Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Pre dece najviše sam voleo 7-15h jer bih izbegao špic u saobraćaju i imao ceo dan na raspolaganju.

Sa Amerima sam radio 10-19h i tu mi je bilo najgore. Vidim decu ujutru pre vrtića, uveče ih spremim za spavanje, i onda se i ja bacim u smeće.

Sad samo fl0ksibilno r0dno vr0me.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, togFU said:

U pekari posle 19h pre nego što bace ili kod Fate ostatke eksperimentisanja sa pizza testom

Bukvalno tako. Sad je 1k evra kao pre 5 godina 500

10 minutes ago, cali said:

Pre dece najviše sam voleo 7-15h jer bih izbegao špic u saobraćaju i imao ceo dan na raspolaganju.

Sa Amerima sam radio 10-19h i tu mi je bilo najgore. Vidim decu ujutru pre vrtića, uveče ih spremim za spavanje, i onda se i ja bacim u smeće.

Sad samo fl0ksibilno r0dno vr0me.

Uprvao to su 2 najvece prednosti. Minus je sto mi se spava vec oko 7-8 uvece ali je makar odradjeno do tad sve sto treba.

Popodnevna smena pojede ceo dan

Nocna je za camotinju ili nekoga ko stvarno to voli

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cali said:

Pre dece najviše sam voleo 7-15h jer bih izbegao špic u saobraćaju i imao ceo dan na raspolaganju.

 

kad smo kod stvari kojih više nema, nema ni toga da od 7 do 15 sad izbegavaš špic u saobraćaju :))

pre je bilo da si mogao ako ideš u 7 da izbegneš, sad je situacija skoro pa identična kao da ideš negde u pola 9. 

a bogami je slično i sa vraćanjem (pričam pre svega pravac stari grad - novi beograd i nazad), tako da ni 15h nije više sigurica da nećeš da upadneš u krkljanac.

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, f4ts0 said:

sta je tu lepo 😞

 

prethodno radih 10-18, ceo dan ode. Posle smene budem umoran i ne radi mi se nista. Sada se umorim preko dana, odem u teretanu kada je prazna, odradim smenu, i zaspim za 5 minuta.
Imam off petak, subotu, i celu nedelju do 17h. 
Ne moram da namestam alarm, spavam dokle mi se spava. Sta znam, ne deluje lose :D

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Diego said:

prethodno radih 10-18, ceo dan ode. Posle smene budem umoran i ne radi mi se nista. Sada se umorim preko dana, odem u teretanu kada je prazna, odradim smenu, i zaspim za 5 minuta.
Imam off petak, subotu, i celu nedelju do 17h. 
Ne moram da namestam alarm, spavam dokle mi se spava. Sta znam, ne deluje lose 😄

ima ljudi koji su više "noćne ptice", tako da nema tu šta, ako ti odgovara, rokaj onda tako 🙂

Link to comment
Share on other sites

Just now, evgeniy said:

ali obavezno idi da jedes cuvene cufte

NAJBOLJE SU U IKEI EJ JA UVEK SVRATIM DA JEDEM CUFTE KAD IDEM U IKEU MNOGO SU DOBRE BRATE CAK SAM UZIMAO I ZAMRZNUTE ALI NIJE TO TO TAMO SU NAJJACE BRATE A TEK ONAJ SOS EJ KAO SUMSKO VOCE NESTO VRH JE

[roflmao]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E ja sam pre neki vikend imao taj problem, bili u Ikei, aj kao da pojedemo nešto, u onom ogromnom restoranu nema mesta. Mislim nisam neko ko je nešto oduševljen tim njihovim jelima ali kao može da se pojede. Aj kao da završimo kupovinu pa dole na taj hot dog, tamo ono zilijardu ljudi, bukvalno stoje jedni drugima na glavama. I skapiram da se tamo kod kružnog toka ka novom tržnom centru otvorio neki restoran, mislim da se zove Balkan, kao aj da odemo tamo, ako ništa bar neko random meso može da bude ok. Udjemo unutra, slobodan jedan sto, kao jebote, ali deluje ok atmosfera. I dodje konobar kao imamo preporuku za kolenicu sa kiselim kupusom za dvoje. Usluga odlična, domaće proje, brzo stiglo sve (pošto je bila frka jer smo već pregladneli). Žena i ja se odvalimo od klope, ekstra je, čak su i cene da kažemo pristojne, standardno beogradske. Tako da stvarno za preporuku ako niste za te baš Ikea dodatne sadržaje.

  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

ikea ogroman profit pravi na restoranima. Odu nesrecni roditelji vikendom kad su slobodni da kupe nesto, moraju da vode i male sotone i onda ih ostave u igraonici, kupe razne gluposti koje nisu hteli, polkupe sotone i onda pregladneli odu da jedu onu uzasnu hranu koja je jeftina jelte.

Ja sam jednom skoknuo do restorana u ikei vikendom, majko moja koja guzva i krkljanac.

Inace ikea je cudno mesto, ne podnosim je, ali mastam kako idem tamo i kupujem nesto super - sta ne znam ni ja 😄

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, cali said:

A hot dog, 99 kinti? Staviš drugi u džep, za usput!

Valjda kupis 5 za 300 DIN?

2 hours ago, Zwerko said:

E ja sam pre neki vikend imao taj problem, bili u Ikei, aj kao da pojedemo nešto, u onom ogromnom restoranu nema mesta. Mislim nisam neko ko je nešto oduševljen tim njihovim jelima ali kao može da se pojede. Aj kao da završimo kupovinu pa dole na taj hot dog, tamo ono zilijardu ljudi, bukvalno stoje jedni drugima na glavama. I skapiram da se tamo kod kružnog toka ka novom tržnom centru otvorio neki restoran, mislim da se zove Balkan, kao aj da odemo tamo, ako ništa bar neko random meso može da bude ok. Udjemo unutra, slobodan jedan sto, kao jebote, ali deluje ok atmosfera. I dodje konobar kao imamo preporuku za kolenicu sa kiselim kupusom za dvoje. Usluga odlična, domaće proje, brzo stiglo sve (pošto je bila frka jer smo već pregladneli). Žena i ja se odvalimo od klope, ekstra je, čak su i cene da kažemo pristojne, standardno beogradske. Tako da stvarno za preporuku ako niste za te baš Ikea dodatne sadržaje.
 

Verujem da je u pitanju bila subota ili nedelja? 🙂 i tipa izmedju 12 i 18h? 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, f4ts0 said:

ikea ogroman profit pravi na restoranima. Odu nesrecni roditelji vikendom kad su slobodni da kupe nesto, moraju da vode i male sotone i onda ih ostave u igraonici, kupe razne gluposti koje nisu hteli, polkupe sotone i onda pregladneli odu da jedu onu uzasnu hranu koja je jeftina jelte.

Meni je veci problem kad vidim porodice sa dvoje male dece (- 10) kojima uredno uzmu po ceo obrok/porciju i apsolutno uvek ne pojedu sve nego promrljave 2 zaloga i ostatak bacaju (sem kad cale nije tenk koji usisava)

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...