Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

26 minutes ago, Udo Tvrdi said:

Pomfrit sa kecapom... pa normalni da vas gledaju sa.gadjenjem!

 

što bi sve možda i imalo smisla da to kod holanđana upravo nije top fast food pick :)

Inače, ovi što "utužuju" ovu gazdaricu za SBB dug (Centar za naplatu dugovanja - SVEA Finance) već postaju patetični. 

Prvo su slali oni upozorenja i žalbe i šta god. Onda su prebacili na advokata, neku Radmilu Stepanović koja uredno šalje svoja upozorenja a sve kako ne bi pokrenuli sudski postupak.

Sad se opet oni vraćaju u priču i "proverom je ustanovljeno da niste izmirili obaveze nakon upozorenja dostavljenog od advokata. Pozivamo vas da nas kontaktirate KAKO BISMO NAPRAVILI DOGOVOR ZA PLAĆANJE i izbegli pokretanje sudskog postupka".

 

2 minutes ago, mncu said:

pls, najjaca stvar iz detinjstva

thomyketch.jpg

U moje vreme se to zvalo polineza, i sad vidim na guglu da zapravo postoji i dalje :)

pro_v_0093980.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja volim da przi kad je leto, sto je toplije ja srecnija :) Ali nevezano za to, jos sam kilava od upale pluca koju sam imala, juce ceo dan bukvalno borba za vazduh I neprekidno kasljanje :( danas je kao bolje ali isto pakao. generalno mi je bas odvratna bg klima :(

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, f4ts0 said:

brate zasto si budan pre 6

 

mora da se zaradi golda za avanturu, jeri tako Vićoslave?!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Video sam juče da lik na bajsu gazi dete, situacija katastrofa - ali nekim čudom izgleda da detetu nije bilo ništa, dralo se jedno 20 sec verovatno od šoka, posle toga ništa, nema ni ogrebotine ni krv ni ništa - a bukvalno ga je lik pregazio točkovima. Moguće da je splet okolnosti pomogao, tipa lik je već skočio sa bajsa pa nije bila full težina, ili šta god. 

Posle sam razmišljao ko je tu zapravo kriv i nemam pojma - lik je izvalio dete i mega sporo vozio, keva je kao vodila računa o detetu i držala ga za ruke ali u ključnom trenutku se dete otrglo i otišlo 2 metra desno i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...