Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

45 minutes ago, Majstor bora said:

Nije nisam uopste u tom fazonu nego moji roditelji nikada nisu kupovali te stvari i nekako nikad u zivotu nisam imao salame u ishrani.
Sto je najgore ja ne znam ni kakvog je ukusa sve to jer nikada to nisam jeo, moji roditelji su mi od malena govorili kako je to uzasno lose i da to ne treba jesti i tako nikada nisam to ni kupovao a ni jeo. Kupicu bas ako se setim sledeci put kad budem isao u nabavku cisto da probam, ne verujem da je bas toliko smece...

umirem umirem, hvala ti dei, kolko se samo smejem

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Poli ima taj ukus koji je privlacan a i papci su sitno mleveni pa izgledaju deluxe pasta,

ali ja kada sam gladan meni je dobar i najjeftiniji parizer. Jos kada mi ga naslaze u pola leba i malo jeftinog kackavalja, jooooj topline oko srca. Posle 1h krece suptilno podrigivanje kroz nos

Link to comment
Share on other sites

Ја мислим да се он само зајебава са нама. Али лоше. :(
Покемони призивају Кармагедон.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Orange Bud said:

Poli ima taj ukus koji je privlacan a i papci su sitno mleveni pa izgledaju deluxe pasta,

ali ja kada sam gladan meni je dobar i najjeftiniji parizer. Jos kada mi ga naslaze u pola leba i malo jeftinog kackavalja, jooooj topline oko srca. Posle 1h krece suptilno podrigivanje kroz nos

 

Realno je najbolji parizer za 180 kinti kilo, koji u sebi već sadrži kačkavalj...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Majstor bora said:

Nije nisam uopste u tom fazonu nego moji roditelji nikada nisu kupovali te stvari i nekako nikad u zivotu nisam imao salame u ishrani.
Sto je najgore ja ne znam ni kakvog je ukusa sve to jer nikada to nisam jeo, moji roditelji su mi od malena govorili kako je to uzasno lose i da to ne treba jesti i tako nikada nisam to ni kupovao a ni jeo. Kupicu bas ako se setim sledeci put kad budem isao u nabavku cisto da probam, ne verujem da je bas toliko smece...

Ne znas sta je Novosadska salama, parizer, posebna salama? Neizostavno jelo svakoga u Srbiji, a i sire. Da ne nabrajam dalje kojih sve salama ima. Jeo si pizzu, jeo si sigurno index, jeo si djacke sendvice sigurno. Dei druze, nemoj molim te. Posle ko zna koliko godina tebi je odjednom sinula ideja da pazaris i probas "po prvi put u zivotu" salamu. Gde su te komete?

Da se javim, dosao 08.07 nazad za Srbiju na mini godisnji odmor. Uznapredovao sam, postao sam poslovodja u magacinu, drzim linije 3-4-5-6 (linije na kojima se proizvode lcd paneli. Vracam se 24.07 nazad i ostajem najverovatnije do decembra. Krenuo sam da polazem za viljuskar, naucio sam jezik, potpisao sam direktan ugovor sa Samsungom, nemam vise nikakve veze sa agencijom. Postoji velika verovatnoca da me prebace u Rusiju u njihovu fabriku da radim jer tamo treba da se otvore nove proizvodne linije. Zadovoljan sam, uradili su mi i papire, mogu da ostanem godinu dana neprekidno da radim. Ide ka boljem. Ali, jos su plate tamo male. Naravno, bolje su nego u SRbiji ali opet za Evropsku Uniju, to je malo. Cilj mi je da odem u Nemacku da radim. Prica se da ce se otvoriti jedno postrojenje u Srbiji i to su rekli malo pre nego sto cemo otici na godisnji. Koliko u tome ima istine ne znam ali u to ne verujem. Nenormalno je koliko se dnevno izbacivalo televizora. Ukupno ima 13 linija, svaka linija ispunjava plan od 3.500 televizora minimum, raznih dimenzija. Ogromne su to pare a velika vecina televizora ide upravo za Rusko trziste.

 

2 minutes ago, Astora said:

 

Usro sam quote, pa ako neko moze, neka ispravi, jbg.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...