazak, a nisam siguran da sam ga koristio ovde. 

Mada verovatno jesam, i zato radi viber... 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vajber ti je vezan kao nalog za broj (i salje ti sms ili te zove da potvrdi to kad prebacujes na novi uredjaj). S druge strane kada ga jednom instaliras na nekom uredjaju dok ga ne obrises ili se ne izlogujes ostaje vezan za uredjaj a ne broj. Tipa odem u grcku, kupim karticu, ubacim i dalje je aktivan "srpski" Vajber.

A posebno nema veze s time sto ti je nekada davno u tom telefonu bila srpska kartica :)))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iskreno nisam shvatio šta kažeš. Kažeš da je vezan za broj, a onda za uredjaj.

Uglavnom nisam očekivao da će raditi na telefonu gde je viber povezan na belgijski broj, sa karticom sa srpskim brojem, jer sam mislio da je jedini parametar za rad viber baš broj. 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa valjda ako se na jednom uređaju loguješ na viber sa jednim brojem, ako nakon toga izvadiš karticu iz tog uređaja ali ne izloguješ viber tj. ne zameniš viber nalog, ostaje vezan za taj uređaj bez obzira što nema više taj broj. to bi moglo da objasni tvoju situaciju.

Link to comment
Share on other sites

Da, upravo sam to i napisao - uredjaj i nalog se povezuju brojem. Jednom kada je uređaj povezan na taj nalog svejedno je da li je ta kartica (ili uopšte bilo koja kartica u telefonu). U krajnjem slučaju tako ga instaliras i na tablet koji nema karticu - posalje ti kod na telefon ti ga samo iskopiras. Dok se ne izlogujes radi bez problema.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, exile said:

7+1 meseci nisam imao odmora uopste, jedva cekam ovo

kao radio si 8 meseci zaredom sve dane uključujući i nedelju ili 8 meseci nisi imao neke spojene slobodne dane u vidu godišnjeg?
ako je ovo drugo moja piša je veća od tvoje, easily :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

lol

Quote

 

Tako da umesto na letovanju neplatiša će završiti na sudu, piše Politika u današnjem štampanom izdanju.

Naplata prekršajnih kazni smanjena je za osam miliona dinara dnevno od kada je Ustavni sud ocenio neustavnim član 336. Zakona o prekršajima.

Po toj odredbi, građani koji nisu izmirili novčane kazne nisu mogli da dobiju vozačku i saobraćajnu dozvolu niti potvrdu o registraciji vozila. 

Portparol Prekršajnog apelacionog suda Aleksandar Ilić kaže da građani na dnevnom nivou, u celoj Srbiji, izbegavaju da plate prekršajne kazne za osam miliona dinara manje u odnosu na period pre odluke Ustavnog suda, koja je doneta početkom novembra prošle godine.

Ako se građanin ne odazove na dva sudska poziva, sud daje nalog policiji da ga privede, a ako ga policija ne pronađe - sud izdaje poternicu. U takvoj situaciji građanin može biti zadržan na na graničnom prelazu. 

Nedavno su medji izvestili da jedna naša sugrađanka nije mogla da izađe iz zemlje zato što je granična policija u regustru pronašla da nije platila kaznu za bus plus. 

Iz MUP-a nisu odgovorili na pitanje koliko je ove godine bilo vraćeno građana sa granice zbog neplaćenih kazni.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nikita_ said:

Prijavio sam onog baticu direktno pandurima, kaze vec ima gomala prijava za njega, tako da ne znam sta da mislim lol

realno, sad ne znam ni ja. pomenuo si da je u pitanju 70k a ne pedes' evra?

37 minutes ago, Dule_smor said:

Jerli ovo relano ili fotoshon, 42 jebote, pocrkacemo!

petak subota i nedelja kampovanje na avali ili fruškoj gori, nema druge.

Link to comment
Share on other sites

@nikita_ zaboravi na svojih 70k, mene je lik zavrnuo za 9k (preko 5k su dužni da ga gone po službenoj dužnosti za krivično delo prevare). Prijavio KP-u, mlatarao se po policiji, izjava, prijava, zna se identitet lika (neki balavac iz smederevske palanke, poslao je paket sa svojim imenom sa svoje adrese). I nikom ništa, to je bilo u junu 2015., očigledno ima nekoga da strpa prijavu u fioku. Iznos je nebitan, nemoj da misliš da će biti išta ažurniji što je u pitanju veća suma.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kruko said:

@nikita_ zaboravi na svojih 70k, mene je lik zavrnuo za 9k (preko 5k su dužni da ga gone po službenoj dužnosti za krivično delo prevare). Prijavio KP-u, mlatarao se po policiji, izjava, prijava, zna se identitet lika (neki balavac iz smederevske palanke, poslao je paket sa svojim imenom sa svoje adrese). I nikom ništa, to je bilo u junu 2015., očigledno ima nekoga da strpa prijavu u fioku. Iznos je nebitan, nemoj da misliš da će biti išta ažurniji što je u pitanju veća suma.

ja sam mislio da je 15k limit? to su onda spustili tj. promenili.

9 hours ago, [BMF]Psycho said:

Ovde zima divlja, morao sam jaknu danas
10a66c1972b4f5029ef6a2b31796825f.jpg

jadan ti! svrati ovde slobodno u petak subotu i nedelju da se malo podružimo!

weather.JPG

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, kruko said:

@nikita_ zaboravi na svojih 70k, mene je lik zavrnuo za 9k (preko 5k su dužni da ga gone po službenoj dužnosti za krivično delo prevare). Prijavio KP-u, mlatarao se po policiji, izjava, prijava, zna se identitet lika (neki balavac iz smederevske palanke, poslao je paket sa svojim imenom sa svoje adrese). I nikom ništa, to je bilo u junu 2015., očigledno ima nekoga da strpa prijavu u fioku. Iznos je nebitan, nemoj da misliš da će biti išta ažurniji što je u pitanju veća suma.

Donekle sam zaboravio, al videcu i ja da cimam neku vezu.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...