Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

kakvo vece....

vozim se motorom,dodjem do ortaka,uhvatim za dorbicu da uzmem mobilni kad ono "prc"

otvorena torbica moba nema,bezi nazad trazi telefon.Usput me zaustave "mrtvi" panduri i napisu mi kaznu jer nemam  dozvolu (100 iljadarki )

Sreca u nesreci nadjem telefon,naaravno pregazen miinimum 40x,barem sam sacuvao karticu ako nista drugo

 

jel ovde neka nula viška, sto hiljada kazna za vožnju bez dozvole? :)

Link to comment
Share on other sites

jel ovde neka nula viška, sto hiljada kazna za vožnju bez dozvole? :)

 

Kaznom zatvora od najmanje 15 dana ili novčanom kaznom od 100.000 dinara do 120.000 dinara i 14 kaznenih poena kazniće se za prekršaj vozač koji:

1) upravlja vozilom bez vozačke dozvole one kategorije kojom upravlja, osim u slučaju kada je vozačkoj dozvoli istekao rok važenja,

Link to comment
Share on other sites

 nemaš dozvolu as in nisi položio, a ne zaboravio si gajbi?

 

 ako je to slučaj, sto soma je malo za takav debilizam

 

ja sam se zeznuo izgleda, mislio sam da mu je ispao i novčanik u kojem je vozačka pa onda na putu da nađe novčanik ga zaustave panduri i napišu kaznu jer nema vozačku.

Link to comment
Share on other sites

Meni smeta klima, promenio sam mesto gde sedim zbog toga. Nije kul ni kad ti klima (centralna) udara po ledjima, glavi i štrca smrznute bakterije.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa ne poenta je u demokratiji i ljudskim odnosima. Nama trojici jako smeta klima, ostalima ne, i ne zbog hipohondrije, vec stvarno nam je kancelarija potpuno neljudska.

Naravno da necemo gasiti klimu zbog nas trojice, da se ostalih 10 kuva, a i mi sa njima.

Ja sam promenio mesto gde sedim, mesto je lose sa feng sui strane, ali bmk, jedan kolega seda gde ima mesta a da nije zauzeto i na udaru, jedan ode i radi u drugu kanc.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...